Şimdi Ara

Rx 480 Türkiye fiyatı belli oldu(sinerji ve vatan pc) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
1
Favori
7.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zotacing

500-600TL olacağını sananlar vardı.

Bu uyduruk turbo takılmış şahine 1000TL verene kadar gider 1000TL'ye Zotac GTX970 AMP! Extreme Core Edition alırım, en azından kalite.

600-700 e bulursan al ikinci elini
  • rorschach_ kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım satılır neden satılmasın ama 10 kar edilecekse 1 kar edilir. Şimdi stok eritmeye çalışılan bir kart ile piyasa yeni girecek ve kar etme kaygısı duyulan bir kartı aynı kefeye koymaya çalıştığının farkındasın değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

500-600TL olacağını sananlar vardı.

Bu uyduruk turbo takılmış şahine 1000TL verene kadar gider 1000TL'ye Zotac GTX970 AMP! Extreme Core Edition alırım, en azından kalite.

850-900tl ye en az 1 yıl garantili ikinci elini bulursan kaçırma on numara karttır msi gtx 100me almasaydım ikinci alacağım kart kesinlikle o olurdu. referans rx 480 e 1095tl vermekten iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: trumpet

Amazon.com kullanicilari isyanda :)

Karti 499 dolardan satisa koyan paragoz elemana tepki buyuk .

http://www.amazon.com/product-reviews/B01GX5Z4EM/ref=acr_offerlistingpage_text?ie=UTF8&showViewpoints=1

Tepkiler fena

• YAZICIOĞLU kullanıcısına yanıt
    çakala bak yaaa
  • Muhtemelen temmuz ortası yada sonu gibi çıkar ama onlarda ilk etapta pahalı olacaktır.
  • Sence referans tasarım mı alayım, özel tasarım mı ? Nisandan belli bekliyorum dayanamayacağım artık :D
  • Net cevap vereyim hiçbir markanın referans tasarımını almayın blower fanın gürültüsü ve sıcaklığa bağlı sorunlarla boğuşmak istemiyorsanız özel soğutmalı kartları bekleyin. Acil olarak bir kart almanız gerekiyorsa gtx 970 şuan için halen en iyi tercih 850tl bütçeyle garantili ikinci el zotac gtx 970 amp come extreme, galax gtx 970 hof, evga gtx 970 ftw+, msi gtx 970 100me, giga gtx 970 g1 gibi üst modellere yönelin.
  • özel kartlar allah bilir ne kadar olacak
  • http://www.vatanbilgisayar.com/radeon-rx-480-8g-gddr5-pci-e-hdmi-triple-dp-uefi-.html

987tl ye düşmüş ha gayret 1-2 günde 100tl düşüyorsa bayramdan sonra tam alınacak kıvama gelir tabi dolarda ciddi bir artış olmazsa
  • amozonda satışı başladı mı??? bu kartın az bakındım bulamadım

türkiye ortalama fiyatı 340 dolar bu arada
  • Vatan pc fiyatı eklendi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler garanti durumu da var. Yani garantisiz ürün almak nasıldır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sunstorms

Arkadaşım satılır neden satılmasın ama 10 kar edilecekse 1 kar edilir. Şimdi stok eritmeye çalışılan bir kart ile piyasa yeni girecek ve kar etme kaygısı duyulan bir kartı aynı kefeye koymaya çalıştığının farkındasın değil mi ?

Zaten stok eritme tek bizim ülkemize özel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rorschach_ -- 29 Haziran 2016; 18:11:34 >
  • Yakında göreceğim ben o 1200 yazanları.

Kart 980 ayarında gelecek diye millet gaza geldi, bunlar da fiyatları şişirdiler. Şimdi görüyoruz ki kart bildiğin 970 in dx12 özürlü olmayanı. Milletin hevesi kırıldı bir kere ve çoğu referans olmayan modelleri beklemeye başladı.

1 aya kalmaz 800 liralara referansları görmeye başlarız çünkü eminim satamayacaklar ve büyük miktarda ellerinde patlayacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • k2fg9 kullanıcısına yanıt
    Umarim dedigin gibi olur . 2 tane referans alip sivi bloklarini taktimmi olay tamamdir benim icin :)
  • trumpet kullanıcısına yanıt
    Sıvı soğutma takman saçma olur çünkü referans kart overclock özürlü. Hem referans kart olması hem de 8 in gereksiz olması sebebi ile bu kartlar satılmayacak bence, tabi ki düşündüğüm kadar çok stok ile geldiyseler. Stok az ise zaten satılır gider.

• k2fg9 kullanıcısına yanıt
    valla ben bugun cikan testlere bakiyorum . Sivi sogutma ile saglam OC olur bu kartlar . Ozel sogutmali modellerde cogunlukla referans kartlarin uzerine yapilan tasarimlardir . yani sogutmanin altindaki kart ayni ilk etapta .

Bugun yayinlanan bir testte su veriler elde edilmis :

Guru3D :

Rx 480 Türkiye fiyatı belli oldu(sinerji ve vatan pc)

ComputerBase

Daha fazla benchmark .

http://www.tweakpc.de/hardware/tests/grafikkarten/amd_radeon_rx_480/s03.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trumpet -- 29 Haziran 2016; 21:42:52 >

• Sapphire'in özel tasarımını bekliyorum. 1000 lira altı hayal oldu.

• trumpet kullanıcısına yanıt
    3dmark sonucu saçma. Saat hızı artışı ile performans artışı orantısız. Diğeri ise %3,5 gibi görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.