Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ANKARA İÇİN EN İYİ SAÇ EKİM MERKEZLERI HANGILERI ( REKLAM YAPANLAR YONETIME BILDIRILECEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> ANKARA İÇİN EN İYİ SAÇ EKİM MERKEZLERI HANGILERI ( REKLAM YAPANLAR YONETIME BILDIRILECEK
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    84 Mesaj
    Arkadaşlar öncelikle hepinize kolay gelsin aslında forumda en iyi saç ekim merkezleri diye bir konu var ama 1999 sayfalarda felan ve bir çogu tutarsız reklamlar ,hele kı başkentimiz için şaç ekim merkezleri diye konular açmışlar fakat o açılan konunun yıllarında yavrunuz olsaydı şimdi ilkokulda olurdu :) 1999 sayfalık konuda ise güzel paylasımlar var fakat o kadar cok sayfa var kı güzel bilgiler sayfa aralarından araklıyoruz , sistemler yontemler degısıyor saç ekim sistemleri yenileniyor onceden çim adamlar vardı şimdi ise gayet ıyı ekım yapan merkezler ama hangısı dogru hangısı yalan bılmıyorum , bugun 3 yıldır takıp ettığim bir firma için kotu yorum ilk defa okudum ve hayellerim battı . yahu 3 yıldır arastırıyorum bir yorum butun dengemı degıstırdı .bu tarz yazılarda ben kullanıcıya bakarım fırmanın kendını savunmasına degil açıkçası cevremde saç ektirenler var ama yapay görünenler cevremdekiler . ben en saf halımle okumaya calısıyorum sonuncunda burdakı paylasımlardan ıyı olanların kımlıklerıne baktıgımda tek mesaj atılmıs oda sac ekimi :) bazıları 270 felan onlarada bakıyorum sözde rütbelıler ama paylasımları hep reklamsal onun ıcın umut ediyorum ki sayfada gercek yasadıklarını paylaşan arkadaslar olacagına ınanıyorum ama tam tersı durumlar paylasıldıgında ise reklam yapıyorlar dıye şikayet ederim ve reklam diyede ifşa edilmesi gerek

sizlerden ricam bilgi ve birikimlerinizi bizlerle paylaşmanız

|
    |

• Çavuş
    48 Mesaj
    Kardeş naptın buldun mu saç ekim yeri? Ben de arıyorum

buldum ama ankarada degil , ankara da yaptırmak daha iyi diye düşünüyorum fakat merdiven altı çok yer var onun için , insanların paylaşımlarını bekliyorum düzgün mantıklı bir yer koca başkentde varsada yönlendirin bizleri ama kendi tecrübelerinizle
    |
    |
    juninhotr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.