Şimdi Ara

Sağ kolumun ciddi ciddi uyuşması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ramazan ayi bitti bayramdan beridir ozellikle son 1 haftadir gun icinde 5-6 sefer 20 saniye kadar sağ kolum uyuşuyor iki ay once doktor b12 asiri derecek dusuk igne yazdiriyorum dedi ben igneyi reddettim benexolb12 hap yazdi onuda 6-7 tane ictim birde sağ bobregim arasira agri yapiyor ve vucudumun sag tarafida arasira uyusma yapiyor sizce neler olmus olabilir hangi bolume gitmeliyim ?

• dahiliyeye git onlar yönlendirir.

iğneyi niye reddettin ? benim de cok düsüktü dodex iğne verdiler hiçbir yan etkisi olmadı.

• iyi birisiydim kullanıcısına yanıt

Yan etkiden korktum ama bu sefer olucam iğneyi yazarlarsa sizde de böyle bir belirtti oldumu arasıra sık sık aynı bölgenin uyuşması gibi

• Up
  • lenf kanseri   

• Benimde sol kolum uyuşuyor. Hatta bazen hissetmiyorum gibi oluyor.
  • Buradan hiç bir şey söylenemez.

Stresli misin peki?

Bilinç altında bir stres var mı?

• musetea kullanıcısına yanıt

Evet stresli oldugumu hissediyorum hatta o kadar gerilim yasiyorumki hafizam anlik kayboluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: aNTIWIRUS

Evet stresli oldugumu hissediyorum hatta o kadar gerilim yasiyorumki hafizam anlik kayboluyor

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 29 Mayıs 2021; 18:2:1 >
  • Bende bir sabah kalktım sol kolumu hissetmiyorum sürekli uyuşuk 1 saat 2 saat 2 gün düzelmedi.

Sonra dediler ki karpal tünel sendromu. Ameliyat.

Sinir sıkışması olmuş sürekli bilgisayar kullanmaktan.

Dikkat edin gençler.

• aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt

b12 düsüklügü çok fazla belirtiye yol acıyor. benim en net etkisi aşırı halsizlikti. uyuşmalarda vardı ama onların sonradan anksiyeteye bağlı oldugunu farkettim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyi birisiydim -- 29 Mayıs 2021; 15:53:12 >
  • Geçmiş olsun

• Kalbine baktır sağ kol uyuşması iyi değil
  • Nevzat.Yildiz N kullanıcısına yanıt

İlk is ic hastaliklarinda randevu almak olucaktir

daha dün beyin ve sinir e gittim. gitmen gereken evvela beyin ve sinir.

sinir sıkışması varmış ben de, kuyruk sokumunun altında çıkan fıtık sinirlere bası yaptığı için sol ayak komple ve sağ ayak baş parmağı iptal. sol ayağın baş parmağını hiç hissetmiyorum, hareket et yüzme ya da pilatese git dedi yolladı.

geçmiş olsun mr da belli olur.

• Wheatley kullanıcısına yanıt

Bugun sonuclari aldim crp yuksek cikti 7.57 dahiliyeye gitmemi soyledi ama biraz arastirinca karacigerde bir sorun baslayip damar tikanikligi olusuyormus.

Hocam sigara kullanıyor musunuz bende bacak uyusması oluyor sabahları

• Hz.hehheheh kullanıcısına yanıt

Geceleri sık idrara çıkar mısın? ya da uykundan yatağından kalkıp?

• Wheatley kullanıcısına yanıt

Hocam arasıra kalkıyorum , sabah uyandığımda ise tamamen bacak 2 dakika boyunca yok hareket ettiremiyorum karıncalanıyor

• Hz.hehheheh kullanıcısına yanıt

açlık şekerine baktır ek olarak idrarda glukoz, protein ve ketona baktırt.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.