Şimdi Ara

Rock Band - Çıktı (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
0
Favori
5.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kevinsert

http://www.hemalhemsat.com/Shop/Auctions/AuctionDetails.aspx?AuctionId=4300833

arkadaslar bu aksam alıyoruz birtane alan varmi acaba guvenilirmi ne diyorsunuz_

kucuktoptancı son derece guvenilrdir..bazen ufak tefek cinlikler yapıyor (bana yaptı ) ama kökünde saygılıdır guvenilirdir...

• Klavye çalışsaymış keşke oyunda gitar gibi elimize alır oynardık. Oyun gamepad ile zevkli olur mu indirmeyi düşünüyorum oyunu hazır Usa'de çıkmışken.
  • gamepad le calismiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: by _GoKhAn

quote:

Orjinalden alıntı: kevinsert

http://www.hemalhemsat.com/Shop/Auctions/AuctionDetails.aspx?AuctionId=4300833

arkadaslar bu aksam alıyoruz birtane alan varmi acaba guvenilirmi ne diyorsunuz_

kucuktoptancı son derece guvenilrdir..bazen ufak tefek cinlikler yapıyor (bana yaptı ) ama kökünde saygılıdır guvenilirdir...

Ben Gittigidiyor'dan almıştım ama satıcı aynı adamdı sanıyorum, Adana'da bi mağaza. İlan da aynı ilan gibi. Bu ilan; http://www.gittigidiyor.com/main/urun.php?id=8037201

Siparişimin ertesi günü sapasağlam elime geçti set, kutusunda ezik çizik bile yoktu.

• E tabi tüm bu olanlar USA için değil mi?
    Pal vs... daha yok?
  • Oyunun PAL ve J versiyonu henüz çıkmadı bildiğim kadarıyla. Ama aksesuarları tüm versiyonlarda kullanabiliyorsunuz.
  • ragdol sen aldınmı!
  • Arkadaşlar hemalhemsat'taki kullanıcıyla irtibata geçtim.. Kendisi oldukça güvenilir bir satıcı öncelikle onu belirteyim. Yapmış olduğu işlem sayısı ve aldığı yorumlardan belli. XBox360 NTSC-U Rock Band setinin Salı günü tekrar stoklara gireceğini belirtti. Yani hemalhemsat'tan alsanız bile şuan gönderimi Salı gününden sonra olacaktır.. Ayrıca mevcut ürünün PS3 versiyonunun da 2 hafta içerisinde getirtileceğini belirtti... Beklemedeyiz...
  • kucuktoptancı farkını sizde yaşayın...( aman haa iyi yaşayın )
  • bu kiti de alırsam evde yaşayacak yer kalmayacak ya. al al bitmiyo ki mübarekler.
  • GUİTAR HERO'mu dersiniz, ROCK BAND'mı?
  • Oyunun Pal Versiyonu Ne Zaman Çıkıyor Bilen Varmı ?
  • Hakikaten haaa!
    Kit ala ala evde mobilya koyacak yer kalmadı...way anasını..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Errolflyn

Oyunun Pal Versiyonu Ne Zaman Çıkıyor Bilen Varmı ?

Wikipedia'da 2008 2. çeyrek yazıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: quad_65

quote:

Orjinalden alıntı: Errolflyn

Oyunun Pal Versiyonu Ne Zaman Çıkıyor Bilen Varmı ?

Wikipedia'da 2008 2. çeyrek yazıyor.

Eyvallah
  • valla rock band i guitar heronun gitarıyla oynarken guitar hero daa iyiydi ama rock band aldıktan sonra rock band daha zevkli bi hal aldı gitarı mükemmel cok daha hızlı calabiliyosun ve ole tak tak ses yapmıyo vede 5farklı efkt var gitarda ama oyundaki müzikler cok iyi sayılmaz
  • Arkadaşlar alan arkadaşların evinde hepbirlikte çalmaya ne dersiniz desem? :)

Ben çok merak ediyorum bu oyunu - dayanamıycam artık PAL'e çıksa da alsam....
  • Arkadaşlar GUİTAR HERO(II ya da III) ya da ROCK BAND'den hangisini önerirsiniz?
  • Bence tüm aksesuarlarıyla Rock Band çok daha çekici.

Rock Band gitarı Guitar Hero'da çalışıyor mu aslında bir arkadaş bu konuda da yorum yapabilirse sevinirim (veya Guitar Hero gitarı Rock Band'de çalışıyor mu acaba? )
  • Guitar Hero'nun gitarı RockBand'de çalışıyor ama Rockband'in aksesuarları diğer oyunlarda çalışmıyor(muş).
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.