Şimdi Ara

ANKARA İÇİN EN İYİ SAÇ EKİM MERKEZLERI HANGILERI ( REKLAM YAPANLAR YONETIME BILDIRILECEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
18.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle hepinize kolay gelsin aslında forumda en iyi saç ekim merkezleri diye bir konu var ama 1999 sayfalarda felan ve bir çogu tutarsız reklamlar ,hele kı başkentimiz için şaç ekim merkezleri diye konular açmışlar fakat o açılan konunun yıllarında yavrunuz olsaydı şimdi ilkokulda olurdu :) 1999 sayfalık konuda ise güzel paylasımlar var fakat o kadar cok sayfa var kı güzel bilgiler sayfa aralarından araklıyoruz , sistemler yontemler degısıyor saç ekim sistemleri yenileniyor onceden çim adamlar vardı şimdi ise gayet ıyı ekım yapan merkezler ama hangısı dogru hangısı yalan bılmıyorum , bugun 3 yıldır takıp ettığim bir firma için kotu yorum ilk defa okudum ve hayellerim battı . yahu 3 yıldır arastırıyorum bir yorum butun dengemı degıstırdı .bu tarz yazılarda ben kullanıcıya bakarım fırmanın kendını savunmasına degil açıkçası cevremde saç ektirenler var ama yapay görünenler cevremdekiler . ben en saf halımle okumaya calısıyorum sonuncunda burdakı paylasımlardan ıyı olanların kımlıklerıne baktıgımda tek mesaj atılmıs oda sac ekimi :) bazıları 270 felan onlarada bakıyorum sözde rütbelıler ama paylasımları hep reklamsal onun ıcın umut ediyorum ki sayfada gercek yasadıklarını paylaşan arkadaslar olacagına ınanıyorum ama tam tersı durumlar paylasıldıgında ise reklam yapıyorlar dıye şikayet ederim ve reklam diyede ifşa edilmesi gerek

sizlerden ricam bilgi ve birikimlerinizi bizlerle paylaşmanız

• Kardeş naptın buldun mu saç ekim yeri? Ben de arıyorum
  • juninhotr J kullanıcısına yanıt
    buldum ama ankarada degil , ankara da yaptırmak daha iyi diye düşünüyorum fakat merdiven altı çok yer var onun için , insanların paylaşımlarını bekliyorum düzgün mantıklı bir yer koca başkentde varsada yönlendirin bizleri ama kendi tecrübelerinizle
  • Kaç ay oldu hiç tecrübe paylaşan ve yönlendiren yok
  • Telegram saç ekim sonuçları - sohbet - tavsiyeler sayfası açtım.

Telegram sohbet uygulamasını kurduktan sonra isterseniz arama kısmına Saç Ekim Sohbet/Sonuç/Tavsiyeler yazarak sayfaya üye olabilir. İsterseniz dehttps://t.me/sacekimsonuclari linkine tıklayarak sayfaya katılabilirsiniz.

Grubumuz objektif bir grup olarak kalacak belirli kurallar çerçevesinde denetim halinde olunacaktır.

Şimdiden teşekkür ederim.
  • Ankarada en uygun saç ekimi neresi? Hem fiyat olarak hemde yapılan iş olarak soruyorum.
  • Bu konuda uzman biri olarak soyleyim.
    Ankara nın en iyisi Muttalip Keser dir. hatta Turkiye nin en iyi 2 hocasından biridir. Fiyat pahalidir greft basına 3 bucuk euro alır.

Bunların dışında Serdar Gokrev ve Şahin Çelik ankara da en iyilerdir. Ben fiyat performans açısından Şahin Çelik e yaptirdim. Sac ekim forumlarinda en cok konusu olan ve ekimlerinde başarı oranı yuksek biridir. Sabit fiyat 6500 tl ye yapmaktadir.
    Serdar Gokrem biraz daha pahalıdır ama iki doktor da ankara nın en iyilerindendir
  • BU forum sitesine en son 6 yıl önce de yazmıştım Ankara da tavsiye edecek olan var mı diye . özelden firmalar yazmış biz yaparız diye . o günden sonra siteden soğudum. işler güçler derken hala saç ekimi yaptıramadım. bende araştırma içindeyim .
    liv hospital saç ekim şikayet kısmı yetrince dolmuş bir merkez olmuş
    acıbadem hiç hazetmedigim büyük firma ismi ile yapılan yerler .haberlere çıkan hastadan sonra sogudum .
    şahin çelik lifehairankara burada bir paylaşım görmedim ama başka bir forum sitesinde iyi sonuçlar var. ankara da saç ekimi için güzel bir alternatif olmuş
    dr serdar gökrem hocanın kanallar çok sıralı oldugunu 6 yıl önce de görmüştüm hala aynı düzen gidiyor. sonuçlar güzel mi evet .
    dr muttalip keser mükemmel aşırı pahalı
    HLC güzel işçiliği var ama onlarda almanlara hizmet ediyor.
    dr deniz kök çok fazla paylaşımı olmasa da güzel sonuçları var ve çok mütevazi bir doktor. bir saat saç ekimini anlattı ve hiç sıkılmadan ..
    fehmi arman yaşlı kurt iyi sonuçları var. ama hastaya serum satmak neyin nesi fehmi hocam
    konhair sürekli dr ve yer degiştirmesiyle anılıyor. natural ile ortak mı değil mi bilinmiyor. yerlerine gitmedim bile
    tripaesttik birine bir saç çizgisi yapmış direk eledim .
    grow hair bir iyi bir kötü sanırım ekipten kaynaklı.veya önüne gelene ekim yapıyor.
    metlana sürekli reklamı düşüyor. ınstagramda 3-5 paylşım ile bir yere varamaz sanırm.
    dr selçuk yüce piyasada yeni sanırım sürekli reklamları düşüyor onunda. sadece ekim sonrası teşekkür videoları var . sonuç pek yok.
    dr jale şenyurt diger forum sitelerinde paylaşımları çok iç açıcı degil

