Yüzbaşı
29 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Bir tanıdığımın yardıma ihtiyacı var ama ben anlayamadım. Fonksiyonu hangi metotlarla yazacağız? Yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Oyunu anlatayım size bilen varsa söylesin çıldırma noktasına geldim takıntı oldu 3 saattir aramaktayım.
Oyuna mağara gibi bir yerde başlıyoruz. Third person oynuyoruz envanterimiz var karakterimizin mavi üstü var. İskelet kesiyoruz görünmez iskeleler var büyük baltalı iskeletler var. Oyun demoydu cd si de mavi bir cdydi. Oyunun demosunun sonunda lavlı bir alan var. Oyun hakkında hatırladığım şeyler bu kadar. 11 12 yaşlarımda oynadığım bir oyundu. Biliyorum bilgiler kısıtlı ama illa oynayanınız vardır. Evi talan ettim cdyi bulamadım oyunun isminin baş harfi f olabilir tam hatırlamıyorum uzunca bir ismi vardı tek kelime.
Merhaba arkadaşlar aracımda klima hiç kapanmıyor ışığı sönmüyor beceremedim bir türlü yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba arkadaşlar. 6-7 ay önce forumdan aldığım kulaklığımın dün üstüne bastım ve şuan sağ kulaklığı hiçbir şekilde ses vermiyor. Tamir için eski creative ep630 kablosunu kullanmak istiyorum. Sorum şu: Eğer kabloları değiştirerek tamir yaparsam, kulaklığın ses kalitesinde bozulma olur mu?
Arkadaşlar yaklaşık 7 yıldır creative ep630 kullanıyorum.Canım kulaklığım çok eskidi ve internette yaklaşık 2 haftadır kulaklık araştırıyorum takıntım var sanırım Yüksek ses istiyorum ama tizler kulak tırmalamasın ayrıca ses yalıtımı da iyi olsa fena olmaz.Yani genel olarak dengeli kulaklık istiyorum lakin bass ağırlıklı da olabilir eko ayarı daha kayıpsız oluyor çünkü. Bakındığım kulaklıklar pioneer secl541 ve sony ex650 lakin telefonda dinlediğim için ohm değerleri vs. uyuşsun istiyorum kulaklığı maks. verimde kullanmak istiyorum aşırı takıntılıyım diyebilirim(samsung galaxy a5 kullanıyorum). Bütçe sınırım 180tl daha fazlasına çıkmak istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Daha önce kullandığım kulaklıklar
LG G4 kulaklığı(Ses çok iyi lakin tizler kulak tırmalıyor sanki biraz)
Samsung hs13(Kötü bir kulaklık ses kalitesi düşük)
Sennheiser ın bir modelini denedim lakin sesin kalitesinin iyiliğine karşın yüksekliği oldukça düşük geldi
2 sene sonra yeniden başladığım oyunda, plat seviyesinde 40'ı aşkın oyun oynadım ama hiç denk gelmedi. Otp yapmak için uygun durumda mı sizce? Metaya oldukça uzak durumdayım.
Arkadaşlar bu yöntem çok taktik yöntem çalışacağına eminim.
1-) Hesabınızın e-posta ve şifresini değiştiriyorsunuz. Bu değiştirme işlemini kendi bilgisayarınız ya da internetinizden yapmayın
2-) Devamında Kredi kartınızdan dilediğiniz kadar rp çekiyorsunuz ve şampiyon kostüm vs. Hepsini açıyorsunuz. Bu işlemleri de kendi pc ve internetinizden yapmayın
3-) Sonrasında Hesabınızın çalındığına dair riota ticket atıyorsunuz ve bilgilerinizi vererek hesabı geri alıyorsunuz.
4-) Sonra bankanıza kredi kartınızın izinsiz kullanıldığına dair dava açıyorsunuz ve davayı kazanıyorsunuz. Para hesabınıza geri geliyor. Lakin bu rpyi sözde hesabınızı çalan kişi çektiği için, hesabınızı banlayamıyorlar. Ayrıca kostüm ve şampiyonları geri almaları da mümkün olmuyor. Uğraştırıcı ama sonuçlarına değer. Uygun bir zamanda yapmaya çalışacağım
Arkadaşlar kasamda ön ve arka olmak üzere 2 adet kulaklık girişi var. Kulaklığımı arka tarafa takınca düşük düzey ses alıyorum ama hiçbir cızırtı olmuyor. Ön tarafa takınca ses kalitesi ve yüksekliği harika fakat kulaklık boşta iken acayip bir cızırtı oluyor. Oyunlarda artıyor faremin hareketine göre sayfaları yukarı aşağı yaparken cızırtının frekansı değişiyor. İlginç sorun çözümü mutlaka vardır diye düşünüyorum fakat bana kasa içerisindeki bileşenlerde sorun varmış gibi geldi. Yardımlarınızı bekliyorum.
Arkadaşlar 2 hesabım var bir tanesinde kısayol tuşlarında hiçbir sorun yokken diğerinden oyuna girdiğimde fare sol tuşunu kullanamıyorum markete girmiyor haritada hareket etmiyor ve daha nice sorun var varsayılana dön desem de hiçbir şey değişmiyor ayarlar aynı gibi sorun göremedim yardımcı olursanız sevinirim.

EDIT: Arkadaşlar sorunu çözdüm aynı sorunu yaşayanlar faydalanabilir

Öncelikle sorun olmayan hesaba giriş yapın. Daha sonra Riot Games/League of Legends/Config de bulunan PersistedSettins.json adlı dosyanın herhangi bir yere kopyasını alın. Hesaptan çıkıp sorun yaşadığınız hesaba girin ve kopyayı tekrar aynı konuma yapıştırın. Özel oyuna girip ayarların düzeldiğini görebilirsiniz.
Arkadaşlar merhaba
Monitor alacagim hangisi daha iyidir kotudur pek bilgim yok acikcasi.
Butcem 300tl zaten ikinci el fullhd bir monitor dusunuyorum sadece markalar arasinda kaldim.
300tl altinda 2. El samsung, aoc, pockard bell, acer, dell monitor bulabildim hepsi fullhd ve 5ms. Hepsi de dvi+analog. Sizce fiyat olarak en uygununu alsam pek bir sey degisir mi? Yardimci olursaniz sevinirim.
Hakkında
İlgi Alanları: Bilgisayar ve Parçaları
Forum İmzası:
Intel Core i7 3770 3.4Ghz // 8gb HyperX 1600Mhz // ECS H61H2-mv // Asus GTX760 2G256B // Akasa 550W // 500GB Seagate
Forum İkinci El İmzası:
Intel Core i7 3770
8gb HyperX 16000mhz
ECS H61H2-mv v1.0
Asus GTX760 2GB 265Bit
550w Akasa
500GB Seagate Barracuda
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Bilgisayar
Notebook
LOL
Hecarim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.033
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 31.357 (Bu ay: 190)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 108 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.