Şimdi Ara

S4 logosu yanıp sönüyor ÇOK ACİL!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
17.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    keşke biraz okusaydınız üstteki mesajları :)
    Her neyse safe mode'da açarsanız sorun halloluyor.
  • Abicim sende ki sorunun aynısı ben de var sen ne yaptıysam aynını yaptım güvenli modda açıomıoyr telefon lütfen yardım
  • ozan616161 O kullanıcısına yanıt
    Hocam taktik şu; bataryayı çıkar. Taktığın an açılacak. O yüzden hızlı olmalısın. Bi parmağını güç tuşuna birini seçenekler tuşuna koy. alttan bi parmağınla bataryayı yerine oturt ve hemen güç tuşuna asıl. tabi bu sırada seçenekler tuşuna bas bas çek çok hızlıca. Sonra 2-3 saniye sonra elini güçten çek seçeneklere basmaya devam et. Bi süre boyunca sürdür bunu
  • Aynı olay az önce başıma geldi. Bataryalarda falan sıkıntı yok. Ses açma tuşu home tuşu ve güç tuşuna basılı tutarak recovery modda aç açınca karşıma wipe data foctory reset çıktı ona tıkladım sonra aynı ekran bir daha geldi oradanda wipe cache partion yaptım sonra ise reboot system now tıkladım. Açıldı
  • ProInvincible P kullanıcısına yanıt
    Sayın ProInvincible,

Mevzu üzerinden bir hayli zaman geçmiş lakin yine de belki yardımcı olabilirsiniz. Aynı sorun benim telefonda da peydahlandı. Fakat anlattığınız şeyleri yapmama rağmen safe mode'a alamadım.

Yardımcı olursanız memnun olurum.

---Sorun Ayrıntıları:
    -Pili takınca telefon kendiliğinden açılıyor s4 yazısı geliyor gidiyor tekrar geliyor... açılmıyor.
    -Ses kıs + Home + Güç ile uyarı sayfası geliyor, fakat sonrasında ses kısma/açma tuşlarına basınca tepki vermiyor telefon. Sonra tekrar S4 yazısı geliyor kapanıp açılmalar devam ediyor, dolayısıyla download mode'a alamıyorum.
    -Ses Aç + Home + Güç --> tepki yok, s4 yazısı aynı şekilde gelip gidiyor (recovery mode'a alınmıyor)

-Safe mode'a alınmıyor yahut -dediklerinizi harfiyen yapmama ve tekrar tekrar denememe rağmen- alamıyorum.---
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmed-i Bursevi

Sayın ProInvincible,

Mevzu üzerinden bir hayli zaman geçmiş lakin yine de belki yardımcı olabilirsiniz. Aynı sorun benim telefonda da peydahlandı. Fakat anlattığınız şeyleri yapmama rağmen safe mode'a alamadım.

Yardımcı olursanız memnun olurum.

---Sorun Ayrıntıları:
    -Pili takınca telefon kendiliğinden açılıyor s4 yazısı geliyor gidiyor tekrar geliyor... açılmıyor.
    -Ses kıs + Home + Güç ile uyarı sayfası geliyor, fakat sonrasında ses kısma/açma tuşlarına basınca tepki vermiyor telefon. Sonra tekrar S4 yazısı geliyor kapanıp açılmalar devam ediyor, dolayısıyla download mode'a alamıyorum.
    -Ses Aç + Home + Güç --> tepki yok, s4 yazısı aynı şekilde gelip gidiyor (recovery mode'a alınmıyor)

-Safe mode'a alınmıyor yahut -dediklerinizi harfiyen yapmama ve tekrar tekrar denememe rağmen- alamıyorum.---

telefona en son hangi uygulamayı yüklemiştiniz.

• ByBaterist kullanıcısına yanıt
    En son sözlük yükledim. Ama ondan önce twilight isimli bir, ekran parlaklığını azaltmaya yarayan, program yükledim.
  • Ahmed-i Bursevi A kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar. Şifre kaybetme problemimden dolayı baya geç kaldım kusura bakmayın. Belki hallettiniz fakat yine de yazayım. Bataryayı taktığınızda telefon kendini otomatik olarak açıyor. Bu normal. Şimdi siz o bataryayı bitirin. Bitirdikten sonra takın. Telefonu şarja takın. Çok az bir güç alacak telefon. Tekrar açılıp kapanma gösterecektir. Şimdi sizin yapmanız gereken, bataryayı çıkarıp şardayken telefonu 1-2 saniye tutun. Telefonun arka kapağını kapatmayın. Bataryayı taktığınız an ses kısma + power tuşu + SEÇENEKLER tuşuna yani home tuşunun solundaki tuşa sürekli basıp çekin hızlıca. Bu bas-çek'i yaparken diğer tuşlar basılı kalsın. Samsung yazısı gelene kadar bu işlemi tekrarlayın. Eğer yine olmazsa bu işlemi birkaç defa tekrarlayın safe modda açılacaktır. Biraz kanser edebiliyor insanı ama sonunda açılıyor. Belki de 10-15 dk uğraşabilirsiniz.

Kolay gelsin
    4 senedir kullanıyorum telefonu, son 1 senedir arada yapıyordu simdi ise hiç açılmıyor. Heralde bunun bir cozmu yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tur1st kullanıcısına yanıt
    Hocam 4 sene kullanmissin. Tesekkur edip emekli etme vakti gecmis bile :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Guc tusuna cozum olarak android 7 yukledim. Guc tusunu hic kullanmiyorum. Ekranin altindaki gorunmeyen tuslarin soldakine uzun dokunarak ekrani kapatiyorum:)

Telefonu emeklilik vakti geldi ben de biliyorum ama su ogrenci halimle bi turlu o parayi biriktiremedim İdare ediyorum hala cok sukur. İdare ettikce de yeni nesil telefonlar ucuzluyor daha iyileri geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tur1st kullanıcısına yanıt
    Simdi telefonunuz aciliyor mu? Problemi ara ara bu hatayi vermesi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Simdi aciliyor sikinti yok. 2-3 kez acamadigim olmustu hocam. Ama guc tusu problemli, guc tusuna dokunmadikca acilip kapanma sorunu olmuyor. Gecen benim gibi S4u olan bir arkadas aliskanliktan benimkinin guc tusuna basmisti yarim saatte telefonu zor actik:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.