Şimdi Ara

SADECE CIVIC HATCHBACK VE TYPE S (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.858
Cevap
96
Favori
743.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2012 füme 3000km çizik dahi olmayan 1.4 i-Shift HB sport aracı sizce kaça satabilirim. Araç kapalı garajda bekliyor, onu satıp ev taksitlerinin tamamını ödemeye karar verdim.

bende shift hb model arıyorum bayıde satılan fıyat uzerınden 5-6 bn assağısını verebılırım. hb alamazsam sedan dususunuyorum en azından pıyasası olduğunu dusunuyom yoksa hb lerın yanından geçemez goruntu kalıte olarak
    15 tatıl sonuna kadar bır araba alacm artık hangisi olursa.
    bu arada istanbuldamı yasyosunz
  • evet arkadaşım 1 ay önce aracını sattı ve sedan civic aldı.hb civic sedanın yanından geçemez diyor..çok kararsızım.kafayı yemek üzereyim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamzaffo

evet arkadaşım 1 ay önce aracını sattı ve sedan civic aldı.hb civic sedanın yanından geçemez diyor..çok kararsızım.kafayı yemek üzereyim....

Keşke henüz satmadan önce binme veya sürme şansınız olabilseydi. Uzun zamandır bu forumdayım aktif olarak takipçiyim. Çok fazla araç hakkında çok fazla yormlar okudum. Öncesinde yorumlarını okuduğum araçları sonrasında tecrübe etme şansı buldum. Yazılanlarla gerçekler o kadar farklı olabiliyor ki insan şaşırabiliyor. Yalan söylendiği gibi bir anlam çıkmasın sakın. Kişisel beklentiler ve beğeniler o kadar farklı ki aynı şey iki kişi tarafından çok farklı anlatılabiliyor. Arkadaşınız kendi açısından haklı olabilir. FD6'dan Civic HB'e geçip aynı şeyleri söyleyenlerde vardı... Deneme şansı bulursanız denemeden kesin karar vermeyin derim ben. Ben çok memnunum inşallah sizde memnun olacağınız bir seçim yaparsınız.

• aklım hb de gönlüm sedan da...vites geçişlerini hissettirmiyor mu?diyorsunuz?
  • Tork konvertörlü konforu veya çift kavramalı konforu beklememeli ama abartıldığı kadar değil. Özellikle sakin sürüşte manuel vites bir aracı kullanan birine göre kesinlikle konforsuz değil. Performanslı kalkışlarda 1'den 2'ye geçiş (redline durumunda) diğer viteslere göre daha belirgin. Birde yazılımlarla vites geçişleri daha iyileştiriliyor. Bildiğim kadarıyla 3 defa vites yazılım güncellemesi çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emredag58

drener Tarih 12 Ocak 2012; 13:47:10
    2012 füme 3000km çizik dahi olmayan 1.4 i-Shift HB sport aracı sizce kaça satabilirim. Araç kapalı garajda bekliyor, onu satıp ev taksitlerinin tamamını ödemeye karar verdim.

bende shift hb model arıyorum bayıde satılan fıyat uzerınden 5-6 bn assağısını verebılırım. hb alamazsam sedan dususunuyorum en azından pıyasası olduğunu dusunuyom yoksa hb lerın yanından geçemez goruntu kalıte olarak

İlginiz için teşekkürler, evet ist da yaşıyorum ve araç daha 3000 bile değil eğer düşünürseniz yetkili honda servisten ekspertizinide yaptırabilirsiniz.Bir şey çıkma ihtimali kesinlikle yok ama çıkarsa eksper işleminin tüm masrafını da karşılarım saygılar.

• bir soru? civic hb ye tv-navigasyon atakılıyor mu..sedanda olduğu gibi..
  • Takılır...
  • var mı fotosu olan

• eyvallah...sanırım vaz geçemiyorum bu araçtan...bi de vergisi düşük olaydı iyiydi...galiba benzinli araçlara vergi indirimi geliyormuş var mı bilgisi olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamzaffo

eyvallah...sanırım vaz geçemiyorum bu araçtan...bi de vergisi düşük olaydı iyiydi...galiba benzinli araçlara vergi indirimi geliyormuş var mı bilgisi olan

Benzinli araçlara, çevreye duyarlı oldukarı için indirim yapılacağı ile ilgili çalışmaya başlayacak maliye bakanlığı; çıkmaz ayın bi gününde biter belki.

Serviste navigasyon taktırabilirsiniz aracınıza. Yeni kasada navigasyon standart olacak sanırım.
  • yeni kasa almaya gücümüz yetmezzz
  • Arkadaşlar resimde yeşil renkle işaretlediğim kısım alt köşeden taktırdığım için kırıldı. Bu parçanın adı nedir, fiyat&değişim bilgisi almak için servise nasıl tarif ederiz bilen var mı acaba?
    Resim temsilidir, resimde gösterildiği gibi sol taraf değil sağ tarafta problem oluştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unknownrealmman -- 15 Ocak 2012; 19:23:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: drener

quote:

Orijinalden alıntı: emredag58

drener Tarih 12 Ocak 2012; 13:47:10

İlginiz için teşekkürler, evet ist da yaşıyorum ve araç daha 3000 bile değil eğer düşünürseniz yetkili honda servisten ekspertizinide yaptırabilirsiniz.Bir şey çıkma ihtimali kesinlikle yok ama çıkarsa eksper işleminin tüm masrafını da karşılarım saygılar.

tlf numaranızı verırsenz ozel den gorusmek ısterım

• quote:

Orijinalden alıntı: sanyo

hocam bu alttaki set ne kadar kenwood ve cercevesi adres verirmisin

• Drener selam özel mesaj denedim ama kapatmışsın atamıyorum, ben de bu aralar civic 5 door 1.4 sport i-shift almayı düşünüyorum ama forumlarda vites geçişlerinde problemler olduğu yazıyor, arabanın artıları ve eksiler nedir bu konuda beni aydınlatabilirmisin kullanmış biri olarak teşekkür ederim. Alsam canımı sıkar mı yokuşlarda geri kaçırırımı stop etme problemi veya başka problemleri var mı arabanın. Daha çok eşim kullanıcak otomatik vites düşünüyoruz.

Zaten arabanı satılığa çıkarmışsın yeni gördüm cevaba gerek yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Realknight -- 24 Ocak 2012; 14:40:44 >
  • Merhaba bende de 2008 civic hb var bunlarda soğutmalı torpido var deniliyor ama nasıl çalışıyor bu sistem bilgisi olan var mı?
  • torpidoyu acın. elinizi torpidonun iç tarafının üst tarafına dokunun. orada yuvarklar havalandırma delığını goreceksınız. sağa sola cevırınce acık kapalı oluyor. klimayı acınca o deliği acarsanız torpido içine soguk hava uflemıs oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHHarezmi

Merhaba bende de 2008 civic hb var bunlarda soğutmalı torpido var deniliyor ama nasıl çalışıyor bu sistem bilgisi olan var mı?

Torpidoyu açtığınız zaman üst kısmında bir düğme görürsünüz sağa sola çevrilebilen. O düğme ile ON/OFF ayarını yapıyorsunuz. ON konumuna getirdiğinizde klima hangi derecede ne kadar hava veriyorsa aynısını torpidoya da gönderiyor. Kullanırken dikkatli olmak lazım. Örneğin şu kış günlerinde soğuk kalması gereken bir malzemeyi torpidoya atıp daha sonra klimayı sıcak hava verecek şekilde ayarlarsanız ve torpidodaki düğme ON konumunda ise sizin malzeme bozuldu demektir :)
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.