Şimdi Ara

saçlarım psikolojimi bozdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selam. 21 yaşındayım. Saçımın tepesi aşırı seyrek bir hale geldi ve canım sıkıldıkça daha çok açıldığını biliyorum. Hiçbir zaman saç sökülmesi şikayeti çekmedim. duştan sonra veya sabah kalkınca saç ile karşılaşmadım. Ama saçımın üzeri ekte de gösterdiğim şekilde. Ön kısmı yan kısmı vs sık. Doğru tarama ile kapanıyor. Kuryeyim ve kaskı her çıkardığımda düzeltmemek için buff takıyorum kafama ama o da havasız bırakıp döküyor. Mezoterapi vs prp olmak üzere 8 seans da tedavi gördüm ama hiçbir fark yok. Saçımı kısaltmaya da cesaret edemiyorum daha çok sırıtır mı bilmiyorum. Bir yanım da uzat diğer saçlar kapansın diyor. Ekim için erken mi onu da bilmiyorum. Bu konu hakkında bana fikir verebilecek birileri varsa çok sevinirim.

• lucifer123 L kullanıcısına yanıt

• Selamlar, benim de saçlarım 20 yaşından itibaren oldukça erken bir yaşta aşırı seyrekleşti. Genetik olduğu için çok bir çare yok saç ektirmek dışında. Yıllarca saçlarımı omzumu geçen uzunlukta kullandıktan sonra 1 veya 3 numara ile kullanmaya alıştım, kötü durduğunu düşünmüyorum. Bence sen de 3 numara denemelisin, kısa saç olunca seyrek olduğu belli olmuyor.

Minoksil vs kullandım ve şahsen işe yaradığını düşünüyorum ancak kafam aşırı kaşındigi için bıraktım. Şimdi 25-30 yaş arası saç ektirmeyi düşünüyorum. O süreye kadar üst vücudu geliştirip kısa veya sıfır saç kullanmaya devam.
  • Elsa kullanıcısına yanıt
    Minoxili nerden temin edebilirim piyasada çok sahtesi varmış
  • proscar (finasterid) kullanın arkadaşlar. hazır dökülme hızlanmadan, dökülmeyi durdurun, dökülen saçlarınız yeniden kuvvetli bir şekilde çıksın.

• mahmut_emmi kullanıcısına yanıt
    Proscar reçetesiz satılıyor mu acaba?
  • Hakan1818 H kullanıcısına yanıt

tabi ki, reçetesiz alabilirsin.

Hemen gidip alayım bari, uzun süredir araştırıyorum, saçlarım seyrelmeden önlem almak istiyorum.

bir an önce başla. ama yan etki var mı yok mu onu kontrol et.

Yan etkileri umrumda değil, kelleşmek kadar korkutmuyor

O zaman hemen başla.

• Merhaba, faydasını gördünüz mü? @Hakan1818

• MK1923 kullanıcısına yanıt
    Galiba görmeye başladım, kel olmadığım için henüz çok fark edemiyorum, ama saçımı arkaya doğru attığımda çok fazla yeni kısa kısa tüğler olduğunu fark ettim, ilk başladığım zaman çektiğim fotoğrafa baktığımda böyle bir şey görünmüyor.

yan etki olmasın diye lipomosal finasterid jel aldım,10 gündür günde tek sefer kullaniyorum ,cinsel isteksizlik yok ama baya sıvı gelmeye başladı,zamanla düzelir mi yoksa ilerde kısırlığa sebep olur mu ne yapmak lazim

• merhaba bende seninle hikaye itibariyle tamamen aynı durumu yaşıyorum dostum nasıl oldu son durum 2 sene geçmiş keşke dönsen bana ve tecrübelerini aktarsan

• tacimmüdür kullanıcısına yanıt

Lipomosal falan hikaye onlar dolandırıcı normal finasteride al ,sonuçta karaçiğerde enzimi bloke ediyor çiltten emilmiş ,oral almışsın fark etmiyor.

Kelliğin çözümünü veriyorum dünyada ilk

Her ayın birinde bir adet dutasteride al , prolaktin hormonunu olabildiğince düşük tut

Babanız bu bilgiyi vermez size

Yıllar sonra teşekkür ederseniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.