Şimdi Ara

Rx 580 varken insanlara Gtx 1060 önermek (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
7.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: vyesovshchikov

Bu mesaj silindi.
    3 gb modelini alınmasını tavsiye etmiyorum özellikle aon çıkan oyunlarda ekran kartının ram miktarı yetmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vyesovshchikov V kullanıcısına yanıt
    Hocam bir sey sorucaktim

Hepsiburadadan asus 1060 oc strix.aldim

Kartta sorun ws yok

Fakat.icinden call of duty blac 4 kodu cikmadi nerden temin edilicek bu kod bilginiz warmidir

• Güzel bir konu hocam şahsen 1060 6 GB ekran kartımı satıp gidip 580 8 Gb modelini aldım hem ileride yardımcı olacağı hemde para olarak kâr yaptım mantıklı olduğunu düşünüyorum tek ufak olay var rx 580 biraz fazla güç çekiyor ama olsun 600W yeterli oluyor zaten.
  • Oskis kullanıcısına yanıt
    Merhaba kartı aldınız mı bilmiyorum ama
    Bende MSI AERO 1060 6g var
    Zotac ile aralarında 100 liraya yakın bir fark vardı zotac daha ucuzdu.
    Zotac ile msi arasında ki tek fark ısı borusu
    Msi soğutması 1 tık daha iyi diyebilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dovahkiin kullanıcısına yanıt
    bilgisayarın icadından beri var bu muhabbet herhalde..
  • Ben de 2.el kasa aldım zotac 1060 3gb vardı. Gamer değilim öyle arada sevdiğim oyunları fln oynuyorum. 5 yıldır pc dünyasına ara vermiştim macbook kullanıyordum. 3gb genellikle doluyor oyun oynarken. 1-2 tık oc yapıp günü kurtarır mıyız yoksa 580 e geçilir mi

Ayrıca adobe ile oldukça haşır neşirim adobe malumunuz nvidia kartlar ile iyi çalışıyor cuda saçmalığından dolayı. Bu da ayrı bir soru işareti işte.
  • Rx 580 lerdeki bu indirimin sebebini bilen var mı 1200 tl ye 0 kartlar var e ticaret sitelerinde

• Deadevill kullanıcısına yanıt
    Mining dolayısıyla RX serisi saçma fiyatlara çıkmıştı. Satışa sunulanları mining tayfası 3-5 tane alıp bitiriyorlardı. Bu dönem bitince olması gereken fiyatlara iniyor.
  • Deadevill kullanıcısına yanıt
    nvdia kartlara anormal zam yaptı intelde aynı şeyi işlemcilerine yaptı ve görüldügü üzere forumda sistem toplamada yüzde 90 amd üstte ve rx serisi ekran kartları üstte neden çünkü fiyatlara zam yapmadı hatta fiyatlarda indirime gitti görüldügü üzere dünyada best seller larda hep amd işlemciler var

türkiyedede best ekran kartı rx 580 f/p kralı
    https://www.amazon.com/Best-Sellers-Electronics-Computer-CPU-Processors/zgbs/electronics/229189
    https://www.amazon.co.uk/Best-Sellers-Computers-Accessories-Processors/zgbs/computers/430515031

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 9 Kasım 2018; 0:6:56 >

• Battlefield V'deki performanslara bakın arkadaşlar bakalım Nvidia düzeltebilecek mi?

• Merhaba arkadaşlar.

Sistemim;

İşlemci: Intel(R) Core(TM) i3 – 3240 CPU @ 3.40 Ghz – 3.40 Ghz

Bellek: 12 GB ram 1333 Mhz

Ekran Kartı : ASUS GTX750TI-PH-2GD5 2GB GDDR5 128B

Bu sisteme 580 almak manyaklık olur mu ? (+güç kaynağıda almak şart.)

https://www.sinerji.gen.tr/sapphire-radeon-rx580-nitro-oc-special-edition-8gb-gddr5-256-bit-ekran-karti-pmu406427
  • KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    2K 60 FPS hedefiniz varsa belki. Yoksa lüzum yok.
  • KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    İşlemci ve ekran kartı uyumlu. Ekran kartını değiştirmek manyaklık değil ama ekran kartını değiştirmişken düşük fiyattan bulunabilirse i5 veya i7 ye de geçmeyi düşünebilirsiniz kartın hakkını vermek için.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.