Şimdi Ara

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.192
Cevap
56
Favori
290.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 464
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 173
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 50 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 84
  • Favoriye Eklediklerim 56
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Emphair (173 mesaj) mahmut_emmi (39 mesaj) Portraitclub (32 mesaj) iquique (15 mesaj) mrflash (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (840 mesaj) Mobil (279 mesaj) Mini (32 mesaj) Uygulama (27 mesaj) (6 mesaj) (8 mesaj)
  • @
17 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Merhaba ilginize teşekkür ederim, gittim konuştum çalışanlar keldi vazgeçtim 😂

Vict0ry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • bende saç ektirmeyi dusunenlerdenim. insan fiyatını dusunmuyorda ortalıkda çim adam gibi dolasmak istemiyor, isinin ehli insanlar olması lazım.

• Saç klonlama işi ne zaman gelir, bende dönora verecek saç yok. Klonlama gelse de 10 tane versek 10.000 tane dikilse.

• Prp ayda 1 , 3 seans
    |
    |
    kırılanhayaller kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • saç ektirme gerçekten harika bir teknoloji çevremde yaptıran çok arkadaşım var gayet orjinal duruyo bence herkes deneyebilir

• güncel fiyatlar ne bilgisi olan var mı?

• takip

• Benden 1.500 greft alındığı için olabilir 1 hafta sonra hiç bir şey kalmadı. 4. gün dönör bölgesindeki ağrılarım geçti. Ama 2.gün ile 4.gün arası dönör bölgesi ağrım çok şiddetliydi.

|
    |
    Lee-on! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bir insan niye kıl, tüy çıkması için uğraşır ki?  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lefras -- 17 Haziran 2022; 3:10:12 >
  • Bı tanıdığım yaptırdı sonuç alamadı malesef
  • İstanbul'da bu hafta sonu yaptırdım. Normalde Ankara' da yaapcaktı, İstanbul'a gittik (ordaki teknisyenler daha iyiymiş). 17500 TL ye yaklaşık 4250 ekim yaptı. Ekim öncesi Ekg ve kan alımı yapıldı. Sanırım PRP için de kanı kullandık. Uyuşturmayı ve çizimi doktor kendısı yapıyor, ekim işini yanındakiler halletti (işlem boyunca yanımdaydı!). İğne nedeniyle biraz ağrılı geçti :) ama katlanmak gerekiyor...Bugün ilk yıkamayı yaptık. Bir kaç ay sonra bu mesajı editleyerek sonuçları paylaşacağım. Şimdi gidin yaptırın desem reklama girer! Sonuçlara göre siz karar verirsiniz, görüşürüz....

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.