Şimdi Ara

Rx 480 Türkiye fiyatı belli oldu(sinerji ve vatan pc) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
1
Favori
7.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Laptop satıp sistem mi kursak ne ya.

Fiyatlar öyle bir düşecek ki.

Hiç bozmayın hocam.

Daha Zen işlemciler ile diğer AMD kartlar var birde İntel ile Nvidia'da boş durmayacağına göre pusuya yatmak gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sunstorms

Garanti adına ve 150-200tl fark için amazonla uğraşmak bana sıcak gelmiyor. Tercih meselesi saygı duyarım

1070 dedim ozel sogutlmali 480 ler Turkiyede 1200 ve ustunde giris yaparsa 1500 e 1070 alirim dedim .
    İki ayni kart degil zaten
    480 1100 lira etmeyecek bir kart 1000 tl uzerinde alterbatifi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartın daha hiç bir test sonucu açıklanmadı karşılaştırması yapılmadı. bu kart daha bu sonuçlar açıklanma alınmaz bence hele zaten gtx 970le kapışamıyorsa hiç alınmaz
  • AMD VİZYONUNU DEĞİŞTİRMESİ LAZIM DDR 4 REM DESTEKLİ İŞLEMCİSİ GERİDEN GELİR EKRAN KARITI YENİ MODELLERİ , YAZILIM GÜNCELLEMELERİ HEP GERİDEN GELİR.
    SONUÇ PAZAR PAYINDA GERİDEN GELİYORSUN 1080 LERİ 1070 LERİ GÖRDÜKTEN SONRA HİÇ HEYECAN YARATMADI BENDE.
  • metekmete kullanıcısına yanıt
    bu kartın amacı farklı. 1080 ya da 1070 ile aşık atmak değil. 1000 liraya ya da mesela 900 e düştüğünde gtx 980 ayarında bir kart sahibi oluyorsunuz. yarın 490x gibi bir kart çıkarsa asıl onun 1070 ve 1080 karşısındaki duruşuna bakmak lazım. ama onun için de çok erken.
  • 390 VE 390X LER İÇİN DE AYNISI DENİYOR İŞLEMCİ LERDE FX 9000 SERİSİ İÇİNDE ÇOK ŞEY SÖLENDİ SONUÇ HEP HÜSRAN ?
    AMD YE BEN HİÇ ISINAMIYORUM ISINMAK AMDNİN İŞİ
  • metekmete kullanıcısına yanıt
    ben de hiç ısınamıyorum ama sonuçta herkesin beklentisi ve şartları farklı. fiyat olarak çok iyi bir yerde olabilir bu kartlar.
  • Powercolor'ın ortalama seviyede sunduğu ürünün fiyatını görmeden alınmaz.
    Ortalamayla aynı performansı ve kaliteyi verip daha uygun fiyatla satıyorlar adamlar. HD 6850 modelinde bayağı satmıştı powercolor :)
  • Türkiye'de böyle olacağını söylediğimde aldığım tepkiler düşündürdü beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

500-600TL olacağını sananlar vardı.

Bu uyduruk turbo takılmış şahine 1000TL verene kadar gider 1000TL'ye Zotac GTX970 AMP! Extreme Core Edition alırım, en azından kalite.

Kimse sana alma demedi..

• Vatanda sabah 1035tl fiyat vardı stok yoktu şuan 1095tl olmuş yine stok yok

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-rx-480-8gb-gddr5-256bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.html linkte msi diyor kart asus oda ayrı ilginç
  • enayilik yapıp şu firmalara yüz vermeyin. bir ay almasanız bir eksiğiniz olmaz.

AMAZONDA 220 $ OLAN R9 380 4GB NASIL VATANDA 775 TL YE SATILIYORSA
    230 $ OLAN RX 480 DE BURADA MAKSİMUM 850 TL YE SATILACAK.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

enayilik yapıp şu firmalara yüz vermeyin. bir ay almasanız bir eksiğiniz olmaz.

AMAZONDA 220 $ OLAN R9 380 4GB NASIL VATANDA 775 TL YE SATILIYORSA
    230 $ OLAN RX 480 DE BURADA MAKSİMUM 850 TL YE SATILACAK.

aynen olay budur ne zaman millet bunu ogrenecek merak ediyorum

zor degil stok olan kartlar arasındaki farka baskınlar amazon Türkiye oradan anlasınlar gelmesi gereken veya ineceği fiyatı
  • bu fanbotlar gtx 960 lar ilk çıktığında 1300tl di ozaman laga luga yapmıyordular , birde doların çok düşük olduğu dönemde eminimki yine diyorum burada vırvır yapanların birçoğunun elindeki kart gt 730 yada gtx 750 dir , :)

• aşağıdaki ss deki gibi fiyat koyulabiliyorsa. bu fiyata satılabiliyormuş demektir. ne yazıyor ? amazon 221$ vatan 223$+kdv

distribütör kapağı, dağıtımcı kapağı falan filan

• quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

aşağıdaki ss deki gibi fiyat koyulabiliyorsa. bu fiyata satılabiliyormuş demektir. ne yazıyor ? amazon 221$ vatan 223$+kdv

distribütör kapağı, dağıtımcı kapağı falan filan

olay budur zaten görmeyenler görsünler

Türkiyede çok satılan her ürün için geçerlidir bu olay

• isterse ülke krize girsin bu fiyatlara almayın kardeşim. bunun hükümetle devletle vergiyle alakası filan yok. üstte örneğini verdim. vergi aynı vergi. fiyat dolar bazında neredeyse aynı. 300 TL farkı koyan kapakçı firmalar.

bu kadar kendi milletini seven firmalar yoktur başka ülkede. öldürene kadar seviyor adamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rorschach_ -- 29 Haziran 2016; 13:32:29 >
  • Markaların kendi özel tasarımlı modelleri ne zaman çıkar ?
  • Amazon.com kullanicilari isyanda :)

Karti 499 dolardan satisa koyan paragoz elemana tepki buyuk .

http://www.amazon.com/product-reviews/B01GX5Z4EM/ref=acr_offerlistingpage_text?ie=UTF8&showViewpoints=1
  • amazon fiyatları ile Türkiye fiyatları genel olarak amd kartlar için çok farklı olmuyor zaten.fark oluşturan kartlar genelde evga kartlar.bunun nedeni de evganın ülkemizde

normale göre pahalı olması,amerikada ise anavatan olduğu için hem uygun hemde arada güzel kampanyalarla satılması.yollaması kimilerine göre zor olsa da bir şekilde

garanti hizmetinin olması da cezbediyor insanları.

anormal bir fiyat farkı olması zor 480 için amazon ile Türkiye arasında.ha oluştururlarsa amazon akar.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.