Şimdi Ara

RTE'den müjde: Şahsıma yapılan hakaret davalarını bir kereliğe mahsus geri çekiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişiminde hayatını kaybedenler için Beştepe'de düzenlenen "Şehitleri Anma" programında şahsına yapılan hakaretlerle ilgili bütün davaları bir kerelik olmak üzere geri çektiğini açıkladı. Erdoğan, "Bir milat olarak, ben bu vesile ile şu ana kadar şahsıma her türlü saygısızlığı hakareti yapanları bir kereye mahsus davalarımı geri çekiyorum" dedi.

Konuşmadan satır başları:

Sadece FETÖ ile değil, diğerleriyle olan mücadelemizi daha güçlü şekilde sürdüreceğiz. Suriye'de, Irak'ta, Libya'da oynanan oyunu da bozacağız. Dünyanın her yerinde oynanan oyunları bozacağız.

Bunların hiçbiri ülkemizde yaşananlardan bağımsız değildir, hepsi aynı senaryonun farklı sahnelerinden ibarettir. Dünyanın farklı bölgelerindeki pek çok şehirde 100 milyonlarca insanın kalbi, 15 Temmuz gecesi bizim için atıyordu.

http://t24.com.tr/haber/cumhurbaskani-erdogan-konusuyor,352572

• cılkını cıkarmıştı a diyene dava açıyordu yerinde bir karar olmuş....sadece ağır küfür ve tacize açması lazım..
  • Helal olsun.
    Recep Tayyip Erdoğan,Kanuni ön adını almalıdır.
  • Reyisss be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıcak fırsatlar bölümüne konu açmalıydık.
  • Yapma be reis. Onlar merhameti hakketmiyor. İnternette utanmadan ülkenin cumhurbaşkanına saydırıyorlar. Sonucunu da çeksinler.
  • Müjdesi ona kalsın
  • bence para cezası olmalı en fazla hapis nedir arkadaş bide 4 yıla kadar
  • Sevsek de sevmesek de hepimiz saygi duymaliyiz.Hakaret kabul edilebilir br sey degil.

Tebrikler Cumhurbaskanim size de bu yakisirdi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.