Şimdi Ara

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.620
Cevap
87
Favori
447.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam hangi ilaçlar verildi acaba?

• Burada konuyu görünce ben de kendi tecrübemi yazayım dedim.

Neredeyse 1.5 yıl oldu ekim yapılalı. Şakaklardan açıktı benim saçlar ve arkalara doğru seyreklik vardı yaklaşık 4000 greft ekimi yapıldı.

İlk 1 ay sancılı geçiyor, saçların kabuk tutması, dökülmesi, özel şampuanla yıkaması ilaçları vs derken ancak ondan sonra saçlar yavaş yavaş çıkmaya başladıkça gelen mutluluğun tarifi yok.

Şu anda saçlarımdan inanılmaz memnunum, insanın çehresi değişiyor resmen. Hayatımda aldığım en iyi kararlardan biriydi gerçekten ekim yaptırmak.

Şüphede kalan arkadaşlar varsa ekim için hiç vakit kaybetmesin derim. Önemli olan işinin ehli bi doktor bulup düzgün bi ekim yaptırmak.

• eziyetinden dolayı protez saç düşünüyorum

• Yaw 50 tane yerle görüşüyorum.hangisine yaptırayım şaşırdım.parada yok anasını satayım.50 çeşit fiyat veren var.bir türlü karar veremiyorum.hepsi birbirini kötülüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saç ekimleri örneklerine bakarken bazıları aşırı yapay görünüyor sebebi de öne kusursuz bir çizgi çizmeleri, saç ekimi olduğu çok bariz. Bazıları da hiç ekim olmamış gibi doğal görünüyor. Bunun sebebi nedir? Kellik seviyesi mi yani ön taraf %100’e yakın kelse böyle mi olmak zorunda oluyor yoksa ekimi yapan kişinin doğal görünevek şekilde ekim yapıp yapmaması ile mi alakalı?

• ekostros kullanıcısına yanıt

Doğallık,ekimi yapan kişinin tamamen el becerisine bağlı.Ekimin başarısıda el becerisi ve donör bölgeye bağlı.2011 yılında yaptırmıştım.Kalanlarda döküldü 14ne randevu aldım ikinci kez yaptıracağım.

• ekostros kullanıcısına yanıt
    Benim eşim de saç ekimi yapıyor,ve bir çok ameliyata bende gidip izledim,kusursuz çizgiyi genelde hasta kendisi istiyor,heves ediyor,ama dediğiniz gibi doğal görünmüyor bu sefer,işi yapana bırakanların ki daha doğal olur genelde,zigzag ve dağınık şekilde ekilen ön hat her zaman
    daha doğal durur.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Eziyeti şu,dişini lokal anestezi yaparken 5 dk sıkıcaksın hocam,ekim sonrasıda 3-4 gün dikkat ediceksin hepsi bu,protez dediğinin masrafı bitmez

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu konu neden hep en üstte? Foruma be zaman girsem vu konuyu görüyorum.

• Merak edenler için; operasyon bitimi ilk 3-4 gün berbat geçiyor.ekilen bölgedeki gerginlik,donör bölgedeki kaşıntı, alnınızdaki deri altına enjekte edilen anestezi sıvısının şişirmesi doğru düzgün yatamamak kötü.Bunları dikkate alarak karar verin.Kaşıntı ve gerginlik hemende gitmiyor bilginiz olsun.

• Ekim yapılali 3 hafta oldu. Bu dönemde tavsiye yazan olur mu?

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.