Şimdi Ara

s5 mi 5smi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanlış anlama İOS alma demiyorum iki platformda farklı avantaj dezavantajları var fakat İ4 7 yi aldı da noldu telefon bitti o güncelleştirme ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uacellat_63 kullanıcısına yanıt
    yok hocam iphone 4 ios 6 da cok berbattı 7.1 de gayet iyi. apple bu işi biliyor. bilmese ram sıkıntısı falan olur bi tane elemanda duymadım böyle bişey. s3ü sürekli resetliyorum çünkü RAMİ şişiyor aptallığa bakarmısın. s5 alıcam 500 mb boş ram olacak uygulama yükliyecem 200e inecek e ne anladım o işten hiç gerek yok diye düşünüyorum note 3 de bile touchwiz resetliyormuş. androidle alakalı bi sorun bu
  • Burdaki tartismalara hic aldirma bence sen. Herkes kendi telefonunu övüyor o kadar. Herkesin hissesi var sirketlerde ondan sanirim. İhtiyaclarjn dogrultusunda karar ver en iyisi. Ben de 5s derim tabi ki ancak kullanacak olan sensin. Arayuzu ve duzenli olusu yeter ios un bana gore. Android hala arayuzunu bile oturtamadi. Ve 4 inc ekran mi olur diyenlere aldirma yaz geldi sortla kapriyle esofmanla gezerken 4,7 inc ile 5,5 inc arasinda degisen amiral gemileri cepte tasimak yol da sokakta plajda kullanmak pek de kolay degil cidden.

Hepsini gectim en uzun sure kullanabileceğin telefon 5s dir. Herkesin dilinde iphone 4 ios 7 ile öldü çöp oldu laflari var ama kac yillik telefona destegini verdi apple hala insanlar rahatca kullaniyor. 5s de uzun sure kullanabileceksin. 2000 lira gibi rakamlardam bahsediyoruz. Android bu fiyatlari hakrtmiyor kim ne derse desin. Bu kadar para odenecekse uzun sure kullannabilmeli bir insan ve destek alabilmeli. Kasiyor yavasladi muhabbetleri olmamali. O kadar para vericen yine telefonu hizlandirmak icin sen ugrasican firma bunu yapmasi gerekiyorken.
    Donanimi kamerayi ekrani onu bunu geç bence en uzum süre kullanabilecsginde karar ver.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• S.Soylu kullanıcısına yanıt
    anladım anladımda hocam i4 ün bitmesi cok normal babamda xperia arc s var 12 senesinin amiral gemisi yemin ederim sana bu kadar donma ben başka telefonda görmedim. android bi süre sonra böyle oluyor iphone 4 de ndaha yeni bi telefon arc s ama iphone 4 ondan 2 kat daha hızlı. keza yine s2 de aynı şekilde. s3ümde aynı şekilde donuyor. ıphone 4s de 5 de donan cihaza rastlamadım pek doğrusu. ıphonenin ömrü biraz daha uzun bu konuda androide göre
  • Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    gercekten tamda bu hocam +100 :)
  • Android=samsung değildir siz hic saf android kullandiniz mi ornegin nexus cihaz yag gibi akiyor samsungun arayuzunun yavasligini bilmeyen yok zaten kisacasi samsung yuzunden android den vazgecmeyin kucuk ekran sifir kisiselleştirme kapali bir sistem=iphone hicbir artisini goremiyorum ben iphone nun

• S2 ve S3 ikiside güzel telefonlardı onlarda Son güncelleme ile bittiler. Genelde her telefon için aynı şey geçerli nexuslarda güncelleme sorunsuz çalışıyor sadece. Bunun dışında samsung arayüzü Şişme yapıyor gereksiz çok şey var ama htc one al veya one x al onlarda sıkıntı olmaz arayüzleri akıcı aynı şekilde Xperia Z serisininde arayüzü sade. Androidde seçenek çok ama siz İOS alın başka o sizi mutlu eder

S2 ve s3 bitti mi cyganenmod kurunca iki cihaz da yağ abi akiyor arkadasimda s2 var ilk ciktiginda almisti hala cihazi kullaniyor

• uacellat_63 kullanıcısına yanıt
    Rootlu cihazlardan bahsetmiyorum herkes rom işiyle uğraşmayabilir

• LG G3ü bekle bence
    Yada xperia z2 al

Neyse haklisiniz galiba android cihazi kurcalamayi sevenler icin daha iyi telefonu geldigi gibi kullanirim pek kurcalamam diyenlerin iphone almasi daha iyi olur sanki ama anroid kasiyor stabil degil devirleri bitti bence ozellikle kitkatla birlikte cok daha stabil cihazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uacellat_63 -- 9 Haziran 2014; 18:26:01 >
  • Galaxy s5 çelik mavisi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ustad-kun

Her şey hız stabilite değil. 4 inç ekran eziyettir. Bluetooth sadece iPhonelarla çalışacaksa ne işe yarar ki ? Ayrıca Android'i sadece GMD tarzı ucuz telefonlarda kullandıysanız kasar tabii. İstediğin gibi kişiselleştirilebilirsin Android'i. iPhone bir süre sonra sıkar. Android'i ise kendi zevkine göre özelleştirirsin. Android bence gayet stabil. S5 al pişman olmazsın.

