Şimdi Ara

Sahibinden.com 2 el araba sözlüğü (yalanlar,klişeler) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
17
Favori
9.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

Temizlik boyasi diye bir sacmalik ta var

eğer bunu hakkıyla ispatlarsa, fotoğraf-video vs, bu tarz boyalı arabayı almakta bence sorun olmaz. çünkü kaportanın hasar gördükten sonra macunlanıp boyanması var, bir de hiç hasar görmemiş kaportanın üzerindeki eski boyanın kazınarak yeniden boyanması var.
  • Çıtır hasarlı muhabbeti söylenmediyse ekliyorum ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .master . kullanıcısına yanıt
    Çoğu saçma sapan senin tespitlerin..

• quote:

Orijinalden alıntı: sirkesurat

Yav he he bu kadar insan beğenmiş bu konuyu gelip boş boş post atıyorsunuz . Kesin 2.el araba satacaksınız bunları yazdığınız için işinize gelmiyor ikinci elde kazıklanmasınlar diye hazırlandı bu konu artık kimse bu gibi yalanlara inanmayacak mesela.
  • Gerçekten çok iyi anlatmışsın tşkler birde fiyatlar en az 2.3 fazla yazılıyo bundan iki sene önce sattıgım bir arabanin piyasasina baktim o zaman sattigım ın iki üç fazlasi ve daha boş u ben anlamadim millet zevkinemi ilan veriyo piyasayı bozduklarının farkında degiller...

• Güzel konu

ilanlarda en gıcık kaptığım ve tecrübelerimle kesinlikle güvenilmemesi gereken iki cümleyi yazıyorum.

Alana şimdiden hayırlı olsun : Direk satışı , oldu bittiye getirmeye çalışmak.

Takas yapılır, takas vardır: İçinde takas geçen her ilan için geçerli, çünkü bu arabalar o kadar vahim durumdadır ki, satıcısında, takasa bile razı olacak ruh hali oluşmuştur.

Bu ilanlardan uzak durun.

Fakat, sıfır araba alınmalı fikrine de kesinlikle katılmıyorum. Üretemediğimiz için başka ülkelerden alıyoruz ve milletimiz ne kadar çok sıfır araba alırsa, yurt dışına döviz çıkışı o kadar çok oluyor ve ihracat ithalatın bir türlü önüne geçemiyor. Buda kısa vadede, ikinci el araba fiyatları düşüyormuş gibi bir algı yaratsa da, ortada vadede hem sıfır hem ikinci el fiyatları ikisi de fırlıyor, aşırı yükseliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 9 Haziran 2014; 13:57:18 >

• sıfırlanmış motor

(maceraya hazır mısın? )

Tır sıfırı

(tır değil ama sıfır işte anla)
  • quote:

Orijinalden alıntı: .master

quote:

Orijinalden alıntı: sirkesurat

Yav he he bu kadar insan beğenmiş bu konuyu gelip boş boş post atıyorsunuz . Kesin 2.el araba satacaksınız bunları yazdığınız için işinize gelmiyor ikinci elde kazıklanmasınlar diye hazırlandı bu konu artık kimse bu gibi yalanlara inanmayacak mesela.

Yarısından fazlası kel alaka.

• Bayandan faça şahin
  • Bende sigara içilmemiş denmesine sinir oluyorum.Bir opsiyonmuş gibi sunuyorlar.Ben zaten içiyorum istersen sende iç
  • quote:

Orijinalden alıntı: musbab1907

Bende sigara içilmemiş denmesine sinir oluyorum.Bir opsiyonmuş gibi sunuyorlar.Ben zaten içiyorum istersen sende iç

koltukları sigara yanıklarıyla dolu, tavanı dumandan simsiyah olmuş bir aracı kimse almak istemez.
  • abs esp ebd far sensörü yağmur sensörü park sensörü
    6 lı cd changer 8 hava yastığı camlar elektrikli
    aynalar elektrikli ve daha bilmediğim??? bir sürü özellik
    bilmiyorsun da nerden uyduruyon??
  • Otoban faresi denilen aslında Peugeot 106 GTI ın lakabıdır.ancak her arabaya yazılıyor nedense

• quote:

Orijinalden alıntı: baboker

quote:

Orijinalden alıntı: musbab1907

Bende sigara içilmemiş denmesine sinir oluyorum.Bir opsiyonmuş gibi sunuyorlar.Ben zaten içiyorum istersen sende iç

koltukları sigara yanıklarıyla dolu, tavanı dumandan simsiyah olmuş bir aracı kimse almak istemez.

o açıdan düşünmemiştim hocam haklısınız ama genellikle 2-3 yaş araçlarda dikkatli sigara içiliyor nadir koltuk yanığı oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cavador

Hepsi güzelde sonunda içine etmişsin, 2. elde harika vede ucuz araçlar da var, bu piyasa da kendim için diyorum sıfır araba alırsam hemde bu fiyatlara enayinin önde gideniyim

şuaralar araba fiyatları uçtu b segment arabaya 50-60 bin sıfır diye verilemez esas ikinci el piyasası hızlanacak artacak
    dürüst satıcı kazanacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Güzel konu

ilanlarda en gıcık kaptığım ve tecrübelerimle kesinlikle güvenilmemesi gereken iki cümleyi yazıyorum.

Alana şimdiden hayırlı olsun : Direk satışı , oldu bittiye getirmeye çalışmak.

Takas yapılır, takas vardır: İçinde takas geçen her ilan için geçerli, çünkü bu arabalar o kadar vahim durumdadır ki, satıcısında, takasa bile razı olacak ruh hali oluşmuştur.

Bu ilanlardan uzak durun.

Fakat, sıfır araba alınmalı fikrine de kesinlikle katılmıyorum. Üretemediğimiz için başka ülkelerden alıyoruz ve milletimiz ne kadar çok sıfır araba alırsa, yurt dışına döviz çıkışı o kadar çok oluyor ve ihracat ithalatın bir türlü önüne geçemiyor. Buda kısa vadede, ikinci el araba fiyatları düşüyormuş gibi bir algı yaratsa da, ortada vadede hem sıfır hem ikinci el fiyatları ikisi de fırlıyor, aşırı yükseliyor.

Hocam takas işini yanlış düşünüyorsunuz bence. Takas aslında hem alıcının hem de satıcının işine gelen bir durumdur. 2 tarafta kazanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ogretmenden-temiz-100-beygirlik-aft-167837502/detay/

Bu da benim ilanım ve yalanlarım HİSSETTİM

asasfas
    "temsili resim nedir yahu..."

3 aydan fazla geceli gündüzlü aradım ne yalanlar ne üç kağıtlar site de yazsa yine iyi adam telefonda yüzüme karşı söylüyor aracı sorguluyorum plaka hariç her şey değişmiş.3 parça lokal boya var diyor sorguluyoruz 3 kapı değişmiş :) Dayımdan aldım diyor rent a car arabası çıkıyor, yaşlı emekli sahibi diyor sürücü kursu aracı çıkıyor..olaylar olaylar.

Çok aradım ama buldum Allah uzun süre binmeyi nasip etsin zira kalpazanlığın, dolandırıcılığın adı olmuş araba alıp satmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: KibarAyı

Bayandan faça şahin

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-tofas-full-modifiyeli-sahin-bayandan-166848607/detay :) harbiden varmıs

• yaşı itibarıyla belden aşağı boyalıdır muahahaha
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.