Şimdi Ara

S4 logosu yanıp sönüyor ÇOK ACİL!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
17.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonum bugün kendiliğinden kapandı ve sonrasında sürekli s4 gti9500 yazısı yanıp yanıp sönüyor. Download moda girebiliyorum pcye bağladıktan sonra volume up tuşu işlemiyor. Recovery mod'a giremiyorum ne yapmam gerekiyor lütfen saatlerdir telefonsuzum çok acil yardım gerekli lütfen!

• Selamlar gecmis olsun yeledin yurt disimi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin ses açma tuşunuz arızalı mıydı? Recovery mod ve download moda tam girememesiniz temel problemi bu görünüyor
  • byaahmet kullanıcısına yanıt
    yurt dışı değil
  • Mocle kullanıcısına yanıt
    ses tuşunda arıza yok download moda girince cancel da çalışmıyor öyle kalıyor sonra tekrar reset atıyor ve samsung galaxy s4 yazısı tekrar yanıp yanıp sönmeye başlıyor
  • Peki batarya durumu nasıl ? Şişme filan var mı?
    Batarya arızasında da sürekli restart atma yaşanabiliyor.
  • Eger odin ile.yazilim yuklemesi yapabilirsiniz.ama bu konuda bilginiz yoksa vede garantisi varsa once garantiye.gonderin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    bataryamda gözle görülebilir bir şişme yok. elle değince de yok gerçi. yedek bataryam da var onunla da aynı şeyler oluyor maalesef
  • byaahmet kullanıcısına yanıt
    telefonu download moda alamadığım için odin görmüyor telefonu. download mode seçim ekranı açılıyor. ses açma devam, ses kısma iptal olarak geliyor fakat ses tuşu hiç bir şekilde işlemiyor. 5-6 saniye sonra da telefon tekrar eski hale geliyor. kafayı yemek üzereyim
  • Hocam garantisi devam ediyorsa servise ver bence. Artık yapacak başka bişey görünmüyor
    Rootlu telefon
  • Hmm bu kötü işte. Herneyse bide şöyle düşün , sorun mekanik ise mesela anakartın arızalı filan çıkarsa sorun olmaz bence.
    Zaten şuan için servise vermekten başka yol görünmüyor. Telefonculardaki box'lar otomatik olarak recovery download moda alabiliyor cihazları ama cihaz açıkken yapabiliyor.
    Sayaç ne alemde ? Custom rom yüklemiş miydin hiç ?
    Evet şu an custom rom kurulu zaten. Daha önce de olmuştu sonra uğraşlarla recovery mode'a girebilmiştim. Fakat şu an hiç bir şekilde recoverye giremiyorum. Odine bağlamaya çalışıyorum olmuyor. Servise götürsem bi ton masraf çıkarıcak ve uzun süre sonra verecek telefonu. Benim için çok uzun oluyor bu süre. Yani ya kendim halletmeye çalışıcam yardımlarınızla eğer çözüm varsa tabii yoksa da başka bir telefoncuya götürmekten başka bi çarem yok
  • Hocam peki Kies3 ile acil durum yazılım kurtarma filan denediniz mi?
    Hocam hiçbir şey deneyemedim çünkü telefon pcde görünmüyordu. Telefonu şu an açmayı başardım. Safe mode'da açtım önce sonra reboot yapınca düzeldi. Şimdi bütün dandik uygulamaları siliyorum tüm telefonu temizliyorum. Rom'la ilgili sıkıntı olsaydı xda'da mutlaka bahsederlerdi. Son sayfalarda bile excellent deniyor. Ben de memnunum. Sanırım uygulamalardan birinde virüs vardı. Şimdi uygulamaları temizliyorum. Sd kart dahil her tarafı da taratıcam virüs programına. Clean masterla da full temizlik yapıcam. Çok teşekkür ederim bu saatlere kadar çaba gösterdiğiniz için.
  • Peki safe mod'da nasıl açabildiniz ? Merak ettim.
    Bence sayacı sıfırlayın ve stock rom'a dönün. Ne olur ne olmaz :)
    Bi kere denemiştim servise verdim ve geri verdiler inanın işe yaramıyor :)
    Safe mod'da açmak için bataryayı taktığım gibi s4 yazısı gelene kadar sadece power tuşuna basılı tuttum daha sonrasında ana ekran tuşunun sol tarafındaki menü tuşuna sürekli bastım hani bas çek bas çek sürekli en sonunda samsung yazısı dönmeye başladı ve safe modda açıldı telefon. Daha sonra reboot yaptım ve şu an kullanıyorum
  • iyiymiş aklımızda bulunsun hocam. Neyse geçmiş olsun bakalım.
    Çok teşekkür ederim. Sağolun varolun
  • Aynı sorun bendede var 15 gün önce yine olmuştu bi şekilde recoverye girmiştim düzeltmiştim yine oldu aynı şey şuanda ne yaptıysam olmadı,garantiye de göndermek istemiyorum,varmı bi yöntem acil yardım lazım arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.