Şimdi Ara

Rüyada ya da uyku sırasında ruhun çıkmaya çalışmasını hisseden oldu mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
43.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gentlemen , bu olay 3.kez oldu ve halen hayattayım çok şükür.

Şimdi rüya sırasında oluyor ama o an geldiğinde sanki uykuda olduğumu anlıyorum.

Bildiğiniz ruhum bedenimden çıkmaya çalışıyor. Bunu somut olarak resmen hissediyorum.

Sanki tüm vücuduma yayılmış bir his oluyor.

Şöyle betimlemeye çalışayım; önce yüzüm ve yüz bölgemiz gerilmeye başlıyor, sonra her yerimi kaplıyor o his. Nasıl anlatayım yüzümün içinden böyle hani PlayStation kolu titrer ya aynı o his kaplıyor her tarafımı.

Sonra bedenden çıkmaya çalışıyor. Ama o an o kadar keyifli ki insan hareket etmek istemiyor.

Birkaç mikro saniye sonra ben ruhumun bedenden çıkmaya çalıştığını anlıyorum.

Ve o an daha ölmek istemediğimi düşünüyorum.

Ve birde o anlatılamaz, yaşanır his kayboluyor.

Ve kalbim küt küt atar bir biçimde sırılsıklam uyanıyorum ama halen yarı uykuda oluyorum. Yine de o an uykuda olduğumu ve o durumun geçtiğini anlıyorum.
    _-----_

Daha önce buna benzer olayınız oldu mu uyku sırasında?

Ben bu durumun bana yapılmış bir uyarı olarak nitelendiriyorum

Çünkü herhangi bir hastalığım yok ruhsal ve ailede de yok. Ayrıca bu durum hep olmuyor şuana kadar dünküyle beraber 3.oldu

Açıkçası 2.oluşundan sonra eğer 3.kez olursa bu sefer cidden ruhlar alemine karışacağımı düşünüyordum. Ama şükürler olsun ki olmadı.

Yine de olmayacak diye bir şey yok. Bir bakmışsın 4.sü olmuş ve ben ruhlar alemine karışmışım

Belki de insanlar ölürken benin yaşadığım o hissi veya ona benzer bir his yaşıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ruhun cikiyor zaten. Zamaninda bununla ilgili yazi okumustum.

• quote:

Orijinalden alıntı: swswsw

Ruhun cikiyor zaten. Zamaninda bununla ilgili yazi okumustum.

Evet ama bunu hissetmek de nedir?

• Titreyip, çınlama falan duyuyormusun ?
  • hocam ''Yine de olmayacak diye bir şey yok. Bir bakmışsın 4.sü olmuş ve ben ruhlar alemine karışmışım '' buraya gelince güldüm nedensiz kusura bakmayın

uyku felci geçiriyor olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ans Destroyer -- 26 Mayıs 2014; 1:43:42 >
  • Benimkiyle dota oynuyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Anus Destroyer

hocam ''Yine de olmayacak diye bir şey yok. Bir bakmışsın 4.sü olmuş ve ben ruhlar alemine karışmışım '' buraya gelince güldüm nedensiz kusura bakmayın

Hiç sanmıyorum hocam uyku felçinin belirtileri ile benim yaşadığım olay alakasız
    Bir kere uyku felcinde ister rüyada ister yatakta ol hiçhiçbir türlü hareket edemezsin. Ancak benim yaşadığım olay hareketli hatta 2.görüşümde uzun bir kaydıraktan aşağı kayarken ruhun çıkmaya çalıştığını hissediyordum.

Bir ihtimal daha var o da astral seyahat mı dersin

• İnşallah csb dir kardeşim, sende de mi oluyor :((

• Benim bildiğim bu astral seyahat. Rüyada olduğunu anlamak ise lucid dream. Deneyip de yapamayanlar var(ben) keyfini çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: DeathLost

quote:

Orijinalden alıntı: Anus Destroyer

hocam ''Yine de olmayacak diye bir şey yok. Bir bakmışsın 4.sü olmuş ve ben ruhlar alemine karışmışım '' buraya gelince güldüm nedensiz kusura bakmayın

Hiç sanmıyorum hocam uyku felçinin belirtileri ile benim yaşadığım olay alakasız
    Bir kere uyku felcinde ister rüyada ister yatakta ol hiçhiçbir türlü hareket edemezsin. Ancak benim yaşadığım olay hareketli hatta 2.görüşümde uzun bir kaydıraktan aşağı kayarken ruhun çıkmaya çalıştığını hissediyordum.

Bir ihtimal daha var o da astral seyahat mı dersin

Ruh çıkıyorsa astral seyahat olabilir iyice araştırmak lazım hocam peşini bırakmayın

• kardeşim bana da oldu aynısı ve ciddi ciddi ruhun çıktığını hissettim..uyku felci sanırım..ama ilk kez olduğu için ödüm kopmuştu çünkü ne uyanabiliyordum ne o durumdan kurtulabiliyordum..zihnim açıktı ve dua etmeye başladım, saniyeler sonra sıçrayarak uyanverdim..
  • ben yaşadım hocam.. kötü bi duygu nefes nefese kalmıştım.. birazda korkmuştum .. Allah kimsenin başına vermesin hocam..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.