Şimdi Ara

Sabit köprülü elektro gitar tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlangıç/orta seviye için sabit köprülü gitar tavsiyesi?Limit 450 civarı.

• Kendi gitarım olan Jay Turser-JT50 öneririm. Les paul seviyorsan bu markanın les paul versiyonu da uygun.
  • Nasıl memnun musun peki?Biraz artı ve eksi yönlerinden bahsedersen sevinirim.
  • ben yeni aldım gitarı ve senin gibi bütçe kısıtlamam vardı.önceliğim klavye rahatlığıydı o yüzden sana jay turser jt220 veya ibanez grg170 tavsiye edebilirim.grg 170 300 dolar ama 2. el bulabilirsen çok sağlam gitar hem klavye açısından hem de ton açısından
    edit: floyd rose var grg 170te pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nstalker2 -- 2 Aralık 2013; 23:30:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nstalker2

ben yeni aldım gitarı ve senin gibi bütçe kısıtlamam vardı.önceliğim klavye rahatlığıydı o yüzden sana jay turser jt220 veya ibanez grg170 tavsiye edebilirim.grg 170 300 dolar ama 2. el bulabilirsen çok sağlam gitar hem klavye açısından hem de ton açısından

Yakımda ben de hay turser jt220d alacağım. Sabit köprü için iyi. (sanırım)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nstalker2

ben yeni aldım gitarı ve senin gibi bütçe kısıtlamam vardı.önceliğim klavye rahatlığıydı o yüzden sana jay turser jt220 veya ibanez grg170 tavsiye edebilirim.grg 170 300 dolar ama 2. el bulabilirsen çok sağlam gitar hem klavye açısından hem de ton açısından
    edit: floyd rose var grg 170te pardon

Hayir hocam floyd rose yok grg170 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sserdar93 -- 3 Aralık 2013; 7:23:35 >
  • sserdar93 kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPARS

O floyd rose degil ki?normal tremolo.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.