Şimdi Ara

Sağ Bek - Semih Kaya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Jason denayer geliyor haberleri iyice artmaya başladı. Peki eğer gelirse Semih'i sağ bek oynatmak mantıklı olur mu sizce?
    Mancini döneminde bi kaç maç oynamıştı savunma yönünü gayet iyi halletmişti bana kalırsa.

Muslera
    Semih-Jason-Ched-Carole
    Rodriguez-Melo
    Yasin-Şino-Poldi
    BuraQ

bu kadro bence gayet iyi. En azından defans kağıt üstünde defans zaafımız kalmaz gibi gözüküyor.

Sizin görüşleriniz neler bu konuda?

• Mancini zeki adam biliyordu Semihin Fiziken stoperde yeteneksiz olduğunu sağ beke aldı 2 maç oynattı diye biliyorum biri Eskişehir finali tarık vardı orda otoban yapmıştı Tarık vardı düşünün bide Erkan galiba. ikinci maç ise Trabzona 4 attığımız maç ordada 2 asist yaptı. Kısaca bek falan olamaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stratejik açıdan bazı maçlarda bek oynaması fikrine bende sıcak bakabilirm ancak bize sağ bek lazım, yani bildiğin sağ bek özellikleri ön plana çıkan bi sağ bek.
  • Caroleyi çekmekten iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carole ü çekmek? RM maçında ki perf. ini beğendim ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hozeis.

Carole ü çekmek? RM maçında ki perf. ini beğendim ben

Sağ beke çekmeyi kast ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4-5-1 de o kadar ofansif beklere ihtiyacımız yok, güzel olabilir aslında maçları kontrole aldıktan sonra denese keşke nasıl oluyor diye. Kanatlar zaten defansa pek yardım etmiyor, hücum kısmını tek başlarına idare etmeliler sneijderle birlikte

• Bana kalırsa denayer gelirse sağ bek e oda uygun olabilir daha genç sivrilebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: _Khal Drogo_

Bana kalırsa denayer gelirse sağ bek e oda uygun olabilir daha genç sivrilebilir

Sneijderide kalede denemek gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Stratejik açıdan bazı maçlarda bek oynaması fikrine bende sıcak bakabilirm ancak bize sağ bek lazım, yani bildiğin sağ bek özellikleri ön plana çıkan bi sağ bek.

Hocam haklısınız bencede öyle lakin alınmayacak gibi duruyor, eğer alınmazsa semih sabriden daha iyi performans gösterir bence.
  • Bu nasil kadro Selcukla Umut nerde Hamza gormesin kalpten gider.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.