Şimdi Ara

Rx 480 Türkiye fiyatı belli oldu(sinerji ve vatan pc) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
1
Favori
7.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çünkü bu kart 230 dolar. Ayrıca fiyat biraz daha aşağı çekilebilir belki. Hele satışı başlasın bakalım.
  • Almıyoruz bu fiyata. Ülke krize girsin yine almayın amd. Amerika kazansın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asiruhh1903 kullanıcısına yanıt
    Teki geçerse diyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş sen çok boş konuşuyorsun.

• Almamak lazım o fiyatlar daha da düşecek.

• Evet zaten 800 tl olacak bir iki haftaya

Diger arkadasin dedigi gibi bu fiyat urune ilk sahip olmaya calisan sazanlar icin

• Kardeş sen çok boş konuşuyorsun.

• gerçekten iyi fiyat ama ben genede nvidia derim bu yazılım güncelleme sıklığı ve physics bana çok cazip geliyor alan arkadaşlar güle güle kullansın
  • tahminimce oclu 390>480 miş sizan testlere göre

• Youtubedeki performans testleri sahte arkadaşlar intikal etmeyin.
  • Sinerjiden almayacağımız belli oldu en azından.

• Laptop satıp sistem mi kursak ne ya.

Fiyatlar öyle bir düşecek ki.

• 200 dolarlık kart 1000 lira yazzzıklar olsun haram zıkkım olsun aldığınız vergiler
  • Arkadaşlar herkesin yanlış anladığı bir durum var onu netleştirmek lazım. Bu kartın 4 gbsi 200 USD, 8 GB'si 240 USD. İlk olarak 8gbliği çıkacak. Fiyatlar o yüzden böyle. 1 ay sonra 4gblik rx480i dolar uçmazsa 750 TL gibi bir fiyattan alabilirsiniz.
  • 8gb için (240 dolarlık) 995 iyi gibi. 900 olsa daha tatlı olurdu ki ilk çıkıştan bahsediyoruz. 1-2 ay sonra 800'e bile bulunur bu kart. (aynısını 280 ve 660-ti'da yaşadım)

Benim iştahım acayip kabardı. Nete düşen testlerde de hemen hemen 980 yakalamış bir karttan bahsediyoruz.

Amazona gelirse salisesinde çekerim, 1-2 ay beklemem.

Amazondan vergisi ile beraber 850-870 tl gibi bir fiyata geliyor. 2 günde evime gelebilecek olması karşılığında 50 lira fazladan veririm, gerisi fuzuli, istet amazondan gitsin.

Ancak tahmin ettiğimiz gibi oldu TR fiyatları da o kadar fahiş çıkmadı. 8 gb lık versiyon 900 liraya kadar fena değil benim gözümde. 2.95'lik bir kurdan bahsediyoruz neticede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshmind -- 28 Haziran 2016; 21:34:47 >
  • Fallout kullanıcısına yanıt
    Merhaba.. Amazon üzerinden alınan ekran kartlarında garanti nasıl oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: 4007

evga garanti veriyor ama onda amd kartlar yok

digerlerinin garantisi yok kart elinde patlıyor

benim bildiğim bu şekilde

evga da da, yurt dışına tamire gönderirsen dönüşte tekrar vergi ödüyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Bazı markalar, yine bazı satıcılar global/universal garanti veriyorlar. Olmayanlarında iste 15 ila 20 dolar arasında değişen bir farkla 1-2 yıllık (ürününe göre) garanti alabiliyorsunuz. İlk 45 gün koşulsuz iadeleri zaten uzun yıllardır var.

Bu güne kadar yaptığım hiç bir alışverişte yüz üstü bırakmadı Amazon. Sadece beni değil, kendisinin AMAZON olmasını sağlayan milyonlarca kullanıcısını da aynı şekilde -ki boşuna herkes oraya saldırmıyor ürün almak için. 6 yıldır düzenli alışverişimi yaparım kendilerinden, bulduğum tüm ürünleri hiç bir riske girmeden amazondan istetirim.

İstediğin her konuda yardımcı oluyorlar. Bazen garantisi geçiyor yine gönderiyorsun yine ilgileniyorlar, sorumlu firmaya iletir amazon olarak rica ederiz dediklerine bizzat şahit olup faydanalandım. (razer sabertooth ve sennheiser kulaklığım için )

Ancak dediğim gibi kartların TR fiyatlarıda hiç fena değil. İlk başta bir 1200 gözüktü şu sıralar fiyatlarda geri adım atılmış görünüyor. Herkes 1000-1100 civarı bekliyordu 8gb'lığı ama 900-990 lira civarlarında bulabileceğiz. Beklediğimiz fiyatlardan çıkarsa TR'den almak daha mantıklı olacaktır.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.