Şimdi Ara

Rock Band - Çıktı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
0
Favori
5.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • USB mikrofonu da geçin Xbox ın orijinal headsetini de kullanabiliyorsunuz zaten mic. olarak.

Bana bir gitar bir de mic. yeter hayli hayli de, oyun gelmedi hala bekliyoruz.
  •  Rock Band  - Çıktı

içinde mikrofon a çıkıyor bildiğim kadarıyla,usb hub ile.
  • walla ben banı yersem PAL'i çıkana kadar NTSC alet alıp oynarım gibime geliyor :)))
  • quote:

Orjinalden alıntı: zildjiann

Rock Band  - Çıktı

içinde mikrofon a çıkıyor bildiğim kadarıyla,usb hub ile.

gitarlardaki tuşlar nerede ben göremiyorum yahu
  • orda abi fender cok kral yapmis gitarlari..renkleri ustunde cok az dikkatli bak..sagdakinin tutma yerine
  • ne zaman çıkacak pal bilen varmı?
  • Aksesuarlar süpermiş ha.
  • bu oyunu bulabileceğim bi yer bulan lütfen bana pm yoluyla ulaşsın bu oyuna bitiyorum gerçekten.
  • Yahu bu gitarların 2. eli falan bulunmaz mı? Millet aldı mı bırakmıyor elinden. Belki Ocak ayında 360 Türkiye'ye girdiğinde bu seti rahatlıkla bulabiliriz, ama ben o zamana kadar dayanamayabilirim tabi.

2. El 360 gitarı aranıyor, duyurulur.
  • rock müziğini ayakta tutuyo bu oyunlar valla:) rap pop techno vs müziklerden ezilen müzik türünün yokolmasını engellemeye iyi katkı sahiden helal olsun elemanlara..
  • quote:

Orjinalden alıntı: moffaka

rock müziğini ayakta tutuyo bu oyunlar valla:) rap pop techno vs müziklerden ezilen müzik türünün yokolmasını engellemeye iyi katkı sahiden helal olsun elemanlara..

yapma be kardeş duyan da rock müzik dinleyen kalmadı sanacak.
  • Walla ben geçen haftalarda tekrardan tüm Metallica albümlerini indirdim tekrar inanılmaz zevk alıyorum hala - bir insan "to live is to die" dan bıkabilir mi yaa :))))

Arabada da uzun zamandır sadece Rock FM dinlerim, piyasa da çalıyor ama Cuma Cumartesi gece yarılarından sonra dinleyin bakın hiçbir kanal mesela One'ı çalmazken bu adamlar çalıyor - gerçek müzik orda arkadaşlar ;)

• Play-Asia dan getirtim diyorum ondan da çok tırsıyorum gümrüğe takılacak diye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: serhanuygur

Play-Asia dan getirtim diyorum ondan da çok tırsıyorum gümrüğe takılacak diye.

Abi kesin takılır ,o kutuyu gördün mü 6-7 yaşında bir çocuğun boyunda,tanıdık manıdık yoksa sakat o iş.
  • evet cok hayvansal bir paketi var bende abime soledimde getirmem cok zor onu diyor amerikadan:( yollasa kesin kalicak zaten bi suru dert.bilmiorm valla TR de guitar hero 3 un gitarindan bulsam alicam da yok gormuyorum hicbi yerde kablolu gitarda alasim yok bu saatten sora.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kevinsert

evet cok hayvansal bir paketi var bende abime soledimde getirmem cok zor onu diyor amerikadan:( yollasa kesin kalicak zaten bi suru dert.bilmiorm valla TR de guitar hero 3 un gitarindan bulsam alicam da yok gormuyorum hicbi yerde kablolu gitarda alasim yok bu saatten sora.

bence bulamıyorsan kasma al gh2 gitarı,rahatsız edici değil öyle ya farkına bile varmıyorsun nota kaçırmıyayım diye.
  • usb uzatma kablosu var 2 adet 5 er metrelik kenarda duruyor dunden beri deli danalar gibi joypad i parcaliycam nerdeyse GH3 oynararken..tam eglencelik birsey ya gitari alicagim kesin de bilmiyorum ya belkide suanda bitane var 2.el bolumunde alabilirimde kız arkadasim bitiyor oyuna gitarda oynamak istiyor
  • beklemen hata, direk saldır!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: saykokilla

beklemen hata, direk saldır!!!

ben bi ara bizim kuzene xbox 360 düşünüyom dedim hönk o ne lan der gibi oldu

Benim sevgilim gh3 sevcek ve ben ona almıycam gitarı
  • http://www.hemalhemsat.com/Shop/Auctions/AuctionDetails.aspx?AuctionId=4300833

arkadaslar bu aksam alıyoruz birtane alan varmi acaba guvenilirmi ne diyorsunuz_
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.