Şimdi Ara

LUSTRAL SELECTRA MISOL KULLANANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
1
Favori
50.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 hafta 25 mg içtim 10 gündür 50 mg kullaniyorum. yan etkiler geçti ancak psikolojik olarak bir etki göremiyorum. sadece uykumu düzene soktuğunu söyleyebilirim. bu ilaçları kullanan arkadaşlar psikolojik etkileri ne zaman görmeye başladılar. hafif düzeyde anksieyete ve depresyon için kullaniyorum

• Pskilojik etkisi bunyeye gore 4 6 ay sonra net olarak belli olur

Henuz yolun basindasin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Pskilojik etkisi bunyeye gore 4 6 ay sonra net olarak belli olur

Henuz yolun basindasin
    siz kullandınız mı hocam ? psikolojik olark ne givi etkiler izled8niz
  • Ben anzyl kullanıyorum 1 hafta oldu. Ama her gün yataktan çıkamıyorum ağlıyorum sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: secrecy

Ben anzyl kullanıyorum 1 hafta oldu. Ama her gün yataktan çıkamıyorum ağlıyorum sadece
    sanırım sizinki cipralexin muadili. onu benim bir arkadaş kullanmıştı ilk hafta uyku yapmıştı ama sonra.gecti demişti. bende lustral uyku yapmadı sadece daha derin uyuyorum 6 7 saat sonra uyanıyorum
  • Merak edip arkadasimdan bitane 100 mg aldim 4-5 gün kendime gelmemiştim üzülemiyordum hisslerim körelmişti
  • Biraz sabır düzeleceksin ben de aynı şeyleri soruyordum doktoruma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -SnowStorm

Biraz sabır düzeleceksin ben de aynı şeyleri soruyordum doktoruma.
    kaç mg kullandınız ve sizdeki psikolojik etkisi nasıl oldu hocam
  • 3 hafta 25 mg kullanmak çok uzun bir süre. benim hekimim sadece ilk hafta 25 mg kullandırmıştı.

50 mg kullanmaya devam et. eğer ilk kullanışın ise yakın zamanda sonuçlarını almaya başlarsın.

ben 100 mg kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: .koter.

kaç mg kullandınız ve sizdeki psikolojik etkisi nasıl oldu hocam

Alıntıları Göster
    30mg selectra 2 aydan sonra rahat hissetmeye başlıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

3 hafta 25 mg kullanmak çok uzun bir süre. benim hekimim sadece ilk hafta 25 mg kullandırmıştı.

50 mg kullanmaya devam et. eğer ilk kullanışın ise yakın zamanda sonuçlarını almaya başlarsın.

ben 100 mg kullanıyorum
    peki hocam nasıl hissettiriyor kişilik özelliklerinde falan değişiklik oluyormu. normal insan gibimi olunuyor yoksa bazı saçmalıklar oluyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: .koter.

peki hocam nasıl hissettiriyor kişilik özelliklerinde falan değişiklik oluyormu. normal insan gibimi olunuyor yoksa bazı saçmalıklar oluyormu

Alıntıları Göster
    normal kelimesi kime göre neye göre misal. herkesin şikayetleri farkli, herkesin bünyesi farkli, herkesin ilaca gösterdiği reaksiyon farklı olabilir. kesin konuşmak doğru olmaz lakin kendim için örnek vermem gerekirse eğer bende anksiyete ve panik atak var. bir takım kötü olaylar yaşadığım zaman diğer insanlar gibi olaylara farklı tepki vermekte zorlanıyorum. çok duygusal bir insanım. fazla üzülüyorum ve sürekli endişe durumu hâl alıyor. kontrolum altından çıktığı oluyordu. geceleri panikle yataktan fırlıyordum uyuduğum hâlde.

yani bu tür ilaçları kullanan insanların ortak noktası her ne kadar doğru olanı bildikleri halde vücutlarının kontrol dışı onlarda etki bırakması.

misal hiç antidepresan kullanmayan birisini baz alirsak bu ilaçları aldığı zaman kendini mal gibi hissettirir. beyni uyuşturuyor çünkü. yasal uyuşturucuda denilebilir fakat bu ilaçlar tabiri caizse şeker kalıyor diğer antidepresanların yanında.

eğer gerçekten kullanma ihtiyacı hissetmiyorsan kullanma.

• MrT4ngo kullanıcısına yanıt
    Hocam ne durumdasınız hala selectra kullanıyor musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePassenger

Hocam ne durumdasınız hala selectra kullanıyor musunuz
    Hayır. Kullanmayida kesinlikle düşünmüyorum. Normal zamanlarda herkesin yaşadığı genel hayat sıkıntıları bir şekilde başımdan atıyorum. Geriye kalıyor özel problemler. Bir yakınımın vefatı veya benzeri gibi ağır kalb kırıcı olaylar. Bu tür şeyler yaşadığım zamanda direniyorum. 20-30 gün çektirip gidiyor bütün kaygı ve endişelerim.

Bazı şeyleri tekrar tekrar yaşadığınız zaman alışıyorsunuz ve sonucunuda görebiliyorsunuz. Şu anda misal bir problemim var. Üstesinden gelmeye çalışıyorum. İlk 15 gün zehir zıkkım etti hayatı. Hatta psikiyatriden randevu bile aldım. Lakin gitmedim. Yaklaşık 1 ay kadar çektirip gideceğini biliyorum çünkü.

Bir ilaç kullanmak gerekiyorsa oda zamandır. Zamanla her şey geçiyor. iz kaliyor, izleyip kalıyoruz.

Kaç ay kaç mg kullandınız
    Kusura bakmayın bende 2 aydır kullanıyorum ve kullananlardan bilgi almak istiyorum
  • quote:

Kaç ay kaç mg kullandınız
    Kusura bakmayın bende 2 aydır kullanıyorum ve kullananlardan bilgi almak istiyorum
    3 aydan uzun süreli kullanmadim hiç bir zaman. 100 mg alıyordum. ilaç kullanmayin diyemiyorum ama kullaninda demiyorum. üstesinden gelebiliyorsanız kullanmayin
    Peki hocam bırakınca her hangi bi etkisi oluyormu. Kafanın içinde şimşek çakması baş dönmesi gibi.
  • Birde ilk günler ne gibi yan etkileri olmuştu
  • quote:

Peki hocam bırakınca her hangi bi etkisi oluyormu. Kafanın içinde şimşek çakması baş dönmesi gibi.
    Evet biraktiktan sonra ilk 15 gün yaşadım başta şimşek çarpmasini sanki elektrik yermiş gibi. Bu yüzden uzun zamanda doz düşürerek birakmak lazim. ve kesinlikle doktor kontrolünde olmali.

ilk zamanlar yan etkileri iştahsizlik, ishal, çenede ağrı. Bunlar gayet normal etkiler 4-5 gün içinde geçiyor.
  • Hocam bu ilaçların geciktirici etkisi var deniyor ayrıca sertleşme sorunu yapıyormuş sizde bir etkisi oldu mu?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.