Şimdi Ara

Saab orjinal teybe tesisat cekmek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
2.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaslar yeni bir konu ile tekrar yaninizdayim..

Aracim yeni orjinal teybi cikarmak istermiyorum veya hanim kullandiginda normal kolonlar ben bindigimde mid ve bass istiyorum..

Sorun degil! Hadi basliyalim..Daha önceki makalelerimde anlatmis oldugum puf noktalari izleyerek tesisat kablolarinizi cekin!

http://forum.donanimhaber.com/m_68663838/tm.htm

Evet tesisati cektik bass yerinde amfi yerinde!

Ön cam önundeki kolonlara dokunmuyoruz. Bunlar aracin orjinal teybinde bagli bir sekilde kaliyor. Ayni sekilde arka kapi ve en arkadaki panzot uzerindeki kolonlarda orj. teybe bagli kaliyor ellemiyoruz.

Sadece önce kapilarin kolonlarini sökup 6,5" kit takip amfiye yeni kablo cekiyoruz! En az 2,5mm önerilen 4mm olmasi sartiyla!

bass zaten arkada direk amfiye giris yapiyoruz.

Simdi geldik montaja burda önemli olan nokta sudur! Cep telefonundan sadece 1 kanal cikisi alabilirsiniz ve bu demektirki 1 ader RCA kablosu ya front yada rear kanala giris yapabilir. Yani rear a takarsaniz sadece bass calar yani kolonlardan ses gelmez!

Yapmaniz gereken sudur. Telefonun cikisina kanal coklayici cakmaniz gerekiyor.

Bunun ardindan 2 adet bu adapterden giris yapiyorsunuz her bir delige

bundan sonra 2 adet aux kablosu cekiyorsunuz amfiye biri front kanalina digeri ise rear kanali girmek sartiyla.

Evet artik aracinizda offline modda spotify dinleyebilirsiniz..

Son cizim

Paylaş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.