Şimdi Ara

Sabri Sarıoğlu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maçtaydım bu gece keşke olmaz olaydım. Sabri denen yeteneksiz futbolcu müsveddesini ıslıklamaya başladık ve ağır abi takılan bazı taraftarcıklar reyiz vs diyerek adamı alkışlamaya başladı ve üstüne ıslıklayanlara küfür etti. Bu kafayla devam ederse taraftar, Galatasaray bu leşlerden,çöplerden kurtulamaz.

Burak Sabri Semih Selçuk defolun şu takımdan.

• Sabri ye gelene kadar kaç futbolcu var ıslıklanacak geçen sene Selçuk u bitirdiğiniz gibi bu senede Sabri ye sardınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: .CrT.

Sabri ye gelene kadar kaç futbolcu var ıslıklanacak geçen sene Selçuk u bitirdiğiniz gibi bu senede Sabri ye sardınız
    Selçuk mu ? Takımın bugün en iyilerinden biri Selçuktu hiç kusura bakma . Ama diğerlerine %100 katılıyorum
  • Sabri iyidi bu maç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Sabri iyidi bu maç.
    Gol atması umrumda değil Selçuk'u en çok eleştirenlerdenimdir ama bu maç takımın en iyisiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xginxa

Gol atması umrumda değil Selçuk'u en çok eleştirenlerdenimdir ama bu maç takımın en iyisiydi.

Alıntıları Göster
    sabır sezon sonuna kadar sabır.
  • Evet iyiydi baya özellikle yediğimiz gol de geriye çekilerek harika bir orta actirmasini özellikle çok beğendim.
  • Sabrinin adi cikmis bir kere.Sabri yi isliklayanlar gunah kecisi arayanlardir.sabri en azindan gs li.gs yenik duruma dustugunde uzuluyor en azindan.onun 2 kati maas alip hic bir yetenegi olmayan dunya umrunda olmayan adama sesini cikarmiyorsa soylenecek soz yoktur. sabri ye yapilan buyuk ayiptir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Denis Cheryshev

Maçtaydım bu gece keşke olmaz olaydım. Sabri denen yeteneksiz futbolcu müsveddesini ıslıklamaya başladık ve ağır abi takılan bazı taraftarcıklar reyiz vs diyerek adamı alkışlamaya başladı ve üstüne ıslıklayanlara küfür etti. Bu kafayla devam ederse taraftar, Galatasaray bu leşlerden,çöplerden kurtulamaz.

Burak Sabri Semih Selçuk defolun şu takımdan.

Selçuk sahanın en iyisiydi. Semih de defol git denecek bir şey yapmadı. Eleştirmek için eleştiriyorsunuz.
  • Golü sabri sayesinde yedik hala sabri iyiydi diyorsunuz. Selçuk eleştirim de yanlızca bu maçlık değil 3 senedir adam kötü. Bir maçta parlaması onu değiştirmez.

Ayrıca bu sezon Sneijderde yokları oynuyor kendine çeki düzen vermeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Sabri iyidi bu maç.

Sana futbol öğreteni ayakta alkışlıyorum. Güzel kardeşim bekin asıl görevi defanstır adam maç boyunca kaç kere o kanattan adam kaçırdı farkında oldun mu hiç? Adam defans yapmasını bilmiyor ama karşı takımın oyuncusu beceriksiz olunca çok göze batmıyor ama sabri reisiniz atakta hemen bir iş yapsın hemen kral ilan ediyorsunuz.. Ulan maçlarda hiç mi izlemiyorsunuz iyi biri gelince sabriyi otobana çevirdiğini ? Bu adam defansa gelmeyi bilmiyor kendini kanat oyuncusu sanıyor.
  • Sabri o kadar kötü ki Tarık a razıyım düşün artık :(
  • Sabri'yi eleştirmek için maça giden maç izleyen marjinallere kıl oluyorum. Burak denen herif gol atamadı,yaptığı saçma sapan faullerle gol yedieiyordu nerdeyse. Hele hele yasinle o ofsayt pozisyonu varya.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

Sabrinin adi cikmis bir kere.Sabri yi isliklayanlar gunah kecisi arayanlardir.sabri en azindan gs li.gs yenik duruma dustugunde uzuluyor en azindan.onun 2 kati maas alip hic bir yetenegi olmayan dunya umrunda olmayan adama sesini cikarmiyorsa soylenecek soz yoktur. sabri ye yapilan buyuk ayiptir.