Başka yoruma gerek kalmamış.

Apple fan boylar toplanmış yine. Bana göre ios tamamen çöptür. İstediği kadar hızlı stabil olsun, kapitalist komunizm telefonu resmen. Telefonumun herşeyine müdahele edebilme ve özelleştirebilmeliyim. Yemişim iphone'u.

• quote:

Orijinalden alıntı: YusufGokcan

kamerası iyi olsun ekran parlaklığı iyi olsun güneşte göremiyorum s3ün ekranını cok sinir oluyorum bu duruma, donamsın ya ram yetmedi ya işlemci yetmedi olmasın (s3de çok yaşıyorum.) rehberi vs geç açmasın benim işimi bunlar görür. şarj falan sorun değil benim için şarjlı kılıf alırım

Madem bu kadar rahatsızsın ve iphone'lara ilgilisin bu konuyu açmandaki amaç nedir.şarj sorun değil rehbere girerken bir kaç saniyelik zaman mı senin için problem.git 5s al rehbere basar basmaz gir s5'i de konusuna gir yapacaklarını gör.milleti birbirine sokmaktan başka bir işe yaramıyor bu konular...
  • Ne rehbermiş çözemedim ben hiç rehberin geç açıldığını görmedim.

Bu arada arkadaşımda S1 var CM 11 ile 4.4.2 yüklü yağ gibi akıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FireSwords -- 9 Haziran 2014; 19:04:48 >
  • quote:

kamerası iyi olsun ekran parlaklığı iyi olsun güneşte göremiyorum s3ün ekranını cok sinir oluyorum bu duruma, donamsın ya ram yetmedi ya işlemci yetmedi olmasın (s3de çok yaşıyorum.) rehberi vs geç açmasın benim işimi bunlar görür. şarj falan sorun değil benim için şarjlı kılıf alırım

Güneş altında şu an için en görünür ekran s5 te
    Kamerası çoğu siteye göre androidin en iyisi
    Donma şikayeti çok az
    Ram yetmemezlik gibi bir durum asla yok işlemcide öyle
    Rehberden şikayet edeni daha görmedim forumda
    Şarj zaten s5 te efsane

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Iphone 5(S) al derim ben. 4S kullanıyorum. Telefonu sadece iOS 7 olduğu için beğenmiyprum yoksa çok hızlı ve kullanımı çok rahat bir telefon. Düşün 4S böylese 5S nasıldır.

• quote:

zaten kullanmıyacağım merak etme dostum bilmediğim şey kalmadı android dünyasında. s5 alacağım ramim yetmeyecek 500 mb boş ram kalacak touchwiz yeniden başlatacak 1 yada 2 seneye eminim. ama işte yinede bi sormak istedim. s3 2 sene önce kral telefondu 4 çekirdekti falan ne oldu müzik dinlerken cihaz donuyor internette hızlı bi şekilde dolaşamıyorum şuan durum gerçekten bu. ve 18 aydada güncellemeyi kestiler. kitkat dahi gelmiyor samsungun neyini savunacaksın?

ben samsung fanboyu değilim ama samsunga sempatim var diğer ürünlere temkinli yaklaşırım apple ve samsung güncelleme ve destek konusunda en iyi 2 firma bunu inkar edemezsin samsung yeter der güncellemeyi keser apple güncelleme verdikçe cihazı batırır özeti bu samsung olmasa android bu kadar ileri gidemezdi bu gayet açık ve net bi insanın ortalama kullandığı tel süresi zaten 2 en fazla 3 yıl değilmi neyin tasası seven android kullanır sevmeyen ios benim kötülediğim bi taraf yok ama bildiğiniz tek şey rehber bilginiz yoksa fikrinizde olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bblokee -- 10 Haziran 2014; 1:15:04 >

• ax kullanıcısına yanıt
    kim birbirine girdiki? ben yardım istiyorum senin bunu yazmaktaki amacın ne? 5s daha mantıklı geldi sordum s5 diyende cok az cıktı zaten. samsung cihazım olduğu için samsunga actım konuyu
  • vamp kullanıcısına yanıt
    ama ram sorunu ilerde yaşarım diye düşünüyorum. s3dede ilk zamanlarda yoktu. geçen bi forumda okudum boş ram 500 mbymiş s5de. s3ünde 4.1.2 sinde 500mb boş ram vardı suan 120 mb var
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.