Şimdi Ara

Sadece oyun için ipad onerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    pubg mobile için ipad onerir misiniz. Yada kullanan var mı bilgiye ihtiyacım var lütfen.
    Öncelikle hayatimda hiç apple ürün kullanmadım.
    Sürekli samsung üst taban ürün kullanıyorum örneğin samsung note 10 plus cep telefonumda oynuyorum şu an ama tablete geçmek istiyorum gerek telefonu yormamak gerekse daha büyük ekran için.

Şimdi ipad i yurtdışından almayı planlıyorum acaba ipad lar yurtdışından alındığı için yazılım dil seri numarasi vs sıkıntısı oluyor mu? Örneğin samsung cep telefonlarına imei felan atınca oto yazılım gelmiyormuş. Ipad sim kartlı bir cihaz ihtiyacım olmayacağı icin imei felan da sorunu yok galiba.
    Yurtdışı ve Türkiye arasındaki tek fark ipad da sadece garanti farkı olur diye düşünüyorum.

• Oyun için bence en ideal iPad mini5. tam mobil alet çoğu insan ekran kasa oranını eleştiriyor ama iki elle tutunca o çerçeveler kayboluyor parmaklar görüntünün olduğu ekrana denk gelmiyor cod oynamıştım baya bir hakim olmanızı sağlıyor ama strateji türü oyunlar şehir kurma vs gibi türlerde ise küçük kalıyor şuan 11 pro kullanıyorum mini deki hafiflik kolay kontrol olağanı tabikide yok mini5 mi aldım nintendo switch mi aldım o derece oyun makinesiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glasus

Oyun için bence en ideal iPad mini5. tam mobil alet çoğu insan ekran kasa oranını eleştiriyor ama iki elle tutunca o çerçeveler kayboluyor parmaklar görüntünün olduğu ekrana denk gelmiyor cod oynamıştım baya bir hakim olmanızı sağlıyor ama strateji türü oyunlar şehir kurma vs gibi türlerde ise küçük kalıyor şuan 11 pro kullanıyorum mini deki hafiflik kolay kontrol olağanı tabikide yok mini5 mi aldım nintendo switch mi aldım o derece oyun makinesiydi
    Öneriniz için teşekkür ederim bende arastirirken ipad 7. Nesil 32gb fiyatı sordurdum bekliyorum. Mini 5ede baktırayım.
    Asıl kafama takılan yurtdışı olduğu için bir sorun çıkıyor mu
  • Merhaba arkadaşlar bende ipad alacağım pubg oynuyorum klavye mouse bağlaya biliyor muyuz iPad 7.nesil 2018 almayi düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayuming

Merhaba arkadaşlar bende ipad alacağım pubg oynuyorum klavye mouse bağlaya biliyor muyuz iPad 7.nesil 2018 almayi düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim
    Bence normal pc almak daha mantıklı mobilde emilatör gibi oynamış oluyorsunuz. Adaletli değil ayrıca pubg de 3. Part yazılımlar zaten ban sebebi report aldığınız an ban yersiniz.
  • Bu arada ben air 3 almaya karar verdim. Bt 5.0 desteği 7. Nesilde yokmuş.
  • Bul3nt kullanıcısına yanıt
    pc ler ipadten pahalı pubg mobile için ez 7 ila 8bin tl lik pc olması lazım
  • İpad pro 11 kullanıyorum genellikle grid autosports ve fortnite oynuyorum ikisindede controller desteği var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.