Hangi gs li o anlatsana biraz.
    Burda karda kışta soğukta her şartta giden, gitmeye çalışan taraftar kim o zaman?
    Öğrenci haliyle binbir sıkıntıya katlanan kim?
    Tv ekranında olup, ulan oyuncu kaçıyor tutun diye kalp krizi geçiren adam taraftardır.
    Eli belinde adamın geçmesini izleyen sabri, en iyi tabirle kalitesizdir.
    Maç takip konusuna da yazdım, 8.dakika başlarında sabri ne yapıyor herkes izlesin lütfen!
    Bu her maç yaptığı bir şey zaten, ama bu maç o kadar bariz ki. Adam sadece bakıyor, sanırsın beyfendi kaleci pozisyonunda. Umurunda değil!
    Yenik duruma düştüğünde üzülüyormuş.
    Mesele buraksa, geçen yıl ve mancini döneminde tüm stad rezil etti maçın içinde. Aynı şekilde selçuk içinde yapıldı aynısı.
    Hı doğru ya da yanlış o ayrı tartışma konusudur.
    Ama sabri gibi cahil kabadayı kafasında! herifler hem bu kulübe yakışmıyor hem de bu taraftar illallah etti artık yeter.
    10 yıl boyunca genç aydına katlandı. Yıllardır gs nin evladı, reyiz sabriye katlanıyor.
    Yazık günah, tanıdık ayağına menejer oyunlarıyla takımın içinde kalıyor hala.
    Birde utanmadan gidip reklam tabelasını tekmeliyor geçen maçta.
    Twitterda karşımda olsalar el pençe olurlar diyordu, belli etti karakterini tekrardan.
    Boş adam. Boş adam.
    Taraftar geç bile kaldı, sezon başında nasıl sercan ıslıklandı sabri de ıslıklanmalıydı.
    Ama işte paralı taraftar grubumuz sağolsun, yönetimi yalamakla meşguldü o sıralar.
    Hala akıllanmıyor taraftar ama. Hala kafa aynı.
    Yenilince üzülüyor en azındanmış.
    Ulan bende her maç üzülüyorum, bana neden 2M euro vermiyorlar.
    Bende Galatasaraylıyım. Nerede ferrarim, nerede otellerim.
    Geçti artık o devirler geçti.
    Sabriye yapılan ayıp değil, azdır az.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tom Waits

quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

Sabrinin adi cikmis bir kere.Sabri yi isliklayanlar gunah kecisi arayanlardir.sabri en azindan gs li.gs yenik duruma dustugunde uzuluyor en azindan.onun 2 kati maas alip hic bir yetenegi olmayan dunya umrunda olmayan adama sesini cikarmiyorsa soylenecek soz yoktur. sabri ye yapilan buyuk ayiptir.

