Şimdi Ara

Rock Band - Çıktı (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
0
Favori
5.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyunu bitirdim... Gerçi bitmez bu oyun aylar boyunca oynanır.
    Çok kolay yapmışlar hakikaten dedikleri var. Biraz daha zorlayıcı isterdik. Çoğu parçayı ilk denemede 100% tamamladım, denilebilir. Çok tekrar eden notalar var, biraz daha çeşit olmalıydı.
    Ancak solo olayını çok hoş yapmışlar, bütün parça bir solo bekliyorsunuz resmen, çok gaz yapmışlar.
    Bir de ending bonuslar da pek bir keyifli doğrusu...
    Sonuç olarak bakarsak,
    Rock Band Multi oynanır.
    Guitar Hero'yu herkes oynayamaz.
  • Sanırım konuyu biraz hortlatıcam :))

Dün Berlin'e giden arkadaşa getirttiğim Rock Band baterim elime ulaştı!

Arkadaşlar söyleyebileceğim tek birşey var: HERKES EDİNMELİ! :))))

Hayatında Solitaire bile oynamayan eşim bagetleri bana 2 saat boyunca vermedi, elinden bırakmadı aleti.

Ben oynamaya başladığımda ise egrçekten kendimden geçtim :)

Oyun bateri ile inanılmaz zevkli ve easy'de dahi tüm davulları kullanıyorsunuz (gitar gibi 2 nota çıkma olayı falan yok yani)

Ayrıca insan başından kalkamıyor ve oldukça kendinizi kaptırıyorsunuz. Hele ki sevdiğiniz bir parçayı çalıyorsanız değmeyin kefine!

Evet Rock Band'ciler, aleme ben de katıldım ve açıkcası PAL'e çok geç çıkmasını hala kınamak bir yana bateriye kavuştum ve evde deliler gibi çalabilmek inanılmaz zevkli!
  • Birkaç ay sonra düzlüğe çıkarsam bende edinicem,belki o sıralar forumda satanlar da olur. Şu an beni birsüre idare edicek oyun depolamaya çalışıyorum,malum orijinal kullanıyorum artık.
  • arkadaşlar hortlatıcam biraz ama rock band ler ölmez

yakında bir konsol alıcam galiba. Ama konsol konusunda çok bilgisizim bana yardım edin lütfen epey sorum var sırayla soruyorum.

1-xbox 360 tr de satılmıyor nerden aldınız bunu o zaman siz. avrupadan sendit.com dan fln mı getirtebilirim? Birde xbox lar nasıl televizyon istiyor lcd mi olması gerek?

2-ps2 lerde çıktımı bu rockband? Guitar hero 3 ps2 de var sanıyorum. Benim lcd olmadıgı için sanırım ps2 ile idare edicem. Orda oynanmazmı bu oyun?

3-PAL denilen şey nedir? Bir de guitar hero gitarı bu oyunda çalışıyo diyosunuz da oyun nerden buluyosunuz peki . PAL dediginiz kopya crack gibi birşeymi?

4-Eger xbox için lcd gerekmiyor ise kendime xbox alıcam. Ps lardaki gibi chip olayı fln varmı xboxlardada acaba

Arkadaşlar lütfen bildiginiz kadar cevaplarmısınız. Baya bilgisizim konsol konusunda

• quote:

Orjinalden alıntı: Xenom

arkadaşlar hortlatıcam biraz ama rock band ler ölmez

yakında bir konsol alıcam galiba. Ama konsol konusunda çok bilgisizim bana yardım edin lütfen epey sorum var sırayla soruyorum.

1-xbox 360 tr de satılmıyor nerden aldınız bunu o zaman siz. avrupadan sendit.com dan fln mı getirtebilirim? Birde xbox lar nasıl televizyon istiyor lcd mi olması gerek?

2-ps2 lerde çıktımı bu rockband? Guitar hero 3 ps2 de var sanıyorum. Benim lcd olmadıgı için sanırım ps2 ile idare edicem. Orda oynanmazmı bu oyun?

3-PAL denilen şey nedir? Bir de guitar hero gitarı bu oyunda çalışıyo diyosunuz da oyun nerden buluyosunuz peki . PAL dediginiz kopya crack gibi birşeymi?

4-Eger xbox için lcd gerekmiyor ise kendime xbox alıcam. Ps lardaki gibi chip olayı fln varmı xboxlardada acaba

Arkadaşlar lütfen bildiginiz kadar cevaplarmısınız. Baya bilgisizim konsol konusunda

xbox ile ilgili soruların cevaplandığı konuyu okumanı tavsiye ederim.

• gitarları falan ne kadar?
  • arkadaslar bu oyunu sadece rock band gitarı alsam oynayabilirmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 14 Ağustos 2008; 4:01:53 >
  • evet oynayabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: by _GoKhAn

arkadaslar bu oyunu sadece rock band gitarı alsam oynayabilirmiyim?

Ama birde drum seti aldınmı tam olur....
  • buyuk bi hevesle rock band oyununu aldim lakin mikrofonsuz calismiyor bu meret. hefes kursagimda kaldi, joypad`le oynanmiyor sanirim :( ...
  • Arkadaşlar çok sevdiğim NTSC Rock Band Special Edition Setimi para ihtiyacımdan ötürü satıyorum. Komple set olarak satacağım, parçaları ayrı ayrı satmayı düşünmüyorum. Almayı düşünenler bana
    yoluyla ulaşabilirler.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.