Şimdi Ara

RTÜK'ten Fox Ana Haber'e Yayın Durdurma Cezası (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
2
Favori
9.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
235 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • RTÜK Çizgifilmlerdeki öpüşme sahnesini bile sansürlettirdi. Çok saçma. Yurtdışında böyle bir yasak yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • diktator is basinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berbatine kullanıcısına yanıt
    Portakal yıllardır haber sunuyor. Yıllardır bir tane bile olumlu haberini görmediysen her gün izliyorsun o zaman bu adamı. Madem rahatsız oluyorsun, partizan görüyorsun izleme. Şu adamın açığını yakalayalım diye muhaliflerden çok senin gibiler izliyor. Beğenmiyorsan ahaber'i, trt'yi izleyebilorsin. Tam sizlik haberler var oralarda.

• Yalanın bile bir sınırı olmalı.

• Televizyonlarda dizilerde cinayet serbest,mafyacılık serbest,tecavüz serbest...

Fakat;

Hükümeti eleştirmek yasak,sigara yasak,alkol yasak...

Ama tekrar söylüyorum tecavüz sahneleri serbest...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kahya Yahya -- 18 Nisan 2020; 12:9:42 >
  • A haber neyse Fox ta o dur. Ne eksik ne fazla. İki kısım da yandaş, objetiflikten bi haberler. İkisinin de ne memlekete kattığı birşey var nede elle tutulur bi işleri.

Birgün objektif bir medya kanalı çıkana kadar tv izlemiyorum.

• Şu Portakal Şehir hastanesinde yalandan Koltuk değnekli hastayı programa çıkaran değil mi ?
    Sonra ne hasta nede değenek kullandığı kameralardan tespit edilmişti. Tam düzmece haber manyağı bunlar Uğur Dündar ın selefi :)Boşver birlikte iyi salladık :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruzgarnufel

A haber neyse Fox ta o dur. Ne eksik ne fazla. İki kısım da yandaş, objetiflikten bi haberler. İkisinin de ne memlekete kattığı birşey var nede elle tutulur bi işleri.

Birgün objektif bir medya kanalı çıkana kadar tv izlemiyorum.
    abartma sende. Fox ile ahaber, akit, beyaz tv gibi kanalların seviyesi kesinlikle aynı değil.

fox tv evet muhalif bir kanal biliyoruz ama kesinlikle de biatçı değiller

ben az görmedim "bu konuda muhalefet yanlış yaptı diye" , ayrıca hükümetin yaptığı bazı doğru işlere de "bu doğru bir yaklaşım " dediklerini de kaç kere işittim.. ayrıca akp'ye ve rte'ye hiç bir zaman iftira attıklarını da görmedim. ahaber'in muhalefet ile olan haberlerinin %80'i yalan ve çarpıtma haber.

ahaber'de asla ama asla recep ve tayfası sorgulanamaz, sorgulanması teklif dahil edilemez. tamamiyle biat kültürü vardır. her yaptıkları doğrudur. muhaliflerin her yaptığı ise yanlıştır. ahaber'de asla ama asla hükümet şu konuda hata yaptı, muhalafet şu konuda haklı gibi bir yaklaşım göremezsin.

• Keske kapansa abd destekcisi

• Başarılı kuruluşlara tahamülleri yok. Hani olur da insanlar yandaşlığın değil liyakatın önemli olduğunu anlarsa %1 oy alamazlar diye korkuyorlar. Yanlış yaızlmış, KJ hatası ama niyet kötü olunca ceza kesersin.

Yalan haber yapmak yasak olsa A Haber vs 1 gün açık kalamaz.

Fox'un kötüleyen haber yapmasını yandaşlık olarak yorumlamışsınız. Alakası yok. Ülkede çoğu şey çok kötü, o nedenle kötü haber yapıyorlar. Doğru haber yani yandaş falan değil.
  • Sunucunun haber sunma şekli; fıkrada gülünmesi gereken kısmın tekrardan üstünden geçilmesi gibi resmen. Yayınlar kesinlikle tarafsız sunulmalı. Taraf olacaksa bu kesim sadece ve sadece izleyicidir. Haberler fikirleri empoze etmek için değil halk ile paylasilmak içindir. Haber içinde dahi herhangi bir subliminal hareket benim kalemimde etik dışıdır.

• Bir kez daha olursa yayın lisansları iptal.
  • yok artık; yaparlar hocam
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Cevap veremez. Okumadı çünkü. Alışmış herkesi kendisi gibi fanatik görmeye.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.