T

Yüzbaşı
02 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar bu yıl eylül gibi işler yolunda giderse yurtdışı planım var. Nüfus cüzdanımı yeniletmedim eskisini kullanıyorum. Değiştirmeme gerek var mı ? Değiştirmeden çıkabilir miyim sonuçta pasaport da olacak yanımda
Arkadaşlar üniversite okuduğumdan böyle şeyleri takip edemiyorum. Eskişehirde yaşıyorum, var mı bildiğiniz kurum deneme sınavı yapan gitsem sınavlarına girsem ?
Gençler herkese iyi günler. Ben üniversite okuyan 96'lı bir abiniz aynı zamanda tyt ayt rakibinizim :) Malum üniversiteden pek vakit bulamıyordum ancak şu son 1 aylık süreçte çalışmak istiyorum ve bunu denemeler üzerinden giderek geçrekleştirmek istiyorum. Kaliteli çözmem gereken deneme yayın vs. çok ilgim olmadığı için biraz bu durumun dışında kaldım. Sizler bana gerek özel mesajdan gerek buradan çözmem gereken kaliteli tyt ve ayt denemeleri atarsanız ben onları çıktı alsam güzel olur. Teşekkür ediyorum hepinize umarım her şey gönlünüzce olur
Not: Hedefim devlette herhangi bir üniversitede hukuk
Önümüzde yakın tarihte Türkiye geneli bildiğiniz denemeler var mı arkadaşlar? Üniversite de okuduğumdan çevremde de bilen yok. Girip kendimi denemek istiyorum
Arkadaşlar kupon paylaşabileceğimiz iddaa maç analizi yapabileceğimiz güncel whatsapp grubu var mıdır ?
Sınav başvurusunda ÖĞRENİM DURUMU VE KODU: 6 - Bir yükseköğretim programına kayıtlıyım'ı işaretledim. En son sınava 2 sene önce girmiştim geçen sene girmedim. Yalnız bu şekilde işaretledim diye puanım da kesilme gibi durum olmaz değil mi ? Sistem benim geçen sene tercih yapmadığımı otomatik olarak bilir mi ?
Arkadaşlar Türkiye Kupası final maçı Eskişehir'de yapılacak malumunuz. Kağıt bilet mi olur yoksa passolig kart ile mi maça giriş sağlanır ?
İyi günler dakikam bitti ve paketim 5 gün sonra yenilecek. Ayrıca yükleme yapıp ek olmadan hediye tarzında her yöne dakika var mıdır 50dk veya 100 dk falan
Arkadaşlar bana yarına kadar ortalama 10 gb interneti olan konuşma ve sms'li faturalı türk telekom paketi lazım. Kendim faturalıyım yarına kadar uygun fiyatlı bir paket lazım. Bildiğiniz gördüğünüz paketlerden bahsederseniz sevinirim . Teşekkürler herkese
Arkadaşlar bana yarına kadar ortalama 10 gb interneti olan konuşma ve sms'li faturalı türk telekom paketi lazım. Kendim faturalıyım yarına kadar uygun fiyatlı bir paket lazım. Bildiğiniz gördüğünüz paketlerden bahsederseniz sevinirim . Teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 680
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 40.036 (Bu ay: 507)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 70 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.