Şimdi Ara

Rx 480 Türkiye fiyatı belli oldu(sinerji ve vatan pc) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
1
Favori
7.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kart şu anda 980i tehdit bile edemiyor. Bence Türkiye için fiyasko oldu. Yurt dışı için ise 4 gb olan model f/p lideri.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • k2fg9 kullanıcısına yanıt
    Bugun yapilan benchlerin hepsi +- ayni sonuclari vermekte .

Elinizde daha guvenilir veri varsa paylasmanizi arz ederim .
  • trumpet kullanıcısına yanıt
    Anlatmak istediğim, kart overclock ile bile 980 e yaklaşamıyor. Buna sıvı soğutma takmak anlamsız. Cf olayına takmak ise daha anlamsız. Blowerın ses sorununu çözer sadece.

Tesekkurler bilgi icin .

sivi sogutmaya bagli 290x var bir adet makinada . Belki garantili 2. el fiyatlarida 700-750 TL ye kadar dusmusken 2. 290x takar oyle kullanirim . Biraz psikolojime bagli bu olay :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: trumpet

Tesekkurler bilgi icin .

sivi sogutmaya bagli 290x var bir adet makinada . Belki garantili 2. el fiyatlarida 700-750 TL ye kadar dusmusken 2. 290x takar oyle kullanirim . Biraz psikolojime bagli bu olay :))

Yeni kartlarda PDA var, msaa örneklem açınca verimi çok artıyor.
    O daha mantıklı. Bana cf/sli soğuk geliyor. Tek kart taraftarıyım. Bu arada 290x lere bios mod atıp 390x yapma olayı var mıydı yoksa yanlış mı hatırlıyorum? Sanırım bazı modellere oluyordu.

varsa bile pek ilgilenmiyorum bu tarz bios oyunlarindan . Kart tamamen her seyime yetiyor . Ama yapmisken cf yapmak ta yakisir .
     Rx 480 Türkiye fiyatı belli oldu(sinerji ve vatan pc)

AMD RX 480 Custom Cards Can Hit 1.4-1.6Ghz AIBs Report – Asus Announces RX 480 Strix & MSI RX 480 Gaming Leaks Out

http://wccftech.com/amd-rx-480-asus-strix-msi-gaming/

• Şimdiye kadar eldeki sonuçlara göre rx 480 benim için hayal kırıklığı oldu gtx 970 i değiştirmek için hiçbir geçerli neden göremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

AMD RX 480 Custom Cards Can Hit 1.4-1.6Ghz AIBs Report – Asus Announces RX 480 Strix & MSI RX 480 Gaming Leaks Out

http://wccftech.com/amd-rx-480-asus-strix-msi-gaming/

eyvallah .

Referans kartlara göre pcb daha uzun olmuş gibi. Neden böyle bir şey yapmışlarki.
  • UK ve US fiyatlari :

UK den alacak olursaniz Pound fiyatindan 20% VAT cekmeniz gerekir . TR ye girerken 18% vergi odersiniz .

UK :

US :

• quote:

Orijinalden alıntı: Flatronx

Referans kartlara göre pcb daha uzun olmuş gibi. Neden böyle bir şey yapmışlarki.

Custom desgin adi altinda kendi pcb lerini kullanmis olabilirler . Ancak Sapphire 290x tri-x lerin ozellikle en ust seviye 11226-00-40G modeli bile referans tasarim uzerinden tasarlanan bir karttir .

Farklilik olabilir , ama genelde ilk cikan ozel sogutmali kartlar ref design uzerine tasarlanir . Belki burada farkli bir uygulama vardir . I dont know .
  • fiyatta haklısınız sitem etmeye gerek yok türkiyeden almayın miss gibi amazon var ordan alın hatta bfye az kaldı o zaman alırız
  • rx 480 4 gb olacağı fiyat 700 TL

az bekleyin stok gelsin

http://forum.donanimhaber.com/m_118157996/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: trumpet

UK ve US fiyatlari :

UK den alacak olursaniz Pound fiyatindan 20% VAT cekmeniz gerekir . TR ye girerken 18% vergi odersiniz .

UK :

US :

bu hangi site kullandığın?

• Deli overclock oluyor kart galiba ? Ozel tasarımlılar fena yürümüş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kart için hayal kırıklığı vs. gibi söylemleri olanlar galiba GTX 980-970 kullanıcıları. Zaten elinizde üst düzey biir canavar var ve bu kart orta segment bir kart. Fiyat normal seviyelere düştüğünde GTX 960 fiyatına alınabilecek bir kart ve ondan %50 daha hızlı. Ben 900 TL'yi geçemeyeceğim için 960 yerine RX480'i bekledim ve GTX 760'dan geçeceğim için 970'den düşük performans verse dahi benim için f/p bir üründür. 200 $'lık kartı 400-500 $'lık kartlarla kıyaslamak nasıl bir kafa yapısıdır. Yıllardır Nvidia kullanırım Physx Cuda core gibi Nvidia exclusive olaylar ve sürücü sorunları yüzünden Amd'den hep uzak durdum ama artık enayi yerine konulmaya gerek yok Amd tam benim ihtiyacımı karşılayacak bir kart yapmış.

SÜRÜCÜ GÜNCELLEMELERİ GELMEDEN İLK TEST SONUÇLARINA GÖRE KARTI İTİN BİR TARAFINA SOKMAYIN

• Şu fiyatlar bir miktar normale döndüğünde ortalığı kasıp kavuracak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.