Şimdi Ara

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU] (221. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.757
Cevap
238
Favori
623.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

Orijinalden alıntı: TitaNiuM1

Arkadaşlar saç uzatmaya karar verdim saçlarım fazla dalgalı-kıvırcık arası bir durumda. Sert, kalın ve kuru bir yapıya sahipler. Daha önce hiç çok uzun süreli saç uzatmadım ancak saçlarım uzadıkça bonus gibi olup yukarıya doğru gidiyor ve daha da öyle kabarıp bonus olacak gibi geliyor uzatmak istiyorum ama bilemiyorum saç uzayınca arkaya doğru düşer mi yoksa tepeye doğru bonus olarak mı çıkar ? Bunu anlamanın bir yolu var mıdır ? Teşekkürler

Er yada gec saclar yer cekimine yenik dusecek. Ayrica bundan 1 sene sonra uzun sac telleri azalacak kestirmeyecegimiz icin. Yani kisaca uzadikca sekle girecekler ve uzayinca duz saca kiyasla oldukca guzel goruneceklerdir.

1 sene sonra uzun saç telleri azalacak kestirmeyeceğimiz için cümlesini anlamadım hocam anlatabilir misin biraz daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

Arkadaşlar saç uzatmaya karar verdim saçlarım fazla dalgalı-kıvırcık arası bir durumda. Sert, kalın ve kuru bir yapıya sahipler. Daha önce hiç çok uzun süreli saç uzatmadım ancak saçlarım uzadıkça bonus gibi olup yukarıya doğru gidiyor ve daha da öyle kabarıp bonus olacak gibi geliyor uzatmak istiyorum ama bilemiyorum saç uzayınca arkaya doğru düşer mi yoksa tepeye doğru bonus olarak mı çıkar ? Bunu anlamanın bir yolu var mıdır ? Teşekkürler

Er yada gec saclar yer cekimine yenik dusecek. Ayrica bundan 1 sene sonra uzun sac telleri azalacak kestirmeyecegimiz icin. Yani kisaca uzadikca sekle girecekler ve uzayinca duz saca kiyasla oldukca guzel goruneceklerdir.

1 sene sonra uzun saç telleri azalacak kestirmeyeceğimiz için cümlesini anlamadım hocam anlatabilir misin biraz daha

İnsanin gunde 100 tel saci dokulur. Ama yerine yenileri cikar. Yani gozle gorulur seyrelme olmasa da 1 sene sonraki uzun saclarinizdaki suanki kadar ayni boyda uzun sac olmayacak. Sureklo sirkulasyon olacak. Ben cok uzun olan saclarimi kisalttim topladigimda daha gurlesmis olduklarini hissediyordum. Cunku en uzun olan saclar sadece ilk uzatmaya basladigimdan beri dokulmeyen saclar. Aradaki surecte surekli dokulp yenileri cikiyor bunlar surec sonunda daha kisa olduklari icin saclariniz kisayken oldugu kadar gür görünmüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende saç uzatmak istiyorum ama kafama takılan birkaç soru var . Eminim uzatmayı ilk defa düşünenlerinde bunlar kafasına takılıyordur.
    1-Saçım şuan belli bir uzunlukta üstler burnumun ortasına geliyor 8-9 cm boyunda yanlar da 3.5-4 cm . Bu aşamadan uzatmaya devam etsem sorun olurmu? Yoksa illa 3 e vurmak mı gerekli?
    2-Uzatırken ense ve favorileri ne yapmalıyız? İstanbul-Ümraniyede yaşıyorum ve uzun saçtan anlayacak berber bulabileceğimi hiç zannetmiyorum.
    3-Hızlı uzaması için saçı 2 günde bir mi her gün mü yıkamalıyız?
    Cevaplayanlar şimdiden teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhaz

Arkadaşlar bende saç uzatmak istiyorum ama kafama takılan birkaç soru var . Eminim uzatmayı ilk defa düşünenlerinde bunlar kafasına takılıyordur.
    1-Saçım şuan belli bir uzunlukta üstler burnumun ortasına geliyor 8-9 cm boyunda yanlar da 3.5-4 cm . Bu aşamadan uzatmaya devam etsem sorun olurmu? Yoksa illa 3 e vurmak mı gerekli?
    2-Uzatırken ense ve favorileri ne yapmalıyız? İstanbul-Ümraniyede yaşıyorum ve uzun saçtan anlayacak berber bulabileceğimi hiç zannetmiyorum.
    3-Hızlı uzaması için saçı 2 günde bir mi her gün mü yıkamalıyız?
    Cevaplayanlar şimdiden teşekkür ederim
    Saci her donemde uzatabilirsin illa 3e vurmsk gerekmez. Aslinda on vectepedeki saclar daha yavas enseler ve yanlar daha cok ve cabuk uzar sizin yanlarin kisa olmasini daha onceki kesimlerinize bagliyorum. Yaniliyormuyum?

Yikama konusunda ise saclarin arada yaglanmasi iyidir. Ve bende bi sampuan var at kılı sampuani saclarin uzadigini hissediyorsun. Suan useniyorum banyoya gidip adina bakim fotografini atmaya ama restorex diye bi sampuan markasi daha var oda gayet iyi uzatiyor saci.

Kuafor konusu bu isin en onemli noktasi. Parana ve zamanina kiy iyi bir berber bul. Once berberini bul sonra uzatmaya karar ver derim

• 200ugececekaga kullanıcısına yanıt
    Önceden hiç uzatmak aklımda olmadığından her zaman kestirdiğim gibi kestirmiştim o yüzden kısa hocam haklısınız . Kuaförü de iyice araştırayım . Cevaplar için çok sağolun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: XHellsing

Bu mesaj silindi.
    6 ay en az. Ama bu modeli yaptirmakla hata etmissiniz bence. Ben de boyle yaptirmayi dusunuyordum kuaforum hic gerek yok surekli kestirmek zorunda kalirsin diyip vazgecirmisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Young Sinatra

6 ay en az. Ama bu modeli yaptirmakla hata etmissiniz bence. Ben de boyle yaptirmayi dusunuyordum kuaforum hic gerek yok surekli kestirmek zorunda kalirsin diyip vazgecirmisti.

Alıntıları Göster
    3 haftada bir kuaföre gitmek sıkıntı degil benim için hatta iyi geliyor diyebilirim terapi gibi. :) Sadece kesilmemis halinin daha fazla yakısacagini düşünüyorum.6 ay biraz fazla degil mi normal toplanma degilde enseden toplanması için demiştim.Artık uzayana kadar 47ronin deki gibi takılıcaz :)
  • Arkadaslar merhaba saçlarım şu an böyle 7 8 aydır kestirmedim hiç berbere gitmedim. Evde enseyi kendim temizledim sadece. Bir de hiç bakım ürünü falan kullanmıyorum.

Ne yapmaliyim tavsiyeniz var mi. Bakim ürünü kullanmali miyim berbere gitmelimiyim

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

• 7-8 aya göre biraz kısa.Sana tavsiyem böyle devam et başka şeylere hiç gerek yok tek ihtiyacın SABIR.13.14. ayda tekrar gel foto at o zaman bakım için öneririz bir şeyler suan gerek yok.Sadece 4 ayda bir berbere git kırıkları alsın ve favorileri düzeltsin başka bir şey yaptirma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XHellsing -- 24 Nisan 2018; 12:59:28 >
  • Hocam vikingmisiniz ?

• 6 aylık saç
    12 aylık saç
  • arkadaşlar yaklaşık 2 aydır uzatıyorum yazın da 3 ay kestirmesem 5 ay olacak sabretsem uzunlugu ne kadar olur acaba tam o kötü evrenin başlangıcına mı denk gelir uzatmak istiyorum ama okula başlayınca maymun gibi gözükmek de istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mentollü Kurşun -- 30 Nisan 2018; 22:45:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

arkadaşlar yaklaşık 2 aydır uzatıyorum yazın da 3 ay kestirmesem 5 ay olacak sabretsem uzunlugu ne kadar olur acaba tam o kötü evrenin başlangıcına mı denk gelir uzatmak istiyorum ama okula başlayınca maymun gibi gözükmek de istemiyorum
    malesef çok kötü görüncek ilk 6-8 ayda
  • Ben de yaklaşık 13 aydır uzatıyorum. Saçlarım uzayınca jon snow tarzı bi şey oldu. Ama sanırım artık biraz kısaltma vakti geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: torata90

Ben de yaklaşık 13 aydır uzatıyorum. Saçlarım uzayınca jon snow tarzı bi şey oldu. Ama sanırım artık biraz kısaltma vakti geldi.

Jon snow mu foto foto foto

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2D3F39B00

quote:

Ben de yaklaşık 13 aydır uzatıyorum. Saçlarım uzayınca jon snow tarzı bi şey oldu. Ama sanırım artık biraz kısaltma vakti geldi.

Jon snow mu foto foto foto

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torata90 -- 30 Nisan 2018; 23:56:26 >
  • torata90 kullanıcısına yanıt
    Çok tatlı, böyle kıvırcık saç acayip hoş duruyor

• quote:

Çok tatlı, böyle kıvırcık saç acayip hoş duruyor
    Arkadan koyun postu gibi duruyor Biraz kısaltmam lazım

• quote:

Azıcık daha uzamalı sanki

• quote:

quote:

Azıcık daha uzamalı sanki

Alıntıları Göster
    Kıvırcık saç uzunluğunu belli etmiyor ama çok uzun. Omuzlarıma değiyor.

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.