C

Yüzbaşı
28 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 49 (Bu ay: 0)
Gönderileri
https://urun.n11.com/monitor-ve-ekran/lg-215-22mk430h-fhd-ips-gaming-monitor-75hz-siyah-P350472076?cid=700501&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.96.6

N11 indirim ile 547 TL ye alınabiliyor.Tavsiye edermisiniz?
Veya aynı özelliklerde farklı bir modelde önerebilirsiniz.
Bütçe 500-550 TL

———-Konu silinebilir———-

Forumdan farklı bir model 2.el monitör aldım
Merhabalar

adsl den vdsl e geçiş yapacağım fakat yeni alacağım modem de istediğim özellik wifi kullananlar kullanıcılara hız sınırlaması yapabilmesi ve belirli sitelere erişimi engellemek

Kendim kablo ile bağlanıyorum.

şuan kullandığım modem airties 5340 site erişim ve Qos özellikleri var fakat hiçbir şekilde çalışmıyor

Bu 2 özelliği bulunan kendi kullandığınız veya bildiğiniz modem tavsiyelerinizi bekliyorum

(ttnet in ve ya diğer servis sağlayıcılarının verdiği modemlerde de bu özellikler varsa 2.el de alabilirim)

teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar
Hepsiburada dan ; ** Xiaomi 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı** dün sipariş vermiştim bugün teslim aldım birkaç sorum olacak

*Ürüne ait fatura çıkmadı
*video ve bazı forumlarda kutusunda orjinal olup olmadığını sorgulamak için barkod numarası varmış bana gelen kutuda öyle bir barkod ve numara yok
*Ürün orjinal mi değilmi nasıl anlayabilirim.
*Güç düğmesi var basıyorum hiç bir şekil led ışıkları yanmıyor.

Ürünü geri iade etmeyi düşünüyorum ,

Sizin tavsiyeniz nedir ?

Yardımcı olacak arkadaşlar varsa sevinirim

teşekkürler.

ALDIĞIM ÜRÜN ORJİNAL DEĞİL SAHTE ÜRÜNMÜŞ - İADE İÇİN KARGOYA GERİ VERDİM

KONU SİLİNMESİN Kİ HERKES OKUSUN.
İşlerimin yoğunluğundan dolayı ilgilenemediğim köyüm satılıktır.(uzun zamandır girmiyorum )
ios cihazda kullanıyorum
isim değişme açıktır.

Fiyat:100 tl

Forum da baya bir konu açılmış çoğunu okudum birde ben fikir almak istedim

2.EL Ürün fotoğrafı çekimi için ( Çocuk Giyim , Gömlek tişört pantalon vb ürün çekimi için) Fotoğraf makinesi arayışı içersindeyim

Bütçem kısıtlı , Max Bütçe 400 - 500 TL

Kendi dükkanımda sattığım ürünleri internetten de satışını yapıyorum ( N11 - GG - facebook vb.Sitelerde ) şuan eski bir Kompakt makine ile çekiyorum fakat yeterli gelmiyor renkler tam istediğim gibi canlı değil,

Fohotoshop ile dekupe yaptıktan sonra ışık - renk ayarlarını yapıyorum ve biraz vaktimi alıyor.fazla vakit kaybetmemek için sadece dekupe yapıp bitirebileceğim bir Makine istiyorum.

Önerebileceğiniz modeller hangileridir.
Merhabalar
Logitech z3 ses sistemi var(2+1) , speaker ların woofer a bağlantı yapılan fişinden almam gerekiyor , tr de bulabilirmiyim? yurtdışı sitelerde benzerleri var ( ebay, aliex... vs ) uyumlu olurmu bilmiyorum.
Woofer bağlantı fişini değiştiren arkadaşlar nasıl bir yol izledi yardımcı olurlarsa sevinirim

Şu sitede fiş ile ilgili bilgi de mevcut
http://www.overclockersonline.net/?p=5000220

Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar

iphone4 5.1.1(9B206) (JB) güncelleme yapmak istiyorum , appstore den çoğu uygulama 6.x.x versiyon istediğinden 6.x.x sürüme geçmek istiyordum fakat geçiş yapılamıyormuş

itunes ile güncelleme yapmak istediğimde 7.1.2 versiyona güncelemem gerekiyor fakat ben 7.1.1 e güncellemek istiyorum mümkünmüdür?(şarj ı 7.1.1 de daha iyiymiş)

Eğer 7.1.1. e geçmem mümkünse izlemem gereken adımları yazarsanız sevinirim.

yardımcı olan arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

---------------------------------------------
7.1.1 sürüme geçtikten sonraki şarj kullanımı
Sanki alıştım gibi

Merhaba arkadaşlar

Türkcell kamu her yöne 300 tarifesindeyim 22TL ( zamanında geçmiştim artık bu tarife yok sanırım , Sözleşmeli kamuda çalışıyordum ayrıldım özel şirketteyim şuan )

Son zamanlarda faturam 22 tl yi geçiyor ( Kimi zaman şirket hattını kullanamadığımdan şahsi telefonumu kullanıyorum )

Yaş sınırı olmayan FATURALI : max 25tl her yöne 500dk ve 2gb internet olan tarife veya yakın bir tarife önerisi istiyorum ( Farklı operatörde olabilir değiştirebilirim )

Biraz araştırdım
Avea : Eşsiz tarife : 24.5 TL/ Ay Her Yöne 1000 Dk Her Yöne 1000 SMS Cepten İnternet 2 GB
Avea bayilerine gelerek veya 500 Avea Müşteri Hizmetleri aracılığı ile Eşsiz tarifeye geçiş yapabilirsiniz. Tarife faturalı tarifelerden geçişe kapalıdır.

FATURALI Tarifeye kapalıymış

Vodafone :Faturalı Duble Internet Kampanyası, sınırlı bir süre için FreeZone Faturayı Aşmayan Ekstra Tarifesi’nde!
Her yöne 500 dakika + her yöne 5.000 SMS + 2GB internet, tarifede 12 ay kalma sözü veren gençlere ayda sadece 25 TL’den başlayan fiyatlarla! Hem de faturayı aşma korkusu olmadan!

Turkcell : Kaçmaz İkili Yıllık Abonelik
Kaçmaz İkili Paket ile 30 TL’ye 30 günlük her yöne 500 dakika ve 1 GB internet senin!

Bulabildiğim tarifeler bunlar

Sizlerin önerebileceği tarifeler varmıdır

Teşekkürler
Merhaba arkadaşlar

Bir bayan arkadaşıma max 400-450 TL dokunmatik ekran telefon tavsiyesi istiyorum.

Bayan olduğu için oyun oynamayacak vaktide yok zaten

Genel kullanımı : İnternet (facebook v.s.) , Fotoğraf çekimi fena olmayacak ve arada müzik dinleyecek

Bu sayfayı okuduktan sonra
*Her Bütçe Için Güncel Akilli Telefon Tavsiyeleri *
http://forum.donanimhaber.com/m_77687864/tm.htm

Nokia Lumia 520 alma kararına vardık : 417 TL ye geliyor ( indirim ile)

http://www.n11.com/nokia-lumia-520-cep-telefonu-orijinal-arka-kapak-hediyeli-P23358149

Alternatif olabilecek birkaç model tavsiye edebilecek var mı ?

şimdiden tşkler.
Merhaba Arkadaşlar ,

Satıştan vazgeçilmiştir.
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Referanslar
# hicks # r_a_z_o_r #09nanometer # monq # arsoy # recepost # by_MuKa #Anadolu Kartalı # echelon34 # Atabey Kemal #
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.059
İkinci El Bölümü Mesajları: 80
Konularının görüntülenme sayısı: 42.814 (Bu ay: 258)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 79 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Çok kişili online RPG Oyunları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.