Şimdi Ara

Rock Band - Çıktı (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
0
Favori
5.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar aldım ben rock band şimdi açtım bikere oynadım ve satıyorum bilginize...PM den ulaşabilirsiniz cebimi veririm sadece istanbulda elden vercem ona göre çünkü kutudan çıkardığım gibi sağlam koyamadım geri kargoda bişey olabilir diye korkuyorum...Şarkılar sarmadı hiç rock la alakam olmadığı için..
  • quote:

Orjinalden alıntı: cuoresportivo

Ya arkadaşlar benim size sorularım var,şimdi ben bundan getirtcem de ,

-Rock Sevmem hiçbir şarkısınıda bilmem.
    -Haliyle tek başıma oynuyorum her oyunu bunu da oyle yapcam.Peki 3 tane aleti çalmadan tekiyle oynamak zevk verir mi?

ya hocam 21 inde getirteceğim demişsin..22 sinde almışsın..ne sürat tebrikler..
    fiyatı buradan yazarsan.. hepimiz öğreniriz..makul bir şey ise satabilirsin..
    sevgiler
  • 250 YTL dir pazarlık vs etmeyin lütfen ben bu fiyata aldım Elegan Abi (geymer) de biliyor daha bugun geldim istanbula şimdi açtım 1 kere oynadım geri koydum paketine.
  • Neee ? Satılık Rock Band mi ? Hemen alıyorum !!! Arkadaşlar lütfen teklif vermeyiniz ! Benimdir o Rock Band Special Edition ! Bakalım Özel mesaj attım, inşallah olumlu yanıt alırım.. Çocuklar gibi sevindim yalnız bu mesajı görünce.. Bir RockBand'i 1000 kişi ister, 1 kişi alır.. İnşallah o kişi ben olurum... Hayırlısı !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi owL ® -- 23 Mart 2008; 3:36:56 >
  • internet üzerinden bu oyun online nasıl acep?
  • Kendi grubunuzu bile kurabiliyorsunuz.. Ayrıca Online olarak siz davul çalarken, dünya çapındaki Rock Band oyuncularının biri gitarda, diğeri vokalde, diğeri bass'ta size eşlik edebiliyor. Online olayı da oldukça zevkli diye biliyorum oynayanlardan...

• İlk izlenimlerimi belirteyim ! Tek kelimeyle mükemmel !!!!!! Fazla söze gerek yok, oldukça başarılı bir set. Bulabilen alsın...
  • Herkeze hitap etmiyor bence ben aldım işte bir defa açtım bitti yani....

1.Bu oyuna resmen vakit ayırmak gerekiyor.
    2.Rock Sevmek gerekiyor.

Neyse ya zaman bulursak bakarız Scorpion'dan alırız tekrardan ehehe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuoresportivo -- 23 Mart 2008; 20:05:55 >
  • Her zaman abi ! Herşey için çok teşekkür ederim, hakkın ödenmez !
  • hayırlı olsun scorpion..sen almasan ben alacaktım..sadece xbox um yoktumecburen onuda alacaktım..beni bayağı bir masraftan kurtardın yani...
  • Ne demek kardeşim ya senin yaşlarında bende öyleydim hemen gelsin elimde olsun isterdim senin duygularını çok iyi anladım msjlarını okuduktan sonra sanada bi güzellik yapim dedim...Genc adamsın şimdi oynayamazsan bak halimize biz zaman bulamıoruz şimdi :)
  • SCORPION!!!!

Abi yaptın yani yapacağını... Ben de istiyorum ya arkadaşlar satan olursa allah rızası için haber verin alayım hemen...
  • Kesin Saygın gördüğü yerde beni öldürür !

kucuktoptanci'nin son mesajı:

500 yakın olur sanırım ps3 için olanı bluray oldugu için ps3 pahalı olur. xbox 360 şu an getirmiyicez fiyatları pahalnmış orada birde kurda baya yükseldi o yüzden ps3 için getiricez sadece.
  • :)))) hayırlı olsun kardeşim şaka bir yana... Bakalım bizim ızdırap ne zaman sona erecek... :)
  • Gule gule kullan Scorpion. kuralim grubumuzu
    En yakin zamanda senide bekliyoruz RockBand alemine saykokilla
  • Bu gidişle NTSC alıcam zaten en kısa zamanda - Rock Band2i bulayım, Xbox'ı temin etme işine derhal giricem, hatta oturma odasında duran R81B'ye takıp odayı stüdyoya çevirme planlarım var :)))

edit: Tabi hanım salondan sonra odanın xbox işle kuşatışdığını görür ve beni kapı dışarı etmezse oynayabileceğiz ancak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saykokilla -- 25 Mart 2008; 9:21:33 >
  • Saygın inşallah hayırlısıyla alırsın da sen de bu mükemmel duyguyu tadarsın.. Gerçekten çok çok keyif veren bir set. Vermiş olduğum parayı kuruşu kuruşuna hak ediyor.. Odada kendimi sahnede hissedip gaza geldim bir an.. Logitech Z5500'lerle odada yarattığım akustiğin de etkisi oldu tabi ki.. İnşallah en yakın zamanda bulursun.. Şiddetle tavsiye ederim..
  • Ufak oda için ses sistemim de hazır zaten hocam: Creative DTS5700... Önceden de vardı, 2 yıldır falan da atıl duruyor ve satmadım, illa ki günün birinde lazım olacak diye... Kısmet Rock Band'eymiş :)
  • Hayırlısıyla bulursun da inşallah alırsın ! Benim inanılmaz bir şekilde denk geldi.. 1 gece uykusuz kalmama neden oldu ve Akın'a birkez daha teşekkür ederim, çok yardımcı oldu... XBox360 konsolu için getirecek adam bile vazgeçmiş, PS3'e dönmüş.. PS3 için de 500 YTL gibi uçuk bir fiyattan bahsediyor.. Onun dışında Aral da PS3 için getirecek ama zaman veremiyor.. Rock Band işi tam bir bilmece.. Umarım yurtdışından gelen bir arkadaşın olur da sana getirir bu güzel ürünü... Gerçekten mükemmel.. Sağolsun Geymer de büyük destek veriyor.. Grup kuracağız hayırlısıyla !
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.