evet ankara saç ekimde kısır bir şehir olsada 6 yıl önce ye göre alternatifler artmış .
    bunlar benim araştırmam . çoğu ile yüz yüze görüştüm çoğunu da forum, sosyal medya ve şikayet sitelerinden. araştırmalara devam .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corumlu06 -- 11 Mayıs 2020; 15:22:57 >

• Arkadaşlar bende araştırdım ve 6 ay önce kadar ektirdim, şuan için xpecia kullanımı bitti, özel bi şampuan almıştım onu kullanıyorum ve devam.

• Memnun musunuz ?
  • hie kullanıcısına yanıt
    siz mennun iseniz bize bir şey demek düşmez . ama açıklığa bakarak çok seyrek bir sonuç olmuş .evet 2 ay daha çıkış olacaktır ama çok da değil .
  • corumlu06 C kullanıcısına yanıt

Merhaba, Fatih Öktem hakkında yorumunuz nedir?

• Data hair tecrübesi olan var mı? Kök hücre tedavili ekim yapıyor sonuçlar gayet iyi görünüyor instagramda ve başka sitede.
  • Araştıran arkadaşlar ben ektirdim 6 ay oldu çokda güzel çıktı saçlarım şimdiden efso oldum Ankara’da Mehmet polat hoca en iyilerden çok araştırdım onu buldum polathair olarak geçiyo çok memnunum çevremdende çok giden oldu sonuçlar güzel isterseniz araştırın gidin görüşün çok sevecende babacan bi adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erhanbro -- 21 Nisan 2022; 22:40:44 >
  • Erhanbro E kullanıcısına yanıt

amacım bunun gibi paylaşımlarından birilerinin canının yanması .mehmetpolat saç ekimi olduğu için demiyorum . Hiç kimsenin vebaline girmeyin . evet senin sonucun iyi olmuş hatta efso olmuş olabilir . başından sonuna paylaşım yapsaydınız ve sonunda tavsiye etseydiniz bir şey demezdim.

neyse lafı uzatmaya gerek yok . siz mutlu iseniz bize güle güle tarayın demek düşer .

• Değil Ankara nın Türkiye’nin en iyisi müttalip keser dir. Ancak Euro üzerinden ekim yapıyor o yüzden fiyatları baya yüksek parası sorun değilse en iyisi o
  • corumlu06 C kullanıcısına yanıt

hocam sence bu saça en iyi sıkılaştırma ekimini kim yapar ankarada ,Şahin Çelik'e gönül rahatlığıyla gidebilir miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacimmüdür -- 14 Eylül 2023; 21:59:30 >
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    Dostum sahin Celikten daha iyi yerler var emin ol ,Gönül rahatligi deme parayi ver. Dudugu çalarlar.yukaridaki er arkadas paylastigi site tamamen reklam parasıyla donen site onun icin fikirlerini kaideye Alma
  • arkadaşlar biri yardımcı olsun ya kime gidelim herkes farklı bir yer önermiş gidip de memnun kalan tam istediği gibi olan biri var mı ?? o diyor ona reklam yapmissin o diyor ona reklam yapiyosun herkes birbirinin tavsiyelerine reklam yapmissin diyor hangisine inanip gidicez arkadas anlam veremedim tereddutte kaliyor insan biri yardimci olsun
  • Bu başlığı bir canlandıralım el ele arkadaşlar. Ankara için merkezleri düzenleyen bir arkadaş vardı hepsini okudum teşekkür ediyorum ama kullanıcı yorumları veya bizzat önerisi olan varsa da okumak isterim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.