Şimdi Ara

Rx 480 Türkiye fiyatı belli oldu(sinerji ve vatan pc)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
1
Favori
7.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Şuan sepete ekle yazıyor kısa süre içinde ürün tedarik edilememektedir yazar. Sırf ilk alıyım resmini çekiyim foruma atayım diye alırlar birazdan. Tam amazondan alınmalık kart.
  • 359 dolar+ kdv nedir abartmışlar fiyatı
  • Nuada0306 N kullanıcısına yanıt
    Bedaya versen sapphire almam.
  • bu fiyata zor satarlar bu karti...
  • Fiyata bak. Bu fiyat sabırsız balıklar için olta ucu yapılmış gibi duruyor. Açıkçası ben bu fiyat TR geneli için geçerli olursa RX 480 falan almam.

Not : Cuma stoklarda yazmış, fiyatı geçtim şimdi alınsa bile bayram sonrası ancak ulaşır, hata edip alan olmasın.
  • hepsiburada gtx 1080 gaming x 4300 tl ucuzmuş bu kart bunuda 1600den satarlar diyordum
  • Ne bekliyordunuz 800 TL mi olacaktı ?

Burası Türkiye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her zaman oldugu gibi gene beklenenden yuksek fiyatı zaten costum modelleri bekleyecem kasa boş boş durmasına ragmen.
    Bide ref fiyatı buysa costum lar 1300 1400 olmaz inşallah ilk çıkış diye fiyat böle kabarık olabilir mi? Sizce fiyat biraz düşer mi?

• Amazondan alır mutluluklar dileriz. stock bol zaten şimdi onlar düşünsün satamadıkları kartları

• SZR_CLN kullanıcısına yanıt
    gtx 970 -r9 390 alacaklar bu kartı bekledi fiyatları da aynı o yüzden alanlar çok olucaktır ve fiyat da maalesef düşmez diye düşünüyorum
  • Çakallık peşindeler işte. 449,00 USD + KDV'nin üstünü çizmişler ve 359 + KDV yazmışlar :)
  • Bence gaza gelenleri avlamak için yapılmış bir şey ve ön sipariş olduğu için de abartmışlardır en geç 1 aya iner fiyatı 1050 liraya.Hele bir de bir iki firma ucuz satsın sinerji illa düşürür. 480 hayali kuruyodum 1080p için ama 470 alacağız bu gidişle herhalde.Umarım gigabayte ın ürünleri daha ucuz olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nuada0306 N kullanıcısına yanıt
    Ben genede biraz bekleme taraftarıyım ben düşer diye düsünüyorum çünkü çok kabarık fiyat eger düşmesse bende amazon dan alır geçerim

• 359 dolar mı? Bu nedir ya?

• Lol demiştik zamanında 8gb vram olanı 1000-1200 tl kazıkla satılacak diye normal sonuç.

Buradan ölücülere selam olsun. Bakın esas nokta kart 449$ + Kdv indirimli hali 359$ + Kdv miş muş moş muhaha abi güldürüyorlar bunlar beni ya.

Vatan 1-2 gün sonra 1300 tl üstü koymasın la acayip gülerim. Tr'den bu kartı almayın beyler amazon üstünden getirtin veya getirenden alın.
  • Biraz bekleyin arkadaşlar beklemekten bıktınız bıktık artık ama Türkiye'de bu işler böyle maalesef. Vatan'a R9 380 yeni geldiğinde ben 935 liraya aldım 1 ay sonra 825TL'ye indirdiler fiyatı. Ayrıca bu başlıktaki 8gb olan model, 4gb modeli daha uygun olacaktır.

...Veya amazon'dan alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myalperen -- 27 Haziran 2016; 16:27:14 >
  •  Rx 480 Türkiye fiyatı belli oldu(sinerji ve vatan pc)
  • 200 dolarlıık kartı 450 dolardan 360 dolara indirdik diye satıyorlar demek.Bir de + kdv var.Komedi gibi...Nerdeyse 2 kat fark var.Ayrıca testleri de çıkmaya başladı.Üstelik kartın performansı da beklenilen seviyeden çok aşağıda...970'den iyi gösteren inceleme de vardı.980'den iyi olduğunu gösteren inceleme de.Witcher 3'te ekstra ışık ayarları, kapalı,hairworks kapalı,gölgeler,çimen ve su high ve kalan ultra 1080p 45-60 fps arası vermiş.970 ile herşey son ayarda hairworks 2X AA açık 50-70 fps civarı alınıyor.Hairworks kapalı 60 fps veren kart 970'i bile geçemeyecek anlaşılan.Hairworks otomatik 15-20 fps farkettiriyor zaten.490'ı 970,490X'i 980 ayarında yaparlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 29 Haziran 2016; 17:31:51 >

• Acele etmeyin
    Bunlar ilk satan pahaliya satar muhabbeti , Vatan bilgisayardan bildigimiz strateji. Bekledigim TR fiyat 1200-1400 civari idi . Forumdaki akillilar 850-950 civari gelecek diyordu. ALMAYIN . Yurtdisi fiyatlarini görelim önce .

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.