Şimdi Ara

Sahip Olamıyorsam Çizerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi haberlerde gördüm satın alamayınca arabaları çizdiğini söylüyor adamın . Bunlar nasıl insanlar böyle
    https://youtu.be/Hru1SjDEKEM

• Forum ahlakına uymadığı için içimden geleni yazamıyorum, ancak siz anlayınız. Birisi de adamı tutup çizse ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeavyClocker -- 13 Aralık 2016; 19:51:37 >
  • Gelir dağılımının adaletsiz, eğtim seviyesinin dusuk oldugu ülkelerde böyle anarşik durumlarin görülmesi doğal.
  • Ötv zammının delirttiği bir gariban... Ulan arkadaş öyle hava var ki sanırsın arabası olmayana kız vermiyorlar...
  • e güzel delirdik, yok yere mi delirdik ?
  • Bende alamadığı için resmini çizdi sandım
    biriside kestanesini çizer ödeşirler
  • Guzel delirdik.
    Super delirdik haa.
    Amma delirdik bee.
    Yanliz bisey diyim mi? Manyak sekilde delirdik...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 13 Aralık 2016; 20:1:11 >
  • Memlekette hasta ruhlu insandan bol birşey yok.
  • ülke vikings filmine döndü
  • Hakka girmenin bedeli ağır olmalı. İnsan hakkı insanlar için gerekli olmalı. Bunu caddenin ortasında kazığa oturtcaksın. Bidaha kimse araç çizmez. Kadına sahip olamayanda tecavüz etsin vs
  • Merak etme maddi ve manevi her türlü çıkarırlar acısını
  • adam sağlam kul hakkına girmiş keşke bu dünyada da cezasını çekecek kadar caydırıcı cezalarımız olsa.
  • kaskoyu hiç düşünmeyen biri olarak bunun gibileri gördükten sonra kasko yaptırdım
    not: kasko virali değildir
  • git reisi cumhurun, adalet bakanının, arabalarını çiz
  • Aşırı lüks arabalar da değil çizdikleri, haybeye çizmiş

Not: şaka bir yana tamamen cahillik. Ayrıca galeri bir taraflarından alır parasını..

• galericiye sataşılır mı lan, zerre akıl yok
  • erkmenson kullanıcısına yanıt
    Hocamız lafını koymuş Güzel bir laf vardır ; Çok çalışarak,çok okuyarak zengin olunmaz sadece adam olunur...
  • Bunun eğitimle , gelirle bir alakası yok

Bir insanın sadece insan olduğundan dolayı bazı şeyleri düşünmesi lazım . Bu adam düşünemiyorsa demek ki insan gibi yaşamayı da haketmiyordur . Ne ekersen onu biçersin bir gün çizerken biri yakalar biçer bu şahsı .

Bu arabaları çiziyor

Bir başkası sahip olamadığı kadına tecavüz ediyor

Diğeri çalıyor

Bunların hepsinin toplanıp Okyanusa bırakılması lazım en azından doğaya bir yararları olur balıkları beslerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 13 Aralık 2016; 20:55:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeavyClocker

Forum ahlakına uymadığı için içimden geleni yazamıyorum, ancak siz anlayınız. Birisi de adamı tutup çizse ya

Haklısınız beyefendi, neticesinde muz cumhuriyetinde yaşıyoruz
  • Temiz kalpli miyim ne ? Başlığa bakınca adam arabaların resmini çizmiş sandım. Neden deli muamelesi yapılıyor garibana diye düşündüm.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.