Şimdi Ara

Sabit Konu Başlıkları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu sıcak fırsatlarda bulunan sabit konuların durumu içler acısı hale geldi. Kaydır kaydır bitmiyor ve gün geçtikçe sayıları artıyor. En kısa zamanda bir düzenleme yapılmalı. Kirlilik resmen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangokudbgt -- 17 Mayıs 2017; 13:19:7 >

• Aynen katılıyorum.
  • Sonuna kadar katılıyorum ana sayfada 50 konu varsa 40 tanesi sabit konu.
    Forumda gezinirken bazen ev arkadaşlarım görünce çok şaşırıyolar bu kadar karışık sitede aradığını nasıl bulduğuma şaşırıyolar.
  • aynen nerde o eski sıcak fırsatlar , her girdiğimde yeni bi fırsat görürdüm , şimdi her girdiğimde aşağı kaydırmaktan üşeniyorum.
  • Arkadaşlar destek bitene kadar tablet sürüm ile konu görüntülemeleri yapabilirsiniz bence fonksiyonel reklam sayısı da çok az.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda birisi isyan bayrağını göndere çekti. SOnuna kadar haklı bir şikayet, bari bir daha gösterme seçeneği aktif olsun. görmek istemediklerimizi biz seçebilelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lethero

Sonunda birisi isyan bayrağını göndere çekti. SOnuna kadar haklı bir şikayet, bari bir daha gösterme seçeneği aktif olsun. görmek istemediklerimizi biz seçebilelim.

Amaç zaten göstermek
  • Bloklayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.