Hangi gs li o anlatsana biraz.
    Burda karda kışta soğukta her şartta giden, gitmeye çalışan taraftar kim o zaman?
    Öğrenci haliyle binbir sıkıntıya katlanan kim?
    Tv ekranında olup, ulan oyuncu kaçıyor tutun diye kalp krizi geçiren adam taraftardır.
    Eli belinde adamın geçmesini izleyen sabri, en iyi tabirle kalitesizdir.
    Maç takip konusuna da yazdım, 8.dakika başlarında sabri ne yapıyor herkes izlesin lütfen!
    Bu her maç yaptığı bir şey zaten, ama bu maç o kadar bariz ki. Adam sadece bakıyor, sanırsın beyfendi kaleci pozisyonunda. Umurunda değil!
    Yenik duruma düştüğünde üzülüyormuş.
    Mesele buraksa, geçen yıl ve mancini döneminde tüm stad rezil etti maçın içinde. Aynı şekilde selçuk içinde yapıldı aynısı.
    Hı doğru ya da yanlış o ayrı tartışma konusudur.
    Ama sabri gibi cahil kabadayı kafasında! herifler hem bu kulübe yakışmıyor hem de bu taraftar illallah etti artık yeter.
    10 yıl boyunca genç aydına katlandı. Yıllardır gs nin evladı, reyiz sabriye katlanıyor.
    Yazık günah, tanıdık ayağına menejer oyunlarıyla takımın içinde kalıyor hala.
    Birde utanmadan gidip reklam tabelasını tekmeliyor geçen maçta.
    Twitterda karşımda olsalar el pençe olurlar diyordu, belli etti karakterini tekrardan.
    Boş adam. Boş adam.
    Taraftar geç bile kaldı, sezon başında nasıl sercan ıslıklandı sabri de ıslıklanmalıydı.
    Ama işte paralı taraftar grubumuz sağolsun, yönetimi yalamakla meşguldü o sıralar.
    Hala akıllanmıyor taraftar ama. Hala kafa aynı.
    Yenilince üzülüyor en azındanmış.
    Ulan bende her maç üzülüyorum, bana neden 2M euro vermiyorlar.
    Bende Galatasaraylıyım. Nerede ferrarim, nerede otellerim.
    Geçti artık o devirler geçti.
    Sabriye yapılan ayıp değil, azdır az.

Alıntıları Göster
    yönetimi eleştirirsin anlarım, teknik direktörü eleştirirsin, hatta her ne kadar nefret etsemde rakip takıma küfür edersin anlarımda. Orada maçı sana kazandıracak yada kaybettirecek oyuncuya ıslıklamak nedir? bu hakkı kendinizde nasıl görürsünüz?

• sabri 20 senedir takımın trojanıdır. sabriyi destekleyenler lütfen galatasarayımız lafını ağzına almasınlar. kaç yüz maçtır bizi mahveden adamdır kendileri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guffar

sabri 20 senedir takımın trojanıdır. sabriyi destekleyenler lütfen galatasarayımız lafını ağzına almasınlar. kaç yüz maçtır bizi mahveden adamdır kendileri.
    Prandelli'nin tek doğrusu sabriydi yılların yeniçerisinin başını ezmişti...Yine başımıza kaldı bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

Prandelli'nin tek doğrusu sabriydi yılların yeniçerisinin başını ezmişti...Yine başımıza kaldı bu

Alıntıları Göster
    maç oynanırken oyuncu yuhalamanın , ıslıklamanın faydasını bana birisi açıklayabilir mi?
    iyi oynayanı da kötü etkilediği gibi kötü oynayana da çözüm olmuyor. aksine rakip takımı da iyi oynamaya teşvik ediyor.
    dün stadda yanımda ne kadar ıslıklayan varsa tepki verdik alkışladık. gidersin tepkini floryada verirsin...kötü niyetli bir oyun olmadıkça maç içerisinde oyuncuya tepkiye karşıyım şahsen.

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    işte en doğru yorum budur. maç esnasında oyuncu yuhalamanın mantığını çözemiyorum.
    bursa maçında 2 asist yaptı sabri. evet ben de yıllardır biliyorum sabrinin Galatasaray B takımında bile oynayacak kalitede olmadığını ama yerine alınan 10 milyon euro harcanan adamları da görüyoruz.
    sabri bu yani ya hoca oynatmicak ya da daha iyi gelene kadar beklicez. sen ıslıklarsan yuhalarsan takım etkilenir. sabriye neşteri senin yuhalaman vurmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

Alıntıları Göster
    Vazgeçin arkadaş artık duygusal davranmaktan. Sabri, Selçuk Şahin gibiler yıllarca haybeye para kazandılar. Ne verdiler bu takıma allah aşkına? GS, BJK, FB bu adamlardan çok daha iyilerini hakediyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.