Şimdi Ara

S40 I (1995-2004) (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.319
Cevap
71
Favori
517.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gençler 350 TL dediyse 1.000 TL'den aşağı çıkamazsınız. Kendileri sorun çözmek yerine deneme yanılmayla çözmeye çalışır, ekstradan değiştirdiğin parçalar yaptığın masraflar bonusu olur.

Bildiğim kadarıyla maslak spedy'deki ustalar eski volvo ustaları. Giden arkadaşlardan olumsuz bir yorum duymadım. Birde orayla görüşün derim.

Hocam şimdi aklıma geldi size yakın Beşyol sanayide Emrecan Volvo olması lazım. Onlarla da bir görüşün isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevermind34 -- 28 Eylül 2017; 11:56:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar orta konsol ve far anahtarinin isiklarini yeniledim.

Orta konsolda 1 adet far anahtarinda hicbiri yanmiyordu

S40 I (1995-2004)

S40 I (1995-2004)

• M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Far anahtarının ışıklarının ampüllerinden bulamamıştım, internetten küçük ufak radyo ampülü denen ampüllerden alıp tekrar lehimleyerek yapmıştım. Siz nasıl hallettiniz?

Bu arada tabletteki uygulama nedir?

Tablet siyah renkli olsa daha da güzel durur
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacker

Far anahtarının ışıklarının ampüllerinden bulamamıştım, internetten küçük ufak radyo ampülü denen ampüllerden alıp tekrar lehimleyerek yapmıştım. Siz nasıl hallettiniz?

Bu arada tabletteki uygulama nedir?

Tablet siyah renkli olsa daha da güzel durur

Ampullerin orjinali 10 tl civari bende lehimledim. Yanliz orta konsol cok aydinlik olmadi far anahtari gibi. Tableti siyah kapladim duzgun olmadi arkasini spreyle boyadim siyaha ama atiyor neyle siyah yapabilirim ki.

10X T3 T4.2 T4.7 LED Neo Kama Anahtarı Radyo Iklim kontrol Ampul Enstrüman Dashboard Dash Gösterge Ampul Ac Paneli ampul
    http://s.aliexpress.com/Jrq6RVBJ

Linkteki tam oturuyor ama lehimlemek gerekiyor bunlari kullandim

Car launcher ag uygulama ismi

Birde bisey danismak istiyorum 4lu flasor tusunda ve alttaki cocuk kilidi tusunda normal aydinlatma var mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_aTRa_X -- 29 Eylül 2017; 22:9:38 >

Makyajsız kasa için konuşuyorum, çocuk kilidinde ufak belli belirsiz bir ışık var. Dörtlü düşmesinde yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde far anahtarınakiler yanmıyor 60 tl üç ampüle vermek koyuyor açıkcası zaten farlar devamlı yandığı için kullanmıyorum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Makyajsız kasa için konuşuyorum, çocuk kilidinde ufak belli belirsiz bir ışık var. Dörtlü düşmesinde yok.

Ozaman bi sokup bakayim neden yanmiyor tesekkurler. 4lu flasorede 5e yakin kablo geliyor sokmek istemedim isik olmamasi garipmis

İsterseniz birazdan resim çekip tekrar kontrol edebilirim. Dörtlü düğmesi değişti bende üstelik, olsa mutlaka fark edilirdi.

•  S40 I (1995-2004)

Cocuk kilidi aktif oldugunda acik seklinde birbkucuk uyari lambasi yaniyor ama dortlude aydinlatma var

Çocuk kilidi hariç bütün düğmelerde ışık var bende. Flaşörde de var.
    Klima kontrolünün düğmeleri bende sarı yanıyor. İçinde şapkasız normal ampül var.

