Şimdi Ara

Rock Band - Çıktı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
0
Favori
5.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şarkıyı nasıl söylüyorsunuz Xbox un headsetiyle mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ráistlin

Şarkıyı nasıl söylüyorsunuz Xbox un headsetiyle mi?

aynen öle ama başkası söylerken baya eglenceli olabiliyor işte gitar olsaydı biri çalar biri söylerdi daha güzel olurdu
  • Vaay mükemmel ya headset olayı. Hiç aklımda yoktu bu olay orijinal oyunun yanında mic. geliyor diye düşündüm, söyleriz artık çalarken

İyice eğlence cennetine döndü meret Xbox

Peki bu şarkı olayı PS2 deki Singstar gibi mi? Ses tonumuzu falan algılıyor ona göre doğru yada yanlış söylediğimizi belirleyebiliyor yani öyle mi?
  • Ooo baya iyi o zaman, ben bugün gitarımı alıyorum, arkadaşıma da şarkıyı söylettim mi tamamdır. Amatör grubum hayırlı olsun :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ráistlin

Vaay mükemmel ya headset olayı. Hiç aklımda yoktu bu olay orijinal oyunun yanında mic. geliyor diye düşündüm, söyleriz artık çalarken

İyice eğlence cennetine döndü meret Xbox

Peki bu şarkı olayı PS2 deki Singstar gibi mi? Ses tonumuzu falan algılıyor ona göre doğru yada yanlış söylediğimizi belirleyebiliyor yani öyle mi?

evet ses tonuna göre ayarlıyor sarkıyı sölemene gerek yok garip garip sesler çıkar yeterki ton tutsun :D

• Eheh

Oyun Gametrailers'an 9.3 aldı.

http://www.gametrailers.com/game/4634.html
  • Tam da ev partilerine hitap eden bir oyun!!! :)

Gerçi bir dahaki ay yurtdışına çıkıcam, alıp getirsem mi acaba davulu mavulu....
  • Ya arkadaşlar bu oyun GH gitarıyla oynanıyormu? oyunu alacağım ama bundan emin değilim.Deneyen varmı aranızda ?
  • Evet gitar kullanılıyor.
  • logitech mikrofon geliyor içinde oyunun,bir de usb hub var galiba,gitar bu sefer fender'den.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zildjiann -- 24 Kasım 2007; 21:37:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: zildjiann

logitech mikrofon geliyor içinde oyunun,bir de usb hub var galiba,gitar bu sefer fender'den.

walla gitar tam oyuna uymuş.fender'in efsane modeli stratocaster.Gitar güzelde wireless olması yanında pil derdinide getiriyor...
  • En iyisi 90-100 YTL'ye GH gitarıyla çalmak. Birde şarkıcı bulduk mu tamamdır :)
  • Arkadaşım Guitar Hero 3'de Expert'i gayet iyi çalıyor, ben de zaten davul çalıyorum. Güzel güzel grup kuracağız işte, çok güzel bir oyun bence...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mx44

neyse usacılar olarak arada bizim yüzümüzde gülsün;

+111111111
  • turkiyede bulamayiz deilmi?davul setini nasil getirtebiliriz?
  • birde TR de en ucuza nerden alabirliz gitari GH3 icin 2 icin farketmez
  • GG de 110 YTL olması lazım
  • kutusu oldukça heybetli oyunun ve bir yerde okuduğum kadarıyla 2008'in ortalarına ya da sonlarına kadar tek tek satılmayacakmış aletler,yine de e-bay de bulunabilir ama kargo falan çok zor o iş.
  • arkadaşlar bu oyunu full aksesuarla türkiyede nereden bulabiliriz hemen almayı düşünüyorumda yardımcı olursanız sevinirim
  • İyi fiyat olursa ben de almayı düşünürüm arkadaşlar...

Ama bundle kutusunda sanırım mikrofon yokmuş da yabancı forumlarda USB mikrofonlar çalışıyor diyorlar...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.