Şimdi Ara

s5 mi 5smi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne övdün be 5S i öyle. Ben S5 kullanmıyorum fakat S5 kamerası 5S den çok daha iyi ayrıca ekran parlaklığı olarakta daha iyi. Ekran olarakta iphone ayarında veya daha iyi telefonlarda var zaten android platformunda. Yardımcı olacaksın bari yalan yanlış şeyler söyleme
  • Yavaşlamayan telefon mu var ? 4 ile 4S lere bak istersen bi. 4S yine bi nebzede i4 İOS 7 ile bildiğin "çöp" oldu.
  • Her şey hız stabilite değil. 4 inç ekran eziyettir. Bluetooth sadece iPhonelarla çalışacaksa ne işe yarar ki ? Ayrıca Android'i sadece GMD tarzı ucuz telefonlarda kullandıysanız kasar tabii. İstediğin gibi kişiselleştirilebilirsin Android'i. iPhone bir süre sonra sıkar. Android'i ise kendi zevkine göre özelleştirirsin. Android bence gayet stabil. S5 al pişman olmazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.Soylu kullanıcısına yanıt
    4 le birlikte cıkan s2 ne durumda peki rehbere 10 saniyede giriyor. hastan olsa ambulansı arayana kadar hastan ölür
  • s3 kullanıyorum. note 2 de kullandım. pek düşünmüyorum açıkcası android. abimin ip 5i paşa gibi calısıyor bir kere donsun görmedim yok. ama amcamın s4ü takılıyor aynı senenin telefonu bunlar.
  • Galaxy Nexusla karşılaştır bide o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: YusufGokcan

4 le birlikte cıkan s2 ne durumda peki rehbere 10 saniyede giriyor. hastan olsa ambulansı arayana kadar hastan ölür

Siz samsung kullanmayın allah aşkına bildiginiz tek şey bu.

• bblokee B kullanıcısına yanıt
    zaten kullanmıyacağım merak etme dostum bilmediğim şey kalmadı android dünyasında. s5 alacağım ramim yetmeyecek 500 mb boş ram kalacak touchwiz yeniden başlatacak 1 yada 2 seneye eminim. ama işte yinede bi sormak istedim. s3 2 sene önce kral telefondu 4 çekirdekti falan ne oldu müzik dinlerken cihaz donuyor internette hızlı bi şekilde dolaşamıyorum şuan durum gerçekten bu. ve 18 aydada güncellemeyi kestiler. kitkat dahi gelmiyor samsungun neyini savunacaksın?
    nexus 4 var arkadaşımda karşılaştırdım benim s3ümden iyi ama iphone hassasiyeti yok yine. bi kere arayüz cok banel
  • vamp kullanıcısına yanıt
    kamerası iyi olsun ekran parlaklığı iyi olsun güneşte göremiyorum s3ün ekranını cok sinir oluyorum bu duruma, donamsın ya ram yetmedi ya işlemci yetmedi olmasın (s3de çok yaşıyorum.) rehberi vs geç açmasın benim işimi bunlar görür. şarj falan sorun değil benim için şarjlı kılıf alırım
  • Bosuna para verme 32 lg g2 1060 tl.iphone 5si hesaba katmadim 4inc telefona 2milyar vermem ben

G2-s800-1100tl
    S5-s801-2000tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydenz -- 9 Haziran 2014; 16:50:21 >
  • sen g2 diyenlere bakma ama benim merak ettigm kıyaslama garip sen telefonda neye önem veriyosun 5s ve s5 rakamsal benzerlk dısında tamamen birbirnden her türlü farklı cihazlar
  • s5 al android dünyası'nın tadını çıkar
  • Haha iosun arayüz nasıl peki :) Nexusa kur nova launcher aynı akıcılıkta çalışır istediğin şekilde değiştirirsin peki İOS ta nasıl değiştireceksin

• S5 için sebepler
    -Mükemmel kamera
    -Mükemmel ekran
    -Daha geniş ekran
    -Gerekli gereksiz yazılımsal özellikler
    -Daha pil ömrü

5s için sebepler
    -Çok daha iyi tasarım
    -Çok daha iyi malzeme kalitesi
    -Akıcılık ve stabilite
    -Çok daha uzun güncelleme süresi

Ben S5 alırdım ama tek sebebi daha yeni olması, yoksa ikisi de harika cihazlar.
  • androidin tadını cıkarttım dostum cok acı :)
    değiştirmeye ne hacet zaten arayüzü oldukca stabil ve hoş. tabi hoş benim görüşüm. zaten böyle düşünmesem ıphone almaya karar vermezdim. s5de güzel ama stabil değil donacak iki sene sonra eminim
  • G2

• uacellat_63 kullanıcısına yanıt
    g2de cok mantıklı ama 2 sene sonra oda düşme hattına girecek 18 ay güncelleme alacak sonra iphoende böyle birşey yok 4e bile 7.1 verildi. bu yüzden ıphone 5 yada 5s istiyorum.
  • Guncellemeye cok takilma apple guncelleme verdikce telefonu yavaslatiyor millet ios6 li telefon ariyor

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.