Teğmen
04 Mart 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 51 (Bu ay: 5)
Gönderileri
Herkese merhaba.Liseden 2015 de mezun oldum.O donemki Maddi durumumuzdan dolayı üniversiteye gidemedim Aöf Dış ticaret 2 yıllık yazmak zorunda kaldım.2020 başında bitecek inşallah.Ağustos ayında 22 yaşıma giricem.Üniversite ortamına girmeden ölmek istemiyorum o derece takintim oldu.

Bu sene üniversiteye tekrar hazirlanip Ege üniversitesi sivil havacılık bölümüne gitmek istiyorum (2 yıllık)
Havacılık sektörünü seviyorum ve bu bölümü okumayı çok istiyorum.Fakat uniden 25 yaşında mezun olucam.Korkum iş bulamamak falan değil çünkü şuan hali hazırda Ticaretle ilgileniyorum ve gelirim var çok şükür.Okula devam ederken de işimi yapmaya devam edicem.Tek sıkıntı 18 yaşında çocuklarla aynı sınıfta olucam bu durumdan cekiniyorum biraz :) Ama sonuçta host/hostes olmak için okunan bir bölümde illaki yaşıtlarım olur diye düşünüyorum

Sizce mantıklı mi okumam?
Beyler pc yi açınca böyle bir problemle karşılaştım format arttiricam fakat pc içinde 1000 kusur resim var onlar gitmesin istiyorum çözmeye çalıştım çözemedim bilen var mı nasıl yapılacağını?

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2594823/50265a56-e833-48ca-8fd2-584a7493da28.jpg
Merhaba arkadaşlar laptop a format arttiricam ama tüm resimler windows c de klasörün içinde.Sorun şu ki pc açılınca hata kodu veriyor ve açılmadığı için resimlere ulaşamıyorum.Format attirinca resimler gider mi acaba ? Veya giderse geri getirme şansım olur mu ?
Merhaba arkadaşlar laptop a format arttiricam ama tüm resimler windows c de klasörün içinde.Sorun şu ki pc açılınca hata kodu veriyor ve açılmadığı için resimlere ulaşamıyorum.Format attirinca resimler gider mi acaba ? Veya giderse geri getirme şansım olur mu ?
Herkese merhaba.Bmw e21 alıp orjinal kondisyonuna getirip binmek istiyorum.Babam kaportacı Amcam boyacı.Bu 2 konu sıkıntı olmaz.Fakat parça konusu ne durumda bilmiyorum (izmirde yaşıyorum).Alacağım araç muhtemelen kötü-orta kondisyonda olacak ve muhtemelen 10.000-15.000 Tl Bandında olucak.Sizce orjinal kondisyonuna getirmek ortalama kaç bin Tl yer ?

Not=Bulaşma,uğrasma,yeni model araba al diyecek arkadaşlara saygım sonsuz fakat hayalim olan araçlardan biri ve genç iken toplayip keyfini sürmek istiyorum açıkçası ve maddi sıkıntı yaşamadığım sürece garajımda saklayıp ileride çocuklarıma emanet bırakmak istiyorum...
Öncelikle merhabalar.Rahmetli dedem (Babamin babasi) 1923 Bulgaristan Razgrad doğumlu.E devlet olayından öncede biliyorduk bunu fakat e devlet'de de bu şekilde dogum yeri razgrad yazıyor.Izmirde yasiyorum burada bu işi yapan birsürü göçmenlik bürosu vs var ama hangisine güvenebileceğimi bilmiyorum.Bildigim kadariyla once babam dedem üzerinden vatandaslik alicak daha sonra bende babam üzerinden alabileceğim.vatandaslik almis yada bu konu hakkinda bilgi sahibi olan arkadaşların tavsiyesini bekliyorum..
Herkese merhabalar.Dün akşam yatarken 2 ayağımda yanmaya başladı.Daha sonra geçti,bugünde gün içinde zaman zaman yanıyor daha önce bu sorunu yaşayan varmi acaba ? Neden olabilir ?
Herkese selamlar.21 yaşındayım ve boyum 171
Annemin boyu 166 babamin boyu 1.68 civari

Yıllarca pc de oturmaktan dolayi omurgam kambur gibi.Bu düzelirse boyuma katkısı olur mu?

6-7 ay önce ortopediye gittim doktor film bile çekmedi plaklar için dolmuş mu dolmamış mi diye.Boyun uzamaz kamburluk içinde dik dur dedi başindan savdi resmen.

Bu yaştan sonra boyum uzar mı?
Boyumun uzaması için neler yapmam gerek?
Beyler 2 yıllık bölüme baslamak için 22 yaş gec mi ? Hali hazırda açıköğretim okuyorum 2019 da bitiyor ve geçimimi ticaretle sağlıyorum (araba alim satim isi). Fakat izmir gibi bir yerde üni ortamini görmek istiyorum açıkçası.

Sizce geç mi?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 850
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.378 (Bu ay: 1.202)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 877 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.