Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]

11 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 30 Misafir (18 Mobil) - 17 Masaüstü24 Mobil16 Android
5 sn
17.686
Cevap
602
Favori
1.001.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1680
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4663
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 17
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2743
  • Favoriye Eklediklerim 776
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hepsirobot (4663 mesaj) mali_bu16 (491 mesaj) ChelseaNy (424 mesaj) Haticenurkc (410 mesaj) szkrb (259 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7606 mesaj) Mobil (4223 mesaj) Tablet (55 mesaj) Mini (353 mesaj) Uygulama (5420 mesaj)
  • @
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #3
Giriş
    640 Mesaj

Yok hocam ben s5 max için sadece pas pas yok derken ürünü kötülemek gibi bir amaçla yazmadım, yanlış anlaşılmak istemem Değerli ve işin uzmanı büyüklerimiz öneri olarak önce süpürme modu, sonra her oda için temiz mikrofiber bez ile sadece mop modunu tercih etmenin robot içinde, (robota göre değişir) hijyen içinde daha doğru olduğunu önerdikleri için s5 max' te sadece mop olmamasını garipsedim. Ali abide firma robotunu belki süpür + mop modunda neme karşı korumaya yönelik teknik önlemleri almıştır gibi bir yorum yaptı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ShadowOfSpirit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Roborock S5 Max süpürgemiz geldi, ilk denememiz güzeldi. Evi öncesinde süpürdüğümüz halde anladık ki aslında süpürmemişiz. Sesi de beklediğimden düşük, inceleme videolarında daha yüksek geliyordu ses seviyesi.

Şimdilik tek sıkıntısı kenarlar. Nedense mutfakta kenarlara yanaşmadı, 10-15 cm civarında boşluk bırakıp geri döndü.

|
    |

R67X modellerinin hepsi aynıdır.

İ7 haritalı ve çok daha gelişmiş bir fırça yapısı vardır. R6XX giriş seviyesi Roomba’dır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 29 Ekim 2020; 20:59:44 >
    |
    |
    MrKattchup kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    640 Mesaj

Bahsi geçen Roborock Türkiye, Roborock.com.tr ise daha bu gün o sitenin ve firmanın yetkili olmadığı forumda konuşuldu bir göz atın bence.(xiaomi başlığı altında da konuşulmuş olabilir, taze bir konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 29 Ekim 2020; 20:56:2 >
    |
    |
    hayalci79 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler. Zaten aynı gün tekrar Amazon'da indirime girdi, oradan aldık. Arkadaşın sorusuna istinaden yazmıştım :)

|
    |
    mali_bu16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"Roborock'un Türkiye'de kendi sitesi ve 5 yıl garantili satışı yok" diye biliyorum. Hubsan'dan almış olabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Azukar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sohbet
Cancer Clinical Trials
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.