Şimdi Ara

Ronaldinho Beşiktaş'ta! (Ana Konu) (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
641
Cevap
7
Favori
17.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yonetimden tanidigi olan falan yok mu yaa biz sneijderi beklerken herks yonetimden bi bilgi alip buraya twittera yaziyodu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2-RUN9

Yonetimden tanidigi olan falan yok mu yaa biz sneijderi beklerken herks yonetimden bi bilgi alip buraya twittera yaziyodu

Bir ara Recai vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: 09albay09

quote:

Orijinalden alıntı: Manero

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

ronaldinho iyidir gelmesini de çok isterim ama türk futbol tarihinin en büyük transferi demek cahilliktir bunun hagisi var drogbası var carlosu var sneijder i var var da var ama gelsin bjk yi izlemek için nedenimiz olur

Drogba ile Ronaldinho yu mu karsilastiriyosun kardesim. Yazik valla yazik

abi direk bloklayın

size soruyorum, maradona'yı alsa şu an herhangi bir takım en büyük transferi yapmış olur mu?
  • Atletico mineiro dan telefon geldi beyler bizim yaptigimiz teklif cok çılgıncaymış

• Keşke gelse ya

• Gel artık be R10.
  • gelsin ama seneye kesin avrupada hatta sampiyonlar liginde olmamiz lazim, aslinda biraz toparlansak gs yi tokatlayip 2. oluruz adamlar 3 kulvarda telef oluyo.
  • Sabah sabah
    Ronaldinhoooooooi

• Sidik yarıştırmayın arkadaşlar o iyi bu iyi diye yemeyin birbirinizi.Drogba, Carlos, Sneijder hepsi renk kattı, keyfini çıkaralım bu adamları izleyerek.GS'li olarak Ronaldinho'yu bekliyorum heyecanla...

• quote:

Orijinalden alıntı: Chandler Bing

quote:

quote:

quote:

quote:

ronaldinho iyidir gelmesini de çok isterim ama türk futbol tarihinin en büyük transferi demek cahilliktir bunun hagisi var drogbası var carlosu var sneijder i var var da var ama gelsin bjk yi izlemek için nedenimiz olur

abi direk bloklayın

size soruyorum, maradona'yı alsa şu an herhangi bir takım en büyük transferi yapmış olur mu?

Mantiga bak..

• gelirse köpeğini, kedisini kesecek olan, çıplak koşacak olan var mı ?
  • Günaydın Roni, bi güne daha sensiz başladım..

• Güntekin Onay: ''Ronaldinho'nun yaşı var diyorlar..Adam Drogba'dan 2 yaş küçük..Emre Belözoğlu ve Kuyt ile aynı yaşta..''.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chandler Bing

quote:

quote:

quote:

quote:

abi direk bloklayın

olur olur, yanına da eusebio nun cenazesini de koydun mu, tam rüya takım olur.
  • drogbayla falan kıyaslanacak bir oyuncu değil...
    drogba da iyi futbolcu iyi bir kariyer fakat ronaldinho dediğimiz adam futbolun en tepesinde...
    biz maradonayı peleyi izleyemedik... gördüğümüz en büyük futbolcu bu adam...
    barcelona yıllarında tam bir fenomen oldu... muhtemelen bir daha göremeyeceğimiz efsane bir performanstı...
  • Galatasaraylı olarak gelmesini isterim, kaliteli bir oyuncu, izlettirir kendinin.
    Çamur atanları anlamıyorum valla.
  • gel artık be olum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

quote:

Orijinalden alıntı: mu_2billy

AtleticoMineiro News ‏@AtleticoMNews 10m

#News | Ronaldinho has signed a 3 year contract with Besiktas

https://twitter.com/AtleticoMNews/status/420672195657207808

Fake hesap sanırım Galatasaraylılar açmış

Evet fake miş hesap kusura bakmayın ..... Bu forumda msjlarımı neden editliyemiyorum ben :(
  • Ben Ronaldinho transferini çelişkili buluyorum.

Daha bir sene evvel kan, gözyaşı, yanan ev, Feda politikaları yapılıyordu. Şimdi senelik 6 milyon euro garip geliyor.

Bizim camiada yıldızlar olmuyor idare edilemiyor veya basına kaptırıyoruz. Guti Quaresma. Biz kendi yıldızımızı kendimiz yaratmalıyız. İlhan Ahmet Dursun Bobo.

Stadın yok nerede oynatacaksın bu adamı?

Takım içi dengeler ücret dağılımı sıkıntı. Drogba Sneijder geldi Burak Selçuk İnan Melonun tavırları biliniyor. Ki sen Oğuzhanı Olcayı ezmiş oluyorsun.

Adama futboluna tek bir eleştirim yok, ama bizim kimyamıza ters gelecek. Ne diyor şarkıda işçisin sen işçi kal. Bırak Fikret Başkan vazgeç bu sevdadan Demirören halleri yakışmıyor sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

Ben Ronaldinho transferini çelişkili buluyorum.

Daha bir sene evvel kan, gözyaşı, yanan ev, Feda politikaları yapılıyordu. Şimdi senelik 6 milyon euro garip geliyor.

Bizim camiada yıldızlar olmuyor idare edilemiyor veya basına kaptırıyoruz. Guti Quaresma. Biz kendi yıldızımızı kendimiz yaratmalıyız. İlhan Ahmet Dursun Bobo.

Stadın yok nerede oynatacaksın bu adamı?

Takım içi dengeler ücret dağılımı sıkıntı. Drogba Sneijder geldi Burak Selçuk İnan Melonun tavırları biliniyor. Ki sen Oğuzhanı Olcayı ezmiş oluyorsun.

Adama futboluna tek bir eleştirim yok, ama bizim kimyamıza ters gelecek. Ne diyor şarkıda işçisin sen işçi kal. Bırak Fikret Başkan vazgeç bu sevdadan Demirören halleri yakışmıyor sana.

Sponsor olmadan alınsaydı haklısın da şimdi sponsor yardımıyla bir Roni'ye de hayır denmez
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.