Tablet için plasti dip yapabilirsiniz. Hiç kullanmadım ama lastik kaplama gibi oluyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 29 Eylül 2017; 23:39:18 >
  • LordMayros kullanıcısına yanıt
    Far anahtarının ampül duylarını söküp eski ampülü çıkartıp duyun içerisindeki delikleri iğne ile biraz genişleterek içine linkte verdiğim ampüllerden soktum. Ampülün uçlarını da duyun ayağına lehimledim. Eski ampüllerin üstündeki ufak mavi lastik şapkaları da yeni ampüllerin üzerine geçirince orijinal rengi olan yeşilimsi turkuaza kavuştu

https://www.alkayaelektronik.com/12v-oto-teyp-ampul?gclid=EAIaIQobChMItOjizZ7L1gIVrb_tCh0Y5A8AEAYYASABEgJepPD_BwE

• Ozaman soyle diyebiliriz tum tuslarda aydinlatm var bende suanda 4lu ve cocuk kilidinin aydinlatmasi calismiyor. Aktif olunca isigi yaniyor ama arka aydinlatma yok yarin sokerim ikisinide. Bu arada gostergenin rengini degistiren var mi aramizda

• Ya makyajlı kasada dörtlü flaşöre aydınlatma geldi ya benim arabadaki patlak olduğu halde fark edilmedi.

S40 I (1995-2004)

Far grubu ise benim resmen kör.

S40 I (1995-2004)

S40 I (1995-2004)

• goodorevil kullanıcısına yanıt
    AZ önce sahibinden'de 2001 öncesi modellere baktım; 1.6 motor hariç diğerlerinde otomatik klima, cd çalarlı teyp hatta bazılarında koltuk ısıtma + dsa bile var. 2001 sonrasında motor hacmi arttıkça donanım artarken 2001 öncesinde 1.8'de bile saydıklarım var. Demek ki volvo 2001 sonrası donanım seviyelerinde değişikliğe gitmiş

Ekleme: Resimde göstergedeki trip computer opsiyon olarak mı o şekilde yoksa eski kasanın trip computer'lı olanlarının göstergesi standart olarak mı böyle, ilgimi çekti bilgisi olan var mı?

S40 I (1995-2004)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 30 Eylül 2017; 0:39:21 >

• nacker kullanıcısına yanıt
    Benim araçta da otomatik klima, CD çalarlı teyp falan var. Ama koltuk ısıtma, yol bilgisayarı ve DSA yok.

Volvo'larda donanım paketi olayı yok sanırım. Çünkü T4'ü hariç tutarak, 1.6'da bile DSA, koltuk ısıtma ve otomatik klima görürken 2.0 olup da bomboş olanını da gördüm.
  • Benim arabanin siparis kagidi duruyor masallah hersey opsiyonel kendin ekliyorsun benim arabayi alan abla

Opsiyonel olarak sadecr metalik boya sunroof ve elektrikli cocuk kilidini ekletmis

Musait olursam resmini atarim 2001 senesinin fiyat donanim katalogu felan hepsi var bende

• quote:

Orijinalden alıntı: LordMayros

Benim arabanin siparis kagidi duruyor masallah hersey opsiyonel kendin ekliyorsun benim arabayi alan abla

Opsiyonel olarak sadecr metalik boya sunroof ve elektrikli cocuk kilidini ekletmis

Musait olursam resmini atarim 2001 senesinin fiyat donanim katalogu felan hepsi var bende

Benim arac 1.8 otm sunroof var cocuk kilidi var baska birsey yok bende merak ettim musait olursaniz donanim katalogunu bekliyorum

• Beyler bizim araçta orijinal ayak kısmı aydınlatma var. 3,5 senedir fark etmemişim patlamış ampul. Gözle görünecek yerde değil tam harita vb koyma gözünün alt kısmında.

• goodorevil kullanıcısına yanıt
    Benimkisi yanıyor Ama sadece şoför tarafında var, kapı açılınca yanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 30 Eylül 2017; 11:46:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Beyler bizim araçta orijinal ayak kısmı aydınlatma var. 3,5 senedir fark etmemişim patlamış ampul. Gözle görünecek yerde değil tam harita vb koyma gözünün alt kısmında.

Benimkindede var nacker'ın dedigi gibi sadece kapi acikken yaniyor ve sadece sofor tarafinda var

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.