Şimdi Ara

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU] (219. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.758
Cevap
238
Favori
623.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler çalı süpürgesi gibi saçlarım var . Saç kremi ve şampuan tavsiye edebilir misiniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WESTEN

quote:

Orijinalden alıntı: ProHookBlitz

quote:

Orijinalden alıntı: WESTEN

10 cmlik saçımı kestim pişmanım ... 18 cm uzaması için mayıs 2016...

Uzadımı

yine kestim... seneye görüşürüz

Uzadımı

• Arkadaşlar merhaba, ben de saç uzatıyorum.

Sarışınım ve düz saçlıyım. Ortaya güzel bir şey çıkacağına inanıyorum

Benim sormak istediğim şu, En son 3 ay önce 3 numara olarak kestirdim ve şu anda 7 cm falan galiba(yanlış ölçmemiş isem). Ama fauller ve ense kısmında çok ilginç duruyor. Buralara ne yapmam gerekiyor?

Bu arada kendime koyduğum hedef:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FOSTERthePEOPLE

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

Mesajım bulunsun.

ıslandım

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Hocam boramir olabildiniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: KelKodVer

Hocam boramir olabildiniz mi

Wow 2 yıl. Hatırlıyorum bu mesajı.

Hayır hocam çünkü ölümüne yağlanan saçlarım var. Günde 1 kesin bazen 2 kere yıkamam gerekiyordu neredeyse illallah geldi kestim. Ve saçlarım kesinlikle şekil almıyor o uzunluğa gelsem bile külfeti çoktu. Verimli gelmedi saçlarım bu iş için bana.

Ve boramir değil boromir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 28 Şubat 2018; 15:22:30 >
  • Rıdvan Dilmen gibi uzatmak isterdim ama benim enseler uzayınca rahatsız oluyorum en fazla 2 ay dayanabildim gittim kestirdim.
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Boromir mi, boramir mi diye düşünürken boramir yazdım.

• Arkadaşlar hangi şampuanı kullanıyorsunuz özellikle uzun saçlılat cevaplarsa mutlu olurum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

quote:

Bende uzatıyorum dostlar. Ama uzatmaya başlama tarihim karışık. Aralıkta kestirdim en son saçımı, ama şubatta kulak üstlerini ve enseleri aldırdım johnny depp gibi yapma planım vardı. Sonra vazgeçtim tamamen uzatmaya karar verdim o yüzden yanlar üstlere göre daha kısa. Bir de 7 aya göre yine kısa sanırım bayağı yavaş uzuyor saçlarım.

Normal kullandığım saç stili:

Şuanki hali:

Güncel halim, yaklaşık 1 sene oldu kestirmeyeli.

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

Hocam selamlar saçınızın yanlarını kestiyormusunuz? birde bakım ürünü şampuan vs olarak ne kullanmaktasınız acaba

• Beyler saçları sıfırdan uzatmak zor bir süreç, öyle görünüyor :) Benim çocuklar bana sürekli baba saçını uzat deyip duruyorlardı, geçen gün kuaförüme gittim tabi aradan 3 ay geçti, kuaförüm bana dedi ki : "hocam saçlar uzun kalsın, sadece saçları ve sakalları biraz uçtan toparlayalım "

Karar verdim bakalım, gittiği yere kadar uzatacağım inşallah. Hedef ise, tek örgü ile örebilmeliyim saçları. Zaten uzadığında, dağınık tutmak zor iş, ya arkadan topuz yapmak yada örmek daha doğru geliyor bana.

Bir de saçı sakalı dökülen arkadaşlara benim de bir önerim olacak, tecrübem şu yönde oldu:

Hemen her gün saçımı sakalımı tararken özellikle sakallarımdan 5-10 arası kıllar dökülüyor, fakat haftada 1-2 kez yatmadan önce, özellikle sakallarımın diplerini zeytinyağı ile hafif ovunca, masaj şeklinde, dökülmeler fena azalıyor.

Özetle bakım şart. Deriyi beslemek lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FOSTERthePEOPLE kullanıcısına yanıt
    hocam benim saç yapısı aynı bu şekil uzunluğu ise önler çeneye gelecek şekilde . Ama eskiden daha parlak ve canlıydı sanki nasıl koruyacaz bunu yıpranmasın diye kurutmuyorım bile .

