Şimdi Ara

S3 GERİ-AYAR-MENÜ TUŞLARI ÇALIŞMIYOR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
37.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonda menü tuşu ve yanlarındaki ayar ve geri gelme tuşları çalışmıyor.Birkaç kere bu sorunu yaptığında pili çıkarıp taktığımda düzelmişti. En son yaptığında acil ihtiyaçtan uğraşamadım ve telefonu sıfırlamak zorunda kalmıştım. Tekrar aynı sorun nüksetti. Elektronik mekanik değil de yazılımsal bir sorun gibi geliyor bana. Bu sorunu yaşayan veya çözüm sunabilecek olan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: mybsmdy

Telefonda menü tuşu ve yanlarındaki ayar ve geri gelme tuşları çalışmıyor.Birkaç kere bu sorunu yaptığında pili çıkarıp taktığımda düzelmişti. En son yaptığında acil ihtiyaçtan uğraşamadım ve telefonu sıfırlamak zorunda kalmıştım. Tekrar aynı sorun nüksetti. Elektronik mekanik değil de yazılımsal bir sorun gibi geliyor bana. Bu sorunu yaşayan veya çözüm sunabilecek olan var mı acaba?

Hocam bence ingiltere romunu kurun. Kurmadan önce de bir süper Wipe atın. Duzelmesse sizin iş. Yazılım değil donanim bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9EC7358F0 -- 24 Ocak 2013; 11:31:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diclonius

quote:

Telefonda menü tuşu ve yanlarındaki ayar ve geri gelme tuşları çalışmıyor.Birkaç kere bu sorunu yaptığında pili çıkarıp taktığımda düzelmişti. En son yaptığında acil ihtiyaçtan uğraşamadım ve telefonu sıfırlamak zorunda kalmıştım. Tekrar aynı sorun nüksetti. Elektronik mekanik değil de yazılımsal bir sorun gibi geliyor bana. Bu sorunu yaşayan veya çözüm sunabilecek olan var mı acaba?

Hocam bence ingiltere romunu kurun. Kurmadan önce de bir süper Wipe atın. Duzelmesse sizin iş. Yazılım değil donanim bence

dediklerin hakkında hiçbir bilgim yok ama araştırıcam :)

bu sefer sıfırlama sonrasında da düzelmedi zaten. bu dediklerini yapmak için rehber bir kaynak var mı verebileceğin?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Diclonius

quote:

dediklerin hakkında hiçbir bilgim yok ama araştırıcam :)

bu sefer sıfırlama sonrasında da düzelmedi zaten. bu dediklerini yapmak için rehber bir kaynak var mı verebileceğin?

Firaristt arkadaşımızın yazılım konusuna bak. Orda hepsini ayrıntılı olarak anlatılıyor

• Diclonius arkadaşın tavsiye ettiği Firaristt arkadaşımızın çok yararlı konusu, forumda bulamazsın diye link veriyorum
    http://forum.donanimhaber.com/m_65365278/mpage_1/f_/key_//tm.htm#65365278
  • o gün tekrar pil ve simkartı çıkarp taktım. düzeldi. yine çalışıyor.
  • Samsung galaxy grand kullanıyorum aynı sorun bende de var kapatıp açıyorum düzeliyor fakat sürekli aynı sorunla ugraşmak canımı sıkmaya başladı çözüm bulan arkadaşlar cevap yazarsa memnun olurum.
  • Arkadaşlar aynı sorun bendede var telefon elimdeydi herhangi bir düşme felan olmadi durup dururken dondu. Bende zarzor kapsttim telefonu tekrsr açtığimda bi baktim menu tuşu ve geri tusu calismiyor ama home tusu çalışıyor pili çıkarıp taktım olmadı sorun yazilimsal diye dusunuyorum wipe reset felan herseyi yaptim tek romu denemedim

• Sorun yazılımsal mı, donanımsal mı, benim de başıma geldi?

• unknownartist kullanıcısına yanıt
    çare buldunuz mu acaba benimde başıma geldi 2 gün önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Don McLean

çare buldunuz mu acaba benimde başıma geldi 2 gün önce

Note 2 kullanırken başıma geldi, telefoncular ekranı değişmesi lazım dedi, ben sanal geri tuşu programı yükleyerek idare ettim, 1,2 ay öyle kullandıktan sonra düzeldi kendi kendine, geri tuşu çalışmaya başladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • unknownartist kullanıcısına yanıt
    Anakart degisecek dediler banada degistirmedim böyle idare ediyorum umarim duzelir

• telefona cm 12 attım geri ve ayar tuşu bozuldu çalışmıyor nasıl düzeltebilirim acil yardım lütfen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.