Şimdi Ara

Runtastic Road Bike Pro ucretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.686
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bisiklet kullaniyorsaniz ve sonrasinda performans icin gerekli bazi bilgilere ihtiyac duyuyorsaniz guzel program. Ben yol bisikletimde kalp atis kemeri ile birlikte kullaniyorum.

http://link.runtastic.com/u/nrd.php?p=cXM8z3xYKv_48511_1153412_6_2&ems_l=575365&d=NWY0YmE5NjJlYWE3N2YwZWVjM2IyODBjMWI1Y2U2Y2Q2NGJiY2E5MA%3D%3D%7C

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler.

Playstore’da ücretsiz imiş;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.runtastic.android.roadbike.pro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satın aldığım halde kullanmadığım Runtastic Pro! Sürekli reklam gösterip ekstra paketler satmaya çalışan garip garip işler yapan bir uygulama olarak aklımda kaldı, sanırım 2-3 yıl kadar önce kaldırdım.
  • Teşekkürler indirdim, hava güzelleşsin bir güzel deneriz

Hazır bu işle uğraşan arkadaşlar buradayken sorayım; aranızda belki bisiklet sürerken mi band 2 gibi akıllı bileklik kullanan vardır. Bu cihazların kalori hesaplaması yakın doğruluk payı sağlıyor mu? Bir çocuğa anlatır gibi anlatırsanız sevinirim, cahilim bu konuda.

• hocam bisikleti de yeni almıştım, çok işe yarayacak gibi duruyor teşekkür ederim
  • Teşekkürler bilgilendirme için. İndirdim

• Usbehci kullanıcısına yanıt
    Amazfit pace kullanıyorum, dün 11 km yaptım amazfit 424 kalori gösterdi, ancak Strava 175 kalori gösterdi aynı yola. Sanırım strava daha doğru hesaplıyor “elevation gain” değeriyle ne kadar düz yolda gittin ne kadar rampa çıktın ona göre hesaplama yapıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • melih06 M kullanıcısına yanıt
    Amaze fit'in aslında daha doğru sonuç vermesi gerekmez mi hocam? Sonuçta kalp atışını ölçen bir cihaz ama strava eğim, hız ve kiloya göre yaklaşık bir değer verir. Bende bir kaç uygulama kullandım ve hepsi yaklaşık kalori değeri verdi ama bana sanki doğruymuş gibi gelmiyor.

• Aktif bisiklete biniyorum ve bu programı da uzun süredir kullanıyorum bence faydalı bir uygulama, binmeye başlamadan uygulamayı açıyorum o arka planda kaydediyor. Kayıtlarınızı internete yükleyip saklıyor, yıllar önce yaptığım turları bu sayede uygulamadan görebiliyorum, istatistiki ilgileri de gayet gerçeğe yakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Usbehci

Amaze fit'in aslında daha doğru sonuç vermesi gerekmez mi hocam? Sonuçta kalp atışını ölçen bir cihaz ama strava eğim, hız ve kiloya göre yaklaşık bir değer verir. Bende bir kaç uygulama kullandım ve hepsi yaklaşık kalori değeri verdi ama bana sanki doğruymuş gibi gelmiyor.

Amazfit bip ya da pace koşu ve yürüyüşte doğru hesaplıyor. Bisiklette kalori hesaplamada bana hata var gibi geliyor, geliştirilmesi gerekiyor. Ayrıca amazfit yürüyüşü stravaya koşu olarak aktarıyor, böyle olunca amazfit yürüyüşe düşük, strava yüksek kalori veriyor.

• Nabiz atislarini gogus bandi, akilli saatlere gore daha dogru olcer. Bu sayede hangi nabiz atislarindan sonre yuksek kalori harcamaya baslarsiniz, hangi degerler normal yada riskli gorebilirsiniz. Antreman yaptikca nabiz atis rakkamlari daha dusuk degerlerde olmaya baslar.

Akilli saatler bir fikir vermesi acisindan faydali ama bisiklet surerken koldaki vibrasyonlari yanlis degerlendirebilir.

• çok teşekkürler.
  • aldık attık library de dursun tşk.
  • Pro ile pro olmayan arasındaki fark nedir? Pro olmayanı kullanıyorum, işimi görüyor. Bazen konumumu bulması zaman alıyor.
    Edit: Pro’da çevrimdışı harita indiriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaelmaslim -- 25 Mart 2018; 18:25:44 >
  • Strava vardi bunu da indirdik teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.