• quote:

quote:

Bende uzatıyorum dostlar. Ama uzatmaya başlama tarihim karışık. Aralıkta kestirdim en son saçımı, ama şubatta kulak üstlerini ve enseleri aldırdım johnny depp gibi yapma planım vardı. Sonra vazgeçtim tamamen uzatmaya karar verdim o yüzden yanlar üstlere göre daha kısa. Bir de 7 aya göre yine kısa sanırım bayağı yavaş uzuyor saçlarım.

Normal kullandığım saç stili:

Şuanki hali:

Güncel halim, yaklaşık 1 sene oldu kestirmeyeli.

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

Hocam bence kestirin ilk foto çok daha iyi

• Saç konusunda tecrübeli arkadaşlarim tam olarak ayını hatırlamiyorum ama en az 8 aydır saçlarimi uzatiyorum büyük ihtimal daha fazla süre oldu ve 0 saçtan başlamadim uzatmaya benim sorunum saçlariimi toplamaya çalistigimda tam olarak saçimin en önündeki kısım hani gözün önüne düşen kısım kılpayi durmuyor fırlıyor sizce nasil bir model yapabilirim? Sadece üstten topladigimiz samuray modelide hoş olmuyor ve üstten toplasam bile saç firlayabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: XHellsing

Saç konusunda tecrübeli arkadaşlarim tam olarak ayını hatırlamiyorum ama en az 8 aydır saçlarimi uzatiyorum büyük ihtimal daha fazla süre oldu ve 0 saçtan başlamadim uzatmaya benim sorunum saçlariimi toplamaya çalistigimda tam olarak saçimin en önündeki kısım hani gözün önüne düşen kısım kılpayi durmuyor fırlıyor sizce nasil bir model yapabilirim? Sadece üstten topladigimiz samuray modelide hoş olmuyor ve üstten toplasam bile saç firlayabiliyor.

benım 11 ay oldu hala arkadan baglayamıyorum ya önler yada yanlardan bi fıskırma oluyor.

• Uzun bir aradan sonra herkese merhaba beyler saçlarımı yeniden uzatmaya karar verdim ama son traşta malesef berber saclarimi berbat kesti yamuk yumuk saclarimi uzatmaya baslamadan önce 3 e veya 5 e vurdurma mi önerir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuyuh

quote:

Orijinalden alıntı: XHellsing

Saç konusunda tecrübeli arkadaşlarim tam olarak ayını hatırlamiyorum ama en az 8 aydır saçlarimi uzatiyorum büyük ihtimal daha fazla süre oldu ve 0 saçtan başlamadim uzatmaya benim sorunum saçlariimi toplamaya çalistigimda tam olarak saçimin en önündeki kısım hani gözün önüne düşen kısım kılpayi durmuyor fırlıyor sizce nasil bir model yapabilirim? Sadece üstten topladigimiz samuray modelide hoş olmuyor ve üstten toplasam bile saç firlayabiliyor.

benım 11 ay oldu hala arkadan baglayamıyorum ya önler yada yanlardan bi fıskırma oluyor.

Hocam şuanki halinin ss sini atabilir misiniz? Benimde 10 ay civari toplanmıyor ama toplayanlarin kulak arkasi ve enseyi 0 a vurduklari bir model var önler yeterince uzayinca o tarz bir kesim yaptiricağım

• Herkese merhabalar şuan tam tamına 4 ay bitmiş durumda ama artık yazında gelmesiyle kararsızlığa düştüm tipik saç uzatırken geçmek bilmeyen süreç bilirsiniz ki daha o sürece de sanırım girmedim.Yazın felan felaket olacaktır gibime geliyor 1-2 ss atacak şimdi banyo yapılmış hali bu ssler şimdi sizce uzatmaya değer mi yoksa uzatsamda güzel olmayacağı için boşuna çaba mı yardımcı olabilecek varsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esoes12 -- 12 Mart 2018; 3:14:1 >
  • Buda benden olsun

• Man bun takilan arkadaslara bi sorum var. Saclarin tel tel dagilmamasi icin neler yapıyosunuz? Ne denediysem kesin cozum olmadi su ana kadar

• 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.