Şimdi Ara

Galaxy S24 Ultra [ANA KONU] Esaslı Eylül Güncellemesi yayınlandı (840. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Berk E. , vinorosso Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
24.429
Cevap
502
Favori
1.035.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
17. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • %5 lik kupon kodu uyguladığımda kod geçersiz uyarısı veriyor sistem. Dün veya önceki gün denediğimde sorun yoktu.

• igokkaya20 İ kullanıcısına yanıt
    Dün akşamdan beri bende de aynı hatayı veriyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

%5 lik kupon kodunu nereden bulabiliriz Hocam, Öğrenci indirimi takas desteği için gönderilen ek kod ile birlikte kullanılabiliyor mu?

• Online ürün yok ki stoğa gelince haber ver tüm renk ve gb larda

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cezzar58 C kullanıcısına yanıt
    Telefondan samsung uygulamasına girince veriyor bana her girişimde verdi kodu

• Arayan kimliği spam koruması bugün çıldırdı. Kimi ararsam arayım tel açıldığı gibi kapanıyor. Beni arayanlarıda telefon açtığım gibi kapanıyor. Yaşayan oldumu bunu.

Edit: ondan değilmiş ama sorun devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bactry -- 29 Nisan 2024; 11:15:46 >
  • metinuyar M kullanıcısına yanıt

Samsung Shop uygulamasından bahsediyorsanız bana kod gelmiyor ne yazık ki

• erditepe E kullanıcısına yanıt

Bende yok ama bu demek değildir ki bu sorunlu üretimliler ciddi oranda değildir! ...

Mura denir...

DeMura ile çözebilirler ...

Tüm bunlar üretim bandında yapılır... Kalite kontrol aceleyle filan atlanmıştır ... Bu hatalı ürünler o kadar çok ki o şekilde ucuza distribütörlere harmanlarayarak vs dağıtılmıştır satılmıştır ..

Fark etmeyenler olursa karda olan tüketici hariç herkes ...

bana 2 tane verildi özelden gönderdim işini görürmüş bilmem

Kullanılıyordu ama şuan geçersiz kod diyor. Samsung shop uygulamasına girdiğinizde kodu veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igokkaya20 -- 29 Nisan 2024; 11:27:53 >
  • optimus95 kullanıcısına yanıt

Online alınır ve madem kabul edilmiyor iadesi de yapılır ...

Göremeyenler aslında gözlerindeki sorun var itiraf ta ediyorlar. Gözleri sorunlu kişiler bu tür işlerde inceleme dahi yapmamalı ! Ciddi yanıltıcı olmaktalar! bu tür adamlara güvenerek online yerine fizikselden alanlar da mağdur ! ...

Alanlar da gözlerinden sorun varsa elbette fark edilmeyecek ve algısal sorun yok denilecektir. Kişi kendini bilirse hakikat açığa çıkacaktır ve yersiz polemikler filan da azalacaktır.

Alp Gürsoy un aylar öncesi incelemesinde burada paylaşan birisine de adama haber verin ekranında sorun var kumlanma / Mura meselesine değindim . Aylar geçti nasıl oldu da fark etti ilgin. Neymiş o esnada lens yokmuş varmış filan ...

Bu işlerde liyakat önemlidir. Gözü bozuk adamın liyakatsızlığı ile Youtuber olması da çok berbat ...

Tabiri caizse kör gözleriyle analiz inceleme vs yapıyor :) .... Ne ülke ya ...

• Tüm cihazlarda yok. Mura olarak tanımlanmıştır. Üretimdeki hatalardan kaynaklıdır. Sonradan oluşan birşey değildir yani kesinlikle tüketici hatası ile açıklanamaz!

OLED / AMOLED organik olmasıyla ayrıca bela bir de Mura ile daha da çekilmez oluyor.

Mura ismi verilmeden yıllar öncesi ilk kullanılan AMOLED/ OLED li telefonlarda bizler de fark ettik... Symbian li Samsung kapasatif telefonlarında i8910 HD ekranlarında da aynı sorun vardı ...Donanımhaber Forumda da da bahsettik ...

Mura olayı bazen IPS LCD lerde de görülebiliyor ...

Ekrana dikkatlice bakılacaktır : Gri tonlamada hemen belli oluyor...

Konusu da var ilk sayfamızda da linki var :

SAMSUNG S24 SERİSİ EKRAN SORUNLARI | DonanımHaber Forum (donanimhaber.com)

Bende de uygulanmıyor hocam ne yapabiliriz bugün aldık aldık😃

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • slck55 S kullanıcısına yanıt
    Takas desteğinin son günü sanırsam bugün dimi ?

• slck55 S kullanıcısına yanıt
    Aradım kayıt açtım ama bilmiyorum. Sistemsel de olabilir. Kampanya bitmiş olabilir. Samsung bu hiç sağı solu belli olmuyor.

• Tugrall T kullanıcısına yanıt

Evet hocam uygulamaya girdiğin zaman otomatik kod cıkıyor promosyon kodu diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt

xiaomi 14 ultra , honor magic 6 pro bu gibi cihazlarda bu durum mevcut mu bilginiz varmi ona gore o cihazlardan birine gecmeyi dusunuyorum

• FurkanEkici kullanıcısına yanıt

Hepsinde olabilir ama ilgili marka modelleri şahsen takip etmediğim için veya cihaz sahiplerinin ne kadar dikkatli veya gözleri ne kadar sağlıklı bilmediğimiz için kesin birşey diyemeyiz.

Türkiye'de özellikle erkeklerde gözlük takmaktan korkan ama gözleri bozuk olduğunu da bilen hisseden nicelerin olduğu bir ülkede bir sorun varsa da onun gibilerce yok denir ...

xda gibi forumlarına bakılmalı .

• Öğrenci desteği ile s24 ultra 512GB + takas desteği ile 79 binden inerek 52 bine sipariş verdim . Elimde yd var s24 ultra tr gelince yd olanı satarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunbah -- 29 Nisan 2024; 15:29:17 >
  • 
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.