Şimdi Ara

Sagopa Kajmer ve Kolera ayrıldı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
2.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.instagram.com/p/Bbt9MVAHygR/?hl=tr&taken-by=sagopakajmerofficial

11 yıllık evlilikleri bitmiş, insan üzülüyor ister istemez.

• Daha guzel sözler yazar iyi olmus bir muziksever olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisinin düeti olan 'merhametine dön' şarkısı müthiş bi düetti bence.Sanırım bi daha böyle şarkılar gelmeyecek, üzücü tabi
  • Parayı bulunca anlaşamadılar tabii ki. Bakalım hangisi para için ayrıldı xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

Parayı bulunca anlaşamadılar tabii ki. Bakalım hangisi para için ayrıldı xD

Para mevzusu olduğunu sanmıyorum ki bildiğim kadarıyla Yunus aileden dolayı zaten zengin. Paraya ihtiyacı yok yani anlayacağın
  • Cnayqer kullanıcısına yanıt
    Sago zengin miydi önceden

ceza gülüyordur şu an
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

Sago zengin miydi önceden

ceza gülüyordur şu an

bi röportajında kendisi söylemişti paraya ihtiyacı olmadığını,zaten parası olduğunu.Ayrıca kendi plak şirketi vs. var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cnayqer -- 20 Kasım 2017; 17:50:52 >
  • Çocuk olabilir mi acaba hep merak etmişimdir neden yapmadılar sago uzatmaları oynuyo zaten. Lil sago iyi olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghetto Bird -- 20 Kasım 2017; 18:11:43 >
  • Şanslıyım ki geçen seneki bgm konserine gidip bir sago-kolo konseri görmüştüm.Benim için ilk ve son oldu ne yazık ki. Gerçekten haberi duyduğum gibi şok oldum . Buradaki bazı arkadaşların da saygısızlık ettiğini düşünüyorum.

• Sago bu efkarla eski şarkıları gibi şarkılar yapar mı acep ? Baya karartıcı bir albüm bekliyorum. Ama üzdü yalan yok şaşırdım baya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut.. -- 20 Kasım 2017; 19:1:46 >
  • Vay be sagopayla kolera bile ayrildiysa biz napcaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2002-2012 arası ölümüne dinlerdim sagopa kajmer ve kolerayı. vcdnin yeni moda oldugu zamanlarda abimin mp3 cdsi doldurup eve getirdiği zamanlar. şarkı isimleri gözükmezdi track01 trak02 falan yazardı öyle dinlerdik... yüzünü al bi de buradan yak klibinde görmüştüm 2-3 sene sonra düşünün :D demem o ki 2012den sonra sıçtığını söyleyebilirim ya da dinlemeyi bıraktıgım için bana öyle geliyor. şu an kits bpg albümlerini falan dinliyorum yukarıda yazdıgım yıl aralıgındakileri. ha bu arada kolera>sagopa söz anlamında bence. ayrılmaları haberini okurken sadece okudum hiç duygu degişimi falan olmadı üzülmedim okudum geçtim. hatta eski şarkılarını dinlerken gülüyorum sözlere bak diye :D demek ki her şey zamanında güzel

• Evlilikleri için konuşmak doğru değil en ufak bilgimiz yok hayırlısı der giderim.

Lakin bu Sago psikolojisi bozuk bi adam karamsar olduğunu söylemişti yaptığı müzik tarzıda iyi bi tarz değil psikolojik olarak zaten esrar muhabbetinden kısa bi süreliğine hapse girip çıkmıştı o şarkılar ayık kafayla pek gelmez bence tıpkı Progresif Rock gibi mesela Pink Floyd'un şarkıları Koleranın böyle bi insandan ayrılması iyi olmuş ruh sağlığı her şeyden önemlidir Kolera tarzını değiştirirse daha başarılı olacaktır.

• 20 yıllık arkadaşım diyor.Kaç yaşında tanıştı Kolera ile?
  • 20 yıl önce tanıştılar , Ataköy de sanırım break dance etkinliğinde arkadaşları tanıştırmış .

• CR7_35 kullanıcısına yanıt
    Bu kadar da değil çok abarttın .Ayrıca hapse girmedi , göz altına alınıp aynı gün bırakıldı yani bir suçu yok . Kolera da zaten sago gibiydi onun biraz daha pozitif olan versiyonu . Kolera nın eski şarkılarını dinlersen anlarsın 2005 ve önceleri.

• Bu sago bir ara uyuşturucudan tutuklanmamış mıydı yaw belki onunla alakalı bir durumdur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu esrari ne saniyosunuz cok merak ediyorum 😀

• i Am Not Dead kullanıcısına yanıt
    Ais Ezhel .d
  • İbret ül vahşet

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.