Şimdi Ara

Sahte lise diplomalı Hamza Yerlikaya, Vakıfbank yönetim kuruluna atandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
3
Favori
15.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
301 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mabovski

Vakıfbank Yönetim Kurulu üyeliğine atanan AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Başdanışmanı ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'nın daha önce sahte lise diplomasıyla üniversiteye kayıt yaptırmaktan yargılandığı ortaya çıktı.

Vakıfbank yönetimine atanan Yerlikaya'nın diplomada sahtecilik yaptığı ortaya çıktı | soL haber
    https://sol.org.tr/haber/vakifbank-yonetimine-atanan-yerlikayanin-diplomada-sahtecilik-yaptigi-ortaya-cikti-7006

Adam tam Akp'li desenize ...

• Oldu olacak yerli otomobilin başına Ceo da yapılsa tadından yenmez hangarda güreş tutardı (:

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu forumda boyle haberler hakkinda kufur etme hakki taninmali !

• Bizi yağlayıp......

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ümmet şaha kalkıyor . 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonra chp iş bankası hiselerine laf derler azcık kafayı kulanabilrmisiniz

• Şu birden çok maaş alanlar, 1 tane bile maaş alamayan issizlere gel sen de al deseydi.
    O işsizlik rakamı gerçekçi olurdu.

• Bizdeki ''atayalımda nasılsa geldiği makamda işi bir şekilde öğrenir'' kafası devam ettiği sürece ilerleyemeyiz. Hiç düşünülüyor mu acaba vasıfsız,torpilli,liyakat yoksunu kişiler geldikleri üst makamlarda altındaki personele nasıl davranıyor diye.

• Yahu bankacılık bilmesine ne gerek var? Reis konut faizlerini düşürün yoksa yandaş müteahhitler batacak diyor düşürüyorlar. Banka zarar edermiş filan bunun lafını edebilecek kimse var mı?

• O mevkide tek yapabileceği iş gelen gidenlerle çay kahve muhabbet..fazlasını sanmıyorum

• Takdir ettigim bir kişidir
    25.000 liralık bakan yard maaşı neydi öyle bahşiş gibi.
    Bu maaşla biraz daha yaşanabilir hale gelmiş geliri
    Adam zaten yerli ve milli bir kayadir.
    İş bankasına da coreklenirse yönetim hakkinda bir fikrimiz oldu sayelerinde

• Bu yetmez umarım direk yönetim kurulu başkanı da olur. Hatta aynı zamanda berat albayrağın özel kalem müdürü ve tarım bakanlığında da önemli yerlere gelir inşallah. Daha kötüsü olsun hep daha kötüsü. Bize giren girdi yıllardır ilk okul talebesine anlatır gibi anlatıyoruz ama anlamıyorlar. Umarım Venezueladan beter oluruz bizim kaybedecek bişeyimiz kalmadı siz de kaybedin inşallah. Ne ahlar aldınız ey arap sevici akp sempatizanı 10 iqlu rezil gençlik. Atatürk gençliğin bu zeka seviyesine düşeceğini bilse ülkeyi kurtarmazdı. Bu ve benzeri yüzlerce habere rağmen hala akpye oy veren kişi bu ülke için teröristten daha tehlikelidir

• bunların liyakat dediği yalakalanma derecesine göre galiba.

• İlkokul mezunu bi abimiz var işsiz.
    Sıva, alçı, boya işlerinden anlar.

Ona da şöyle maliye müfettişliği veya hesap uzmanlığı gibi bir makam ayarlasak diyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: kuklacini

''4 işlem bilgisi bie şüpheli Hamza Yerlikaya'' Konu içeriği gayet güzelken başlıktaki yergi gereksiz.

katılıyorum. bilgi birim açısından yetersiz olduğuna dair bir fikir olabilir. fakat 4 işlem bilgisi bile şüpheli demek bence eleştiri sınırlarını aşıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orcnd -- 14 Haziran 2020; 14:39:0 >
  • siyahi bir insanın öldürülmesiyle koca abd ne hale geldi ,bizim pestilimizi çıkarıyorlar gık demiyoruz..yeni nesil umarım değişir.

• AirSupport kullanıcısına yanıt

Kündeye getirip...  

• Bizim Temel İhtiyaç Destek Kredileri ne oldu Sn. Hamza Yerlikaya?

• Malesef bu forumu her açtığımda içler acısı gerçekleri görüyorum.

Ben en iyisi yandaş haber, yandaş kisileri izlemeye devam ediyor keyfim kaçmasın bari😠

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.