Şimdi Ara

Ruhsatı Yanınıza Alıyor musunuz? Anket Eklendi !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 43
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • VR_27 (9 mesaj) beyazakbil (5 mesaj) goodorevil (3 mesaj) hsn_33 (3 mesaj) candeniz_1991 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (29 mesaj) Mobil (28 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (3 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Ruhsatı Yanınıza Alıyor musunuz? Anket Eklendi !
Sayfaya Git:
Sayfa:

Ruhsatı Yanınıza Alıyor musunuz? Anket Eklendi !

(En Son Oy Tarihi: 19.9.2018)
Giriş
    3823 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yıllardır ne eve girerken ne de başka yerde uzun süreli kalacak olsam bir gün bile ruhsatı yanıma/eve almadım. Hep arabada durur ruhsat. Hatta çevirmeye girmedikçe bakmam bile yerinde mi duruyor mu diye. Hani şu an baksam ruhsat çalınmış olsa ne ara çalındığını bile bilmem o derece.
    Sizde durumlar nasıl? Gerçekten her gün ruhsatı eve götürüp getiren var mı? Ruhsatlı şekilde araç çalınsa ne değişir ihbar ettikten sonra bunu da merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 21 Şubat 2018; 21:27:54 >

|
    |
  • Yani işte çalıntı araç bir çevirmeye girse, çalanlar ruhsatı bulmuşsa rahatça geçebilir çevirmeden. Ama ruhsat yoksa o araç o çevirmeden geçemez.
    Eve gotursem illaki bigun evde unuturum. Sonra cevirmede cezayi yerim. En iyisi arabada kalmasi. Ehliyetide ruhsatin yanina koyuyorum. Cunku onuda unutabilirim
  • Yarbay
    28171 Mesaj
    Hiç almadım yanıma. En son muayenede baktım hala orada kağıtlar sorun yok.
    |
    |
  • Yarbay
    3823 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Ben de öyle hiç almadım almıyorum yanıma. Ruhsatlı şekilde araba çalınsa ne olabilir ki ?
    |
    |
  • DH Yönetici
    4835 Mesaj
    Torpidoya atıyorum, bazen aylarca görmediğim oluyor .
    |
    |
  • Yüzbaşı
    466 Mesaj
    Aynı şekil torpidoda duruyo en son aralıkta şehirlerarası yolda çevirmede istemişlerdi o gün bu gündür bakmadım bile ama şuan içime kurt düştü inip bakıcam yoksa gece uyuyamam huyum kurusun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1196 Mesaj
    arabayı çalsalar siz daha çalındığının farkına varmadan gece , bir cinayet işleseler ve ruhsatınızı olay yerine atıp kaçsalar. başınız bayağı derde girer . arabada evrak bırakılmaz . ben bırakmam .
  • Yarbay
    3823 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Her gün eve götürüp getiriyor musunuz hocam siz? Adalet sistemimiz savunulacak gibi değil ama bir ruhsatla da kalacağını sanmıyorum hocam. Basbayağı kasıtlı atıldığı belli olur yani. Kim ne diye ruhsatı cebinde taşısın ve düşürsün ki
    |
    |
    beyazakbil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14803 Mesaj
    Hocam ufak bir çanta edinin. Gençseniz ufak bir spor çanta olabilir. Cüzdan, anahtar, ruhsat, fener gibi zerzevatı içinde taşıyorum. Kafam rahat.
  • Yarbay
    4623 Mesaj
    Ufak bir çantam var. İçinde ruhsatım, cüzdanım, arabanın ve evin anahtarları var. Arabayla çıkacağım zaman çantayı alıyorum, arabanın torpidosuna atıyorum. Eve çıkarken de çantayı alıp çıkıyorum. Bana pratik geliyor.
    |
    |
  • Teğmen
    197 Mesaj
    Montunuzun iç cebi varsa sizinle de gezebilir ama bu seferde arabadan bağımsız çalınma ihtimali oluyor gittiğiniz yerlere göre.
    |
    |
  • Yarbay
    3823 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Aslında o doğru hocam. Gerçekten küçük bir çanta işi sağlama alır tabi. Genelde insanlar ne yapıyor onu merak ediyorum. Zannetmiyorum eve götürdüklerini büyük çoğunluğun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    goodorevil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4291 Mesaj
    Daima evde durur anahtarla birlikte...Çıkarken alırım gelince yine evdeki yerine...
    |
    |
  • Binbaşı
    1665 Mesaj
    Araçta benden başka kimsenin bulamayacağı bir yerde durur sürekli.

|
    |
  • Yarbay
    6259 Mesaj
    Şehir dışında misafirlikte yanıma alıyorum kalacaksam uzun süre
    |
    |
  • Yüzbaşı
    748 Mesaj
    Her zaman yanıma alırım.
    |
    |
  • Yarbay
    2858 Mesaj
    Bende hiç yanıma almam aylarca yüzüne bakmam Hayır yani arabayla beraber ruhsat çalınsa ne olacak.Polis aracın benim olduğuna mı inanmayacak

• Binbaşı
    1486 Mesaj
    Arabada bıraktığımızı hatırlamıyorum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    803 Mesaj
    En son geçen sene muayenede görmüştüm ruhsatı. Yarın bi bakayım yerinde duruyor mu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    13988 Mesaj
    Bayiden çıkarken torpidoya atarım, sadece lazım olduğunda alırım ordan.

Arabayı bırakıp şehir dışına çıkacağım zamana yanıma alırım ama.

|
    |
  • Yarbay
    14803 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hsn_33

Bende hiç yanıma almam aylarca yüzüne bakmam Hayır yani arabayla beraber ruhsat çalınsa ne olacak.Polis aracın benim olduğuna mı inanmayacak

Yani işte çalıntı araç bir çevirmeye girse, çalanlar ruhsatı bulmuşsa rahatça geçebilir çevirmeden. Ama ruhsat yoksa o araç o çevirmeden geçemez.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.