Şimdi Ara

Saat 6 Oldu Uyuyamıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu uyku probleminden valla bıktım. Ara ara çözüyorum ancak bugün yine uyuyamadım. Gece 3 gibi yatmaya çalıştım, saat 6 oldu hala uyuyamadım. Daha önceden beri zaman zaman sinirlerimi bozan bir sorun bu, bir türlü çözemedim.

Yoğurt vs yedim bişey değişmedi, stres yapıp uyuyamıyordum normalde, şimdi stres de azdı ama uykum yokken uyumayı denemiştim, şuan var ama yine de uyuyamıyorum.

Var mıdır bu sorundan muzdarip olup çözümünü bulan? Bide şimdi korkuyorum ya şimdi uyuyamazsam, üstüne bu gece de aynısı olursa?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• korkarsan uyuyamazsın. ertesi gece aynısı olmaz gün içinde bile uyur kalırsın.
  • aynı durum dün gecenin uykusunu atladım. akşama kadar uyuyakalmazsam bu gece 2 günlük uyuyacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

korkarsan uyuyamazsın. ertesi gece aynısı olmaz gün içinde bile uyur kalırsın.

Farkındayım ama elimde değil, gözümü kapatınca bir şey düşünmüyorum, aradan 10 dk geçip de uyuyamayınca bu düşünceler kafamda dolanmaya başlıyor

• Bu kadar kasma kendini bende uğraşıyordum yok bir gün bekleyeyim uyumayayım falan psikoloğa gittim atarax verdi bir iki gün kullandım uyutuyor.
  • Ben ise uyandım çünkü gerizekalı imam vaazı hoparlörleri son ses açmış dışarıya öyle vaaz veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar maddi durumunuz varsa melatonin hormonu alın. Amerikada marketlerde bile satılıyor ve çok ucuz bizde ise sadece eczanelerde 130 tl 'ye satılıyor. Sebep ilaç şirketlerinin uyku ilacı satışını azaltmamak

• quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

Bu kadar kasma kendini bende uğraşıyordum yok bir gün bekleyeyim uyumayayım falan psikoloğa gittim atarax verdi bir iki gün kullandım uyutuyor.

Beyne çok zararı var diye biliyorum bu ilaçların.

• Hocam bende muzdaripim bu sorundan. Stressten uyuyamiyorsun, uyuyamadigin icinde stress yapiyorsun. Sonsuz donguye girip 3 4 saat donuyorum bazen. Birde gun icinde ya bu gecede uyuyamazsam korkusu baslarsa o zaman kayis kopuyor iste. Doktor velorin OD verdi uyuyamadiginda atarsin dedi. Donguden cikmak icin guzel oluyor uyutuyorda ertesi gun bas agrisi yapabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Toriko

Hocam bende muzdaripim bu sorundan. Stressten uyuyamiyorsun, uyuyamadigin icinde stress yapiyorsun. Sonsuz donguye girip 3 4 saat donuyorum bazen. Birde gun icinde ya bu gecede uyuyamazsam korkusu baslarsa o zaman kayis kopuyor iste. Doktor velorin OD verdi uyuyamadiginda atarsin dedi. Donguden cikmak icin guzel oluyor uyutuyorda ertesi gun bas agrisi yapabiliyor.

Eyvallah sağolasın da hiç işime yaramadı daha çok stres yaptım şunu okuyunca

• Up

• ULAN SABAHIN BU SAATİNDE KAPIYI ÇALIP ŞEKER İSTEYEN ÇOCUKLARIN BEN VARYA......

• Uyku problemi son 5-6 aydır bendede var ne yaptıysam çözemedim bende akışına bıraktım bazem gece uyanık oluyorum bazen gündüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nükerbüker

ULAN SABAHIN BU SAATİNDE KAPIYI ÇALIP ŞEKER İSTEYEN ÇOCUKLARIN BEN VARYA......

Daha fenası var bayram ziyaretine geldiler sabahın sekiz buçuğunda daha kargalar kahvaltı etmeden ne bu merak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jouska

quote:

Orijinalden alıntı: Nükerbüker

ULAN SABAHIN BU SAATİNDE KAPIYI ÇALIP ŞEKER İSTEYEN ÇOCUKLARIN BEN VARYA......

Daha fenası var bayram ziyaretine geldiler sabahın sekiz buçuğunda daha kargalar kahvaltı etmeden ne bu merak

AÇMAYACAĞIM ULAN KAPIYI EVDE YOKMUŞUM GİBİ DAVRANACAĞIM EĞER EVDE OLDUĞUMU BİLEN OLURSADA DUŞ ALIYORDUM DERİM GELMEYİN LAN İSTEMİYORUM

• Bu sorun hakkında şöyle bir podcast dinlemiştim:

Bu konu hakkında ben de 1-2 satır bir şeyler yazarım ama kırıcı olmadan yazamayacağımı farkettim. O yüzden şöyle özetleyeyim. Gün içinde gerçek anlamda yorulmayan adam uyuyamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infinitum -- 25 Haziran 2017; 11:9:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UstaUser

quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

Bu kadar kasma kendini bende uğraşıyordum yok bir gün bekleyeyim uyumayayım falan psikoloğa gittim atarax verdi bir iki gün kullandım uyutuyor.

Beyne çok zararı var diye biliyorum bu ilaçların.

Ben bir gün kullandım açıkçası uyuyup uyanınca sistem düzeliyor bence bir gün uyumamak zombi gibi uykuya direnmek daha kötüdür.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.