Şimdi Ara

Ronaldinho Beşiktaş'ta! (Ana Konu) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
641
Cevap
7
Favori
17.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Besiktajli kardeşlerim We have Ronaldinho they dont!.Diyebilcekler sanırım.Hayirlisi olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaş'ın Dış ilişkiler ve dış transferden sorumlu yönetim kurulu üyesi Erdal Torunoğulları, Radyospor'dan Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu oldu ve ''Bize şu anda kabul etti diye bir bilgi gelmedi. Ama yarın saat 15.00'e kadar cevap verecekler. Biz son teklifimizi yazılı olarak verdik. Deadline (son tarih) olarak Cuma saat 15.00 verdik. En geç yarın cevap verecekler. Ben umutluyum. Bu transferin gerçekleşmesi konusunda son derece umutluyum. 2. Başkanımız Ahmet Nur Çebi çok önemli bir çalışma yürüttü. Dolayısıyla ben umutluyum'' dedi.

STOPER ALACAĞIZ

Torunoğulları, ''Stoper transferiyle ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Lescott, Beşiktaş'a gelmeyi istiyor. Manchester City'nin şu anda ona ihtiyacı var. Sezon sonunda sözleşmesi bitiyor. Ama şu anda sakat oyunculardan dolayı onu satmaya çok sıcak bakmıyorlar. Bizim Lescott dışında da stoper adaylarımız var. Transfer döneminin sonuna kadar bir stoper alacağız'' diye konuştu.

Radyospor

http://www.radyospor.com/Futbol/172384/Buyuk-gun-yarin-

• Umarım batmaz kulüp
  • itachi84 İ kullanıcısına yanıt
    ilk 3 gun 8 bin quaresma forma ve t-shirtu satildi toplamda 120binin uzerinde forma satildi t-shirtler haric. yani 180bin forma ve tshirt satildi sadece quaresma olarak. 2010-11 sezonu (guti simao q7 li sezon) toplam forma tshirt satisi 300-400Bin arasi. kaynak soruyosan en yakin kartal yuvasina giderek bilgi alabilirsin o donemde satis rekorlari hakkinda.

• @atakankurt2: Assis Ayhan Yesilbas'ı aradi ve ibre Bjk'ya dondu.En cok istedigimiz takim ve birinci onceligimiz Bjk.Sizden yanit bekliyoruz dedi LİGTV

Herkes haber bekliyor , ne ayak

• quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Umarım batmaz kulüp

eneramo + sezer + tanju + ibrahim + mehmet + uğur + pektemekin aldığı maaş ronaldinhoyu geçiyor

ama onların katkısı 0 parayı batırmıyorlar bi ronaldinho batırıyor itibar için bile alınır be kardeş
  • bizim klupten ne yaniti bekliyolarmis? var misin yok musun a döndü is,kutuyu acmadan ne kadar reklama gidersek kâr diyo yonetim. adam kesin gelecek,gelene kadar gerisi reklam. yoneticiler "bakin cok zor olmasina ragmen basardik hallettik" falan diyecek,onun yolunu yapiyolar ama hakediyolar tebrigi Allah var.

• Neyin yanıtınu bekliyolar anlamadımki ? Kabul ettiysen ettim de yeter be artık harbi bıktırdı ha.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Ronaldinho Beşiktaş'ta! (Ana Konu)

Twitterda yabancı bir futbol sayfası paylaşmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Böck

Ronaldinho Beşiktaş'ta! (Ana Konu)

Gurur point basti bu resim nedense bana dayanamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: Freddy03

quote:

Orijinalden alıntı: Böck

Ronaldinho Beşiktaş'ta! (Ana Konu)

Gurur point basti bu resim nedense bana dayanamadim

Harbiden ben de heyecanlandım. Yoksa bunu görmeden diyodum yıldıza falan ne gerek var iyice katar muamelesi görmeyelim

• gelsin de topçu görelim yahu
  • Atletico Mineiro resmi sitesinden bir yıllık anlaştıklarını duyurdu diyorlar.Site çökmüş,bu arada.
  • RONALDİNHO ATLETİCO MİNEİRO İLE YENİ SÖZLEŞME İMZALADI GEÇMİŞ OLSUN...
  • Bu kadar bahtsız takım olur mu ya, kimi istediysek olmadı. Robinho olmadı, Roni olmadı, Lescott olmadı, yazık valla
  • olum yapmayın lan kesin bilgimi o kadar heyecanlandık gece uyku girmedi acep sabah dh'yi açtığımda bjkli fotosunu görürmüyüm diye

yakarım ulan o yönetimi uğurları tanjuları sat yer aç r10 lan bu
  • yok artık bu Ronaldinho'da harbi enayiymiş ha. İnşallah kolpa haberdir.
  • Dönüp dolaşıp kendi takımıyla uzatacağı belliydi sözleşme uzatmak için Beşiktaş'ı kullandılar.R10 Brezilya dışına çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diego Ribas

olum yapmayın lan kesin bilgimi o kadar heyecanlandık gece uyku girmedi acep sabah dh'yi açtığımda bjkli fotosunu görürmüyüm diye

yakarım ulan o yönetimi uğurları tanjuları sat yer aç r10 lan bu

Abartma